Opinie wystawione przez użytkownika: spr

Dobrze.

obsługa porównywalna z podobnymi placówkami również pod wzgl. standardów obsługi

Ocena z dnia: 01.03.2019
Citi Handlowy Inna forma kontaktu

Mała stacja paliw

Mała stacja paliw, niestety bez możliwości zjazdu z drogi nr 28 jadąc w kierunku "zakopianki". Obsługa miła, w pomieszczeniu. Cena za paliwo najniższa na odcinku Sucha Beskidzka - Rabka-Zdrój

Stacja paliwowa Lotos dobrze oznaczona i widoczna

Stacja paliwowa Lotos dobrze oznaczona i widoczna, wiele stanowisk, parking oraz myjnia. Brak kolejek, a obsługa miła. Obsługa kasowa sprawna i miła, toalety czyste.

Samoobsługowa nieduża stacja

Samoobsługowa nieduża stacja, niewielki parking, cena paliw niższa niż na sąsiednich, schludne wnętrze, obsługa kasy miła - sympatyczna. Mankamentem jest zjazd z drogi krajowej nr 28, a właściwie brak jest lewoskrętu dla pojazdów od strony Rabki, stwarzając zagrożenie do bezpieczeństwa drogowego.

Sprawna obsługa odpowiednia ilość dystrybutorów

Sprawna obsługa odpowiednia ilość dystrybutorów. Parking duży odpłatny dla tirów. Sala konsumpcyjna z nieświeżym zapachem smażonego tłuszczu natychmiast przesiąka odzież. Toalety z wejściem zewnętrznym.

Dobra lokalizacja

Dobra lokalizacja, miła obsługa cena loków konkurencyjna w stosunku do pozostałych placówek.Pomieszczenie przestronne czyste dobrze oświetlone. Mankamentem jest brak parkingu w okresie dopołudniowym.

Oddział Banku uruchomiony w nowej lokalizacji z nowym

Oddział Banku uruchomiony w nowej lokalizacji z nowym wyposażeniem. Wprowadzone kolejkowanie spowodowało wydłużenie czasu obsługi. Przestrzeń przeznaczona dla klientów oczekujących na obsługę jest niewystarczająca. Bank nie posiada odpowiednio pojemnego parkingu. .Do dyspozycji klientów są dwa bankomaty zlokalizowane poza halą obsługi ogólnie dostępne . Obsługa miła, ponosi konsekwencje błędów organizacji przebieg operacji zbyt długi.

Ocena z dnia: 17.10.2014
PKO BP Oddział

Obsługa

Obsługa , grzeczna, ubrane w niezbyt estetyczne ubrania wdzianka, chętna w pomocy wskazania towarów. Wadą jest niewystarczająca ilość koszyków na zakupy, przy małych zakupach klienci korzystają z pustych kartonów. Plusem jest cena produktów oraz parking z wystarczającą ilość wózków.

Obsługa miła

Obsługa miła, ubrana w czyste ubrania firmowe, chętna w pomocy wskazania towarów. Wadą jest częste przemieszczanie towaru, dostrzegalna jest szybka reakcja na uzupełnienie towaru brakującego. Stoisko mięsne: towar źle wyeksponowany, pomiędzy świeżymi wędlinami ułożone są stare. W okresach szczytowych brak zdecydowanej reakcji na zwiększenie liczby obsługujących. Na stoisku warzywnym obsługa wystarczająca. Ilość kas wystarczająca, uruchamiane w zależności od potrzeb.

Obsługa miła

Obsługa miła, ubrana w czyste stroje regionalne, szybko reagująca na obecność nowych klientów. Menu częściowo nieaktualne (pora późno popołudniowa), obsługa przedstawia aktualną ofertę i szybko realizuje zamówienia. Napoje schłodzone, a potrawy smacznie przyrządzone i podane. Lokal zewnętrznie dobrze oznaczony, posiada utwardzony parking, wewnątrz pomieszczenia czyste, mankamentem są środki czystości umieszczone na okapie kominka w sali restauracyjnej Toalety czyste z dostateczna ilością mydła i ręczników.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem