Pizzeria Capone

(4.80)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (5 z 6)

Miła obsługa
Miła obsługa

Klient_pGQG

19.01.2022

Placówka

Tomaszów Mazowiecki, Św. Antoniego 12

Nie zgadzam się (0)
PIzza bardzo dobra...
PIzza bardzo dobra i smaczna, ładnie podana pod eleganckim przykryciem. Byliśmy z dzieckiem, które dostało balonika. Chętnie Pani kelnerka podała wodę do zrobienia mleka dla dziecka. Personel bardzo uprzejmy i życzliwy. Można wyjść ma zewnątrz, gdzie są ustawione stoliki-niestety ruchliwa ulica nie sprzyja nastrojowi. Wewnątrz jest równie przyjemnie. Z wizyty byłam bardzo zadowolona.

Anna_3438

16.08.2014

Placówka

Tomaszów Mazowiecki, Św. Antoniego 12

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa...
Bardzo miła obsługa i świetnie urządzony lokal. Mimo małej ilości miejsca pizzeria świetnie poradziła sobie z ustawieniem stolików. Ogromny plus za parasole i stoliki przed budynkiem, dzięki czemu w słoneczny dzień można zjeść na zewnątrz. Jedną z niedogodności jest to, że wentylacja i klimatyzacja nie nadążają wietrzyć lokalu przez co ubrania przechodzą silnym zapachem pizzy. Poza tym wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam

Paweł_1355

14.07.2011

Placówka

Tomaszów Mazowiecki, Św. Antoniego 12

Nie zgadzam się (1)
Do pizzerii wybrałam...
Do pizzerii wybrałam się ze znajomymi świętować urodziny koleżanki. Bardzo przyjemny wystrój wnętrza, czysto i miło. Świetne miejsce zarówno do kameralnych spotkań jak i uroczystości w szerszym gronie. Po zajęciu miejsc przy stoliku dość szybko podeszła do nas kelnerka z kartami menu. Lokal ma w swojej ofercie naprawdę duży i urozmaicony wybór dań kuchni włoskiej- każdy ma szansę wybrać coś dla siebie- można również skorzystać z pomocy personelu, który potrafi doradzić. Minusem jest długi okres oczekiwania na podanie zamówionych potraw- na dwie pizze i porcję makaronu z grzybami czekaliśmy blisko 45 minut! Jedzenie okazało się bardzo smaczne tak więc w sumie warto było czekać, ale w pierwszej chwili wywołało to irytację. Kolejny minus za to, ze nie wszystkie dania oferowane w menu są dostępne- musiałam niestety zrezygnować z mojego ulubionego Tiramisu, gdyż deseru w tamtym dniu nie było. Pomimo tych dwóch minusów lokal oceniam bardzo pozytywnie i polecam, również ze względu na rozsądne i niewygórowane ceny potraw. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę tę pizzerię.

Aleksandra_918

13.04.2011

Placówka

Tomaszów Mazowiecki, Św. Antoniego 12

Nie zgadzam się (1)
Udałem się na...
Udałem się na pizze razem z grupką znajomych. Zamówiliśmy 4x CAPRI z wybranymi sosami, rozmiar familijny. Po 35 minutach mieliśmy już wszystkie 4 pizze na stole. Ciasto było idealne, wypieczone, brzegi miękkie. Składniki idealnie rozgrzane, ser stopiony i lekko zarumieniony. Sosy w wystarczającej ilości. Obsługa bardzo miła i kulturalna.

Patryk_113

02.02.2011

Placówka

Golub-Dobrzyń, Kilińskiego 13

Nie zgadzam się (2)

Pizzeria Capone

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Pizzeria Capone?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Przeciętnie.
OK.