Opinie wystawione przez użytkownika: secreton

Drive ok

Szybka i bez problemowa obsługa na drivie. Błyskawicznie przyjęte zamówienie i szybka realizacja. Jak zawsze pyszne i świeże . Polecam.

Sklep godny uwagi

Fajnie zatowarowany, ciekawe kolekcje, miła obsługa .

Jest ok

Obsługa w tym miejscu jest uprzejma.

Miła obsluga

Czas spędzony dzisiaj na tej stacji pokazał ze obsługa jest kompetentna i miła. Bardzo dobra kawa. Dostepna myjnia bezdotykowa. Dosyć pokaźny wybór ciepłych posiłków . Zapiekanki są smaczne :) polecam.

Drive ok

Szybka obsługa drive. Krótki czas oczekiwania na wydanie zamowienia. Jedzenie świeże i dobre. Polecam.

Przyjemnie

Mała pod względem powierzchni ale wszystko co potrzebne jest na miejscu. Świeże jedzenie, dobra kawa , dostępne toalety i miła obsługa . Polecam

Polecam

Smaczne jedzenie, miła obsługa , dużo przestrzeni i stolików aby zjeść na miejscu. Akceptowalny czas oczekiwania na zamowienie.

Polecam

Miła, przyjazna dla klienta obsługa , czysty obiekt , dostępne podstawowe produkty, pyszna kawa.

Polecam

Stacja w dobrej lokalizacji, gdzie zatankujemy benzyne, on, lpg. Osobne stanowiska dla pojazdów ciężarowych. Dodatkowo możemy sprawdzić i uzupełnić ciśnienie w kołach. Stacja wyposażona w myjnie automatyczną. Obsługa miła, która wita nas już przy dystrybutorze z chęcią pomocy, niezależnie od pogody. Dostępne są ciepłe posiłki m.in. kawa, hot-dog. Dostępne są także inne produkty spożywcze. W obiekcie utrzymywana jest czystość na wysokim poziomie. Sala sprzedaży, toalety , otoczenie to wszystko na wysokim poziomie. Na ogromny plus zasługują ludzie, którzy z pełnym zaangażowaniem usprawniają działanie tej stacji benzynowej. Brakuje myjni manualnej.

Otoczenie stacji czyste

Otoczenie stacji czyste, wydzielone miejsce do segregacji odpadów. Pracownik dostępny i pomocny przy dystrybutorze. Uruchomione co najmniej dwa stanowiska do obsługi. Brak kolejki - byłem pierwszy. Uprzejma i uśmiechnięta kasjerka zaproponowała kawę, ciastko do kawy. Na tej stacji jest możliwość zakupienia ciepłego posiłku w postaci dań obiadowych jak również tzw. fast food. Produkty na sali posiadały aktualne etykiety, towar estetycznie wyeksponowany.Dostępne toalety są czyste, urządzenia osuszające dłonie sprawne, ale podczas nawiewu wydobywa się nieprzyjemny zapach.

Otoczenie sklepu czyste

Otoczenie sklepu czyste, duży parking, przed wejściem kosz na śmieci, nie przepełniony. Dostęp do wózków zakupowych. Wchodząc na salę sprzedaży , Pracownik sklepu – powitał mnie słowami dzień dobry. Dostępność świeżego pieczywa – każdy produkt dostępny wraz z etykietą cenową, dostępne torby do pakowania i rękawiczki foliowe. Towary na regałach poukładane. Niska dostępność ptasiego mleczka, które jest w promocji ( 5szt ) w regale, natomiast pracownik wskazał dodatkowa ekspozycję przy boksie kasowym, gdzie znajdował się towar wraz z aktualną etykietą promocyjną. Stoisko z warzywami i owocami jest uzupełnione a warzywa świeże. Przy stoisku dostępne torby foliowe do pakowania. W oczekiwaniu na obsługę w kolejce (byłem 5 osobą) uruchomione były dwie kasy. Po chwili została uruchomiona dodatkowa kasa. Mój czas oczekiwania w kolejce to około 4 minuty. Kasjerka uprzejma, uśmiechnięta, nawiązała kontakt. Po zakończeniu obsługi zaprosiła mnie ponownie na zakupy. Wychodząc ze sklepu tuż przy drzwiach dostępne były ulotki promocyjne.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem