Między Słowami

(4.20)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (5 z 6)

Obsługa zawsze jest...
Obsługa zawsze jest miła i życzliwa. Zamówienia realizowane są szybko. Pracownicy są kompetentni, a herbata najlepsza w mieście.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2016

Placówka

Lublin, Rybna 4

Nie zgadzam się (0)
Brudny lokal z...
Brudny lokal z obdrapanymi ścianami. Byłam tam raz i więcej nie pójdę. Strasznie przygnębiające i mało eleganckie miejsce. Obsługa robi co może, ale takich zniedbań wyglądu lokalu nie nadrobi.Odradzam zdecydowane!!!

zarejestrowany-uzytkownik

12.02.2015

Placówka

Lublin, Rybna 4

Nie zgadzam się (0)
Miła, ładna kawiarnia...
Miła, ładna kawiarnia w podwórku kamienicy na Chmielnej. Dzięki temu jest tam spokojnie, przytulnie, latem wystawiane jest na dziedziniec sporo stolików. Sama kawiarenka urządzona w starym stylu, z plakatem z filmu "Między słowami" na honorowym miejscu. Do wyboru sporo gier planszowych, a w karcie pyszne koktajle owocowe, dobre kawy smakowe, świeże kanapki i sałatki, a zimą - polecam gorącą czekoladę - nie z proszku i naprawdę pyszną.

zarejestrowany-uzytkownik

05.06.2012

Placówka

Warszawa, Chmielna 30

Nie zgadzam się (0)
Podczas spaceru "fotograficznego",...
Podczas spaceru "fotograficznego", który odbywałam z koleżanką na Starym Mieście w Lublinie, postanowiłyśmy się rozgrzać kawą lub herbatą. W pobliżu znajdował się lokal, w którym nigdy nie byłyśmy - kawiarnio-księgarnię "Między Słowami". Idea połączenia lokalu, gdzie można przeczytać książkę (niekoniecznie tę przyniesioną przez siebie, bo w środku znajduje się całe mnóstwo tomów) i napić się pysznej kawy, okazała się strzałem w dziesiątkę. To, co od razu urzeka w tym lokalu to zapach świeżo mielonej i parzonej kawy. Po drugie bardzo przyjazna atmosfera miejsca. Od progu powitano nas uśmiechem. Dwie sale oddane do dyspozycji gości są urządzone bardzo przyjemnie - nie ma stolika przy stoliku, można swobodnie porozmawiać bez obaw, ze sąsiad usłyszy każde słowo. Wygodne fotele kuszą swoją wygodą. Książki na półkach zachęcają do pozostania dłużej. Karta jest dość bogata - kawiarnia oferuje kilkadziesiąt różnych gatunków i smaków kaw, także dla najbardziej wybrednych klientów (np. kopi luwak). Dostępne są też różne rodzaje i smaki herbaty, gorącej czekolady, soków, a także alkoholu (piwo żurawinowe, grzańce, piwa lokalnych browarów, wina). Można też zamówić deser, a sernik i szarlotkę polecam z czystym sumieniem - świeże, domowe ciasto rozpływało się w ustach. Ceny bardzo przystępne. 7-10 zł za tak zaparzoną kawę, taka atmosferę i taki personel - niewygórowane. Personel przemiły i bardzo kompetentny - pan przyjmujący od nas zamówienie potrafił doradzić każdej z nas kawę, opowiadał z zaangażowaniem o tym, czym charakteryzują się poszczególne gatunki. Kawę dostałyśmy bardzo szybko. Obsługa nie jest nachalna, choć w każdej chwili gotowa służyć pomocą. Pan zawsze z uśmiechem podchodził do stolika, potrafił też chwilę z nami pogawędzić, zażartować. Było to bardzo przyjemna odmiana po tym do czego nas przyzwyczaili kelnerzy z innych miejsc, sztywni i na pewno nie serdeczni. Uważam, że miejsce jest warte polecenia na spotkanie z przyjaciółką, na randkę, na popołudniowy odpoczynek, na chwilę samotności przy dobrej książce.

Katarzyna_3208

23.03.2012

Placówka

Lublin, Rybna 4

Nie zgadzam się (1)
Obsługa jest kompetentna...
Obsługa jest kompetentna , zawsze uśmiechnięta, ale nie narzucająca się . Ceny przystępne.Duży wybór rzeczy do picia i do jedzenia. Oryginalne propozycje napojów i dań. Wystrój z klimatem, wygodne fotele i kanapy, czysta i przstronna toaleta. W lecie możliwosć siedzenia na zewnątrz, będąc nieco schowanym od świata.

Anna_278

02.02.2011

Placówka

Warszawa, Chmielna 30

Nie zgadzam się (1)

Między Słowami

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Między Słowami?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Obsługa zawsze jest...
Obsługa zawsze jest miła i życzliwa. Zamówienia realizowane są szybko. Pracownicy są kompetentni, a herbata najlepsza w mieście.