Opinie wystawione przez użytkownika: znak

W księgarni Alfabet glądałem książki podeszła do mnie jedna

W księgarni Alfabet glądałem książki podeszła do mnie jedna z pracownic i zapytała "czy może mi w czymś pomóc". Ja dokładnie wiedziałem jaką książkę chcę więc zapytałem o jej tytuł. Sprzedawczyni poprosiła abym podszedł do koleżanki, która jest za ladą i sprawdzi w systemie. Okazało się, że książka była, kupiłem ją i wychodząc grzecznie mnie pożegnały słowami "dziękujemy, do widzenia i zapraszamy".

Zakupy w Biedronce należą do jednych z milszych

Zakupy w Biedronce należą do jednych z milszych. Przy Kasach jest przyjemnie. Taśmy są długie więc można szybciej wyłożyć zakupu. Kasjerka była miła, używała zwrotów grzecznościowych. W kolejce nie czekałam długo, gdyż kiedy zebrało się więcej ludzi przy Kasach, została uruchomiona nowe stoisko kasowe. W sklepie panował porządek, produkty były równo ułożone na półkach.

Zaobserwowałem w tym sklepie

Zaobserwowałem w tym sklepie, że obsługa jest miła, potrafi doradzić w wyborze asortymentu. Sklep posiada w swojej ofercie mięso i wędliny własnej produkcji. Pomieszczenie jest czyste, zadbane. Wędliny są ładnie wyeksponowane i przyciągające wzrok klienta. Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 7.00 - 16.00, sobota 7.00 - 13.00.

Można kupić zarówno produkty motoryzacyjne

Można kupić zarówno produkty motoryzacyjne. Postanowiłem zrobić małe zakupy. Oglądałem produkty. Kiedy skierowałem się do kasy nagle pojawiła się przy niej pracownica. Trochę mnie zaskoczyła szybkością pojawienia się. Bardzo szybko zostałem obsłużony. W tym czasie w sklepie zjawili się inni klienci. W sklepie jest czysto. Asortyment jest duży a ceny porównywalne. Sklep Motoryzacyjny znajduje się na "wylocie" z Brus w stronę Czerska.

Oglądając aparaty podszedł do mnie pracownik

Oglądając aparaty podszedł do mnie pracownik, który zaoferował swą pomoc. Poinformowałem go, iż poszukuję aparatu cyfrowego. Pracownik wręczył mi jeden z aparatów, który był wystawiony. Sam aparat jest w cenie promocyjnej. Omówił mi podstawowe parametry. Nie byłem pewien czy ten model wybrać, więc podziękowałem za pomoc i za informacje. Pracownik także podziękował i zaprosił ponownie. Muszę przyznać, że pracownik nie był nachalny. Miałem czas, aby swobodnie pochodzić po sklepie i spokojnie obejrzeć ofertę. Także podczas omawiania modelu informował mnie w sposób zrozumiały.

Do Biedronki na zakupy spożywcze udałem się w Brusach

Do Biedronki na zakupy spożywcze udałem się w Brusach. Sklep ten jest dobrze zaopatrzony zarówno w artykuły spożywcze jak i przemysłowe. Warzywa są tu świeże co zachęca do ich kupna. Towar jest dobrze poukładany. Produkty można bez problemu znaleźć. Personel służy z pomocą. Zakup uważam za udany.

Duży wybór ubrań

Duży wybór ubrań, odzieży przeznaczona bardziej dla osób młodych. obecnie trwają promocje. Panie sprzedające bardzo pomocne, pomagają dobierać dodatki do wybranej odzieży. Znajdziemy tam zarówno coś eleganckiego jak i coś bardziej codziennego. Większość ubrań wykonana z dobrego jakościowo materiału.

W sklepie Big Star jest porządek zarówno na półkach jak i w

W sklepie Big Star jest porządek zarówno na półkach jak i w całym otoczeniu sklepu. Obsługa ubrana schludnie i młodzieżowo, co pozytywnie wpływa na wizerunek sklepu. Asortyment z przeznaczeniem głównie dla młodzieży, duży wybór produktów. Obsługa miła, dbająca o zadowolenie klientów, pomocna w wyborze, stale donosząca odpowiedni rozmiar. Liczne obniżki cenowe przyciągają klientów.

Reserved w Galerii Kaskada w Szczecinie

Reserved w Galerii Kaskada w Szczecinie. Wchodząc do sklepu zostałem przywitany przez ekspedientkę. Sprawiała wrażenie sympatycznej dziewczyny. Odzież w sklepie była poukładana, powieszona prawidłowo na wieszakach, mimo panującego okresu przecen i sporej ilości klientów w sklepie. Sklep sprawiał wrażenie czystego, podłogi czyste. Przymierzając spodnie a następnie wychodząc z przymierzalni Pani ekspedientka zapytała czy odnieść, czy podać inny rozmiar. Spodobało mi się to.

Odwiedziłem sklep odzieżowy Levis w Galerii Kaskada w

Odwiedziłem sklep odzieżowy Levis w Galerii Kaskada w Szczecinie w celu zakupu spodni. Zapytałem o rozmiar spodni. Ja określiłem górną kwotę jaką chcę przeznaczyć na ten zakup. Po namyśle i przymiarkach wybrałem odpowiednią parę. Sprzedawca zaprosił do kasy. Ustawiłem się w kolejkę. Były dwie osoby w kolejce. Kasjerka miła. Przywitała mnie słowami „Dzień dobry” i zaprosiła do ponownych zakupów. Ceny umiarkowane. Obsługa kompetentna i miła.

W punkcie prasowym usłyszałem Dzień dobry

W punkcie prasowym usłyszałem Dzień dobry, towar na półkach był poukładany, nie było przerw między gazetami. W pomieszczeniu panował ład i porządek. Przy szukaniu gazety, pracownik zapytał się czy może mi w czymś pomóc. Atmosfera była miła i przyjazna a jednocześnie nie narzucająca się klientowi. Kończąc zakupy, wydano mi resztę, paragon i serdecznie zaproszono do następnych zakupów, był utrzymany kontakt wzrokowy.

Szukam ciepłych butów na zimę i natrafiłem na sklep

Szukam ciepłych butów na zimę i natrafiłem na sklep znajdujący się w Galerii Kaskada w Szczecinie. W sklepie nie było zbyt wielu klientów więc zakupy należały do przyjemnych. Nie można również narzekać na czystość na sali sprzedaży -podłoga była czysta, kartony z butami równo ułożone a same buty wolne od kurzu i innych zanieczyszczeń. Na sali sprzedaży ekspedientka doradzała klientom. Asortyment w sklepie był szeroki ale nie znalazłem nic dla. Ceny były w miarę umiarkowane.

Ostatnio w salonie Venezia bardzo spodobały mi się czarne

Ostatnio w salonie Venezia bardzo spodobały mi się czarne buty, jednak nie było wtedy mojego rozmiaru. Chciałem się więc dowiedzieć, czy może była już dostawa i czy dostępny jest mój rozmiar. Zaraz po wejściu do salonu poczułem przyjemny zapach panujący w lokalu, po chwili zostałem powitany przez personel uśmiechnięty i chętnie zaoferował swoją pomoc. Kiedy zapytałem o mój rozmiar ekspedientka poszła sprawdzić i już po chwili podała mi mój rozmiar obuwia. Następnie ekspedientka zaprosiła mnie do przymierzenia obuwia i wskazała miejsce.

Witryna sklepu Gino Rossi wyglądała na czystą i już z

Witryna sklepu Gino Rossi wyglądała na czystą i już z pasażu widziałem równo ustawione wyspy z butami. Podłoga była czysta bez żadnych plam. Weszłam od razu w główna alejkę sklepową i oglądałem ofertę promocyjną zarówno damską jak i męską. Ceny było dobrze widoczne i umieszczone nad danym rodzajem obuwia. Na pólkach nie było brudu ani kurzu.

W salonie Ecco w Galerii Kaskada w Szczecinie było czysto i

W salonie Ecco w Galerii Kaskada w Szczecinie było czysto i przyjemnie. Buty były wolne od zanieczyszczeń. Ułożone były sensowne dzięki czemu można było łatwo znaleźć buty danego typu i w odpowiednim rozmiarze i kolorze. Jeśli chodzi o asortyment, to butów było sporo. Po sali chodziła osoba z obsługi, która porządkowała asortyment i pomagała klientom w wyszukiwaniu danego rodzaju obuwia. Ogólne wrażenie po odwiedzeniu sklepu dobre.

Wchodząc do sklepu Deichmann od razu spotkałem się z

Wchodząc do sklepu Deichmann od razu spotkałem się z obsługą. Do tego od razu nawiązuje kontakt z klientami. Dzień Dobry, może w czymś mogę pomóc?. Skorzystałem z pomocy, powiedziałem jakiego obuwia szukam i pani zaprowadziła mnie do stoika, pokazała dostępny asortyment. Starała się doradzić. pani ekspedientka okazała się być bardzo pomocna i wysoce kompetentna. Doradzała mi w wyborze odpowiedniego dla mnie fasonu i rozmiaru. W sklepie jest bardziej przejrzyście i luźniej.

Salon Crocs w Galerii Kaskada w Szczecinie polecił mi

Salon Crocs w Galerii Kaskada w Szczecinie polecił mi znajomy, który kupił tu ostatnio ładne buty. Również był zadowolony z poziomu obsługi w tym sklepie. Zachęciło mnie to do wizyty w tym sklepie. Po wejściu do sklepu ekspedientka przywitała mnie uśmiechem. W lokalu panował porządek, a obuwie było ładnie wyeksponowane. Oferta sklepu była bogata. Ekspedientka grzecznie zaproponowała mi swoją pomoc. Poprosiłem o czas do namysłu. Pani poinformowała mnie, że w razie potrzeby służy pomocą.

Obserwacja dotyczy próby zakupu obuwia w Galerii Kaskada w

Obserwacja dotyczy próby zakupu obuwia w Galerii Kaskada w Szczecinie. Zostałem przywitany bardzo miło i serdecznie. Poprosiłem o obuwie. Spytano mnie o rozmiar i kolor. Obsługa miła, serdeczna, oferuje swoją pomoc w wyborze produktu . Na koniec podziękowałem. Pani również podziękowała i zaprosiła do następnej wizyty. Sprzedawczyni wspomniała o dostawie mającej nadejść. Przy wychodzeniu zaobserwowałem jeszcze obsługę kasową. Towar zakupiony przez klientów został elegancko zapakowany. W sklepie panuje porządek.

W Galerii Bałtyckiej sklep z artykułami Nike oferuje

W Galerii Bałtyckiej sklep z artykułami Nike oferuje ubrania, buty, akcesoria sportowe. W ofercie sklepu znajduje się produkty zarówno typowo sportowe. Personel powitał mnie mówiąc „dzień dobry” i zaoferował swoją pomoc. Podobało mi się, że w lokalu panował porządek, a sala była dobrze oświetlona, dzięki temu w pomieszczeniu było przestronnie i przyjemnie.

Odwiedziłem i dokonałem obserwacji w sklepie obuwniczym

Odwiedziłem i dokonałem obserwacji w sklepie obuwniczym Deichmann w Galerii Bałtyckiej. Lokal ma duże witryny okienne. Wystawa jest bardzo ładna i zachęca do wejścia do sklepu. W sklepie panuje porządek, a towar jest poukładany na regałach. Ceny towaru kształtują się na atrakcyjnym poziomie. Dostępne jest tu obuwie praktycznie w każdym rozmiarze. Personel oferuje swoją pomoc w doborze odpowiedniego obuwia.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem