Aquapark Fala Łódź

(3.72)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (20 z 22)

Cena biletu wstępu...
Cena biletu wstępu dość wysoka w okresie zimowym gdy nie jest uruchomiona strefa zewnętrzna Zakupienie biletu trwało chwile gdyż nie było kolejki do kasy. Można również skorzystać z biletomatów. Uważam ze szatnie powinny być bezpłatne. Koszt szatni to 3 zł Czystość na wysokim poziomie. W każdym miejscu była osoba która dbała o porządek.

Zuzanovska

18.11.2023

Placówka

Łódź, Al Unii lubelskiej 4

Nie zgadzam się (0)
Polecam. Ciepła woda,...
Polecam. Ciepła woda, dużo miejsc parkingowych, miła obsługa. Na minus częste zajęcia sportowe w grupach, które zabierają dużą część dwóch basenów.

patriae

27.07.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Ciepła woda, bez...
Ciepła woda, bez tłumu w dni powszednie. Jest gdzie zaparkować. Nawet ceny są w miarę ok.

Klient_dA4rO

04.04.2023

Placówka

Łódź, Al Unii lubelskiej 4

Nie zgadzam się (0)
Niestety nie polecam...
Niestety nie polecam w pełni tego obiektu ponieważ jakość obsługi już na samym początku zostawia nam wiele do życzenia. Panie w recepcji wyglądają na zmęczone, nie wykazują jakiegokolwiek entuzjazmu.

Niezweryfikowany Klient_pwfb

14.05.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Byłam na Fali...
Byłam na Fali w ramach zajęć z karty Multisport, wejście na 2 godziny. Regularne ceny są stosunkowo wysokie, szczególnie jeśli się idzie z całą rodziną.Bardzo długa kolejka przed wejściem, trzeba było czekać 15-20 minut. Obsługa przy wejściu uprzejma, rzeczowa. Natomiast w szatni miałam problem z zacinającym się zamkiem od szafki i nie bardzo było komu to zgłosić.Jeśli chodzi o baseny to jest duża różnorodność, ciekawie rozplanowane rozrywki. Jest basen z falą, sportowy, rwąca rzeka, jacuzzi, brodziki dla dzieci, kilka typów zjeżdżalni, w tym jedna z dmuchanymi kołami. Do dyspozycji klientów są leżaki i deski do pływania. Przy tłumach typowych dla sezonu letniego ciężko skorzystać z niektórych atrakcji, jak np. wewnętrzne jacuzzi, a na dmuchane koło można się nie doczekać.Ratownicy wydają się zaangażowani w pracę, często zwracali uwagę klientom nie przestrzegającym przepisów. Przy wszystkich basenach i zjeżdżalniach znajdują się stosowne oznaczenia, jak głębokość, spadek, ograniczenia wiekowe itp.2 godziny to wystarczający czas, by sprawdzić, co oferuje Fala i nawet się lekko znudzić. Polecam odwiedzanie tego aquaparku w mało popularnych terminach i godzinach, aby uniknąć irytujących tłumów.

Katarzyna_5092

01.12.2017

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W dniu 08.03.2014...
W dniu 08.03.2014 wraz z dwuletnią córką skorzystałem z oferty aquaparku. Obiekt znajduje się w miejscu dobrze znanym łodzianom, z bardzo łatwym dojazdem. Do dyspozycji klientów jest parking, który zazwyczaj jest w całości wypełniony samochodami. Znalezienie miejsca do zaparkowania jest dość trudne. Można skorzystać z miejsc parkingowych wzdłuż ulicy. Jeśli wybieramy się na basen z dziećmi nie jest zbyt bezpieczne. Sam obiekt z zewnątrz nie wygląda zbyt zachęcająco. Mimo, że do użytku został oddany kilka lat temu nadal trwają jakieś prace wykończeniowe. Po wejściu do środka, w oddali widać kasy i szatnię. Do dyspozycji jest również restauracja w dużym statku. Całość wygląda dość atrakcyjnie. Niestety szatnia dla klientów jest dodatkowo płatna 1zł dla klientów basenu, co przy cenach biletu uważam, za absurd. Personel przy wejściu na basen jest bardzo miły i pomocny. Szatnie i przymierzalnie są schludne i czyste, do dyspozycji klientów jest sporo szafek i przebieralni. Prysznice dla klientów są obszerne ale moim zdaniem zaniedbane. Na podłodze widać osad wnoszony na klapkach, a same urządzenia są dość mocno zanieczyszczone kamieniem i osadami od wody. Same baseny wyglądają bardzo atrakcyjnie i dla mnie jako rodzica dwuletniego dziecka są bardzo fajne, Wraz z córką mogłem skorzystać z kilku zjeżdżalni umiejscowionych w małych basenach z ciepłą wodą. Bardzo atrakcyjny jest sam kształt zjeżdżalni i ich aranżacja. Atrakcje są dostosowane do kilku grup wiekowych i spokojnie każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Można również skorzystać z basenu do pływania, poskakać na falach i pozjeżdżać na dużych zjeżdżalniach przeznaczonych dla dużych użytkowników. Na basenie widać na każdym kroku ratowników. Mimo, że parking przed obiektem był zapełniony autami wewnątrz nie panuje tłok. Baseny wewnątrz wyglądają bardziej atrakcyjnie niż z zewnątrz. Bez ciasnoty można skorzystać w wielu atrakcji. Pod prysznicami i w szatniach wręcz jest pusto. Odstraszać może jedynie nieporządek panujący pod prysznicem oraz cena biletu. Dobrą alternatywą jest korzystanie z kart benefit. Basen polecam, ale proszę uważać na higienę.

Sebastian_538

09.03.2014

Placówka

Łódź, Al Unii lubelskiej 4

Nie zgadzam się (0)
Na prawdę świetne...
Na prawdę świetne miejsce na odpoczynek i rozrywkę, samemu jak i z dziećmi. Panuje porządek, miła atmosfera, poczucie bezpieczeństwa - ratownicy sprawiają wrażenie poważnie zainteresowanych bezpieczeństwem osób korzystających z obiektu, nie chowają się po kątach. W szatni jest również pomocna obsługa na wypadek problemu z zamknięciem szafki. Duża ilość przebieralni, suszarek, są też kontakty na własny użytek. Do wyboru różne atrakcje - sauna, basen z falą, jacuzzi, rzeka, basen 25m (chociaż pod wodą jest trochę za ciemno), zjeżdżalnie, czasem i spadnie fajny symulowany deszczyk. Dostępne są również leżaki na położenie swoich rzeczy - ręcznik, itp. Przed obiektem jest czysty, zadbany teren, jedynie czasem z parkingiem może wystąpić problem, ale w sumie nic dziwnego skoro oferują taką jakość.

Krzysztof_1565

26.11.2013

Placówka

Łódź, Al Unii lubelskiej 4

Nie zgadzam się (0)
Wizytya w Aquaparku...
Wizytya w Aquaparku FALA to jeden z niewielu fajnych sposobów na aktywne spędzienie wolnego czasu w łodzi. Plusy za akceptowanie kart multisportu, wielkość basenów i różnorodność atrakcji. Minusy - bardzo duża liczba osób w okresie letnim, lekki zaduch i niestety brak czystości w toaletach. Taki obiekt wymaga bardzo dobrej obsługi tehcnicznej.

Wisienka

08.08.2012

Placówka

Łódź, Al Unii lubelskiej 4

Nie zgadzam się (0)
Obiekt utrzymany w...
Obiekt utrzymany w bardzo dobrej kondycji - ciekawy wystrój, w pełni harmonijnie, czysto, estetycznie. Cały obiekt już z zewnątrz wydaje się być bardzo atrakcyjny, po wejściu do środka wrażenie jest jeszcze lepsze. Szatnie i szafki bardzo nowoczesne, zadbano o czystość i higienę. Jedynym minusem był brak papieru w większości toalet. Resztę oceniam bardzo pozytywnie. Zarówno w strefie basenowej jak i w szatni dużo pracowników, wszyscy chętni do pomocy. Oferta bardzo szeroka - dużo ciekawych basenów z masażerami, kilka jaccuzzi, wspaniała fala morska w jednym basenie, jaccuzzi w jaskini, bardzo nowoczesne zjeżdżalnie i baseny z podwodnymi leżakami. Do tego oddzielnie strefa saun. Cena niska jak na tak dobrze wyposażony obiekt. Czas obsługi i jego jakość również bardzo dobra - nie czekałam długo mimo dużej kolejki.Generalnie polecam bardzo obiekt - warto się wybrać.

Agnieszka_2189

06.08.2012

Placówka

Łódź, Al Unii lubelskiej 4

Nie zgadzam się (0)
W dniu dzisiejszym,...
W dniu dzisiejszym, po raz pierwszy, skorzystałem z usług Aquaparku Fala. Znajduje się on w pewnej odległości od przystanków tramwajowych i autobusowych. Przy samym Aquaparku zatrzymuje się tylko jeden autobus, który nie dojeżdża do centrum i ma małą częstotliwość kursowania. Samo umiejscowienie jest niewielkim minusem, ale warto pokonać dystans od przystanku. "Fala" to nie tylko Aquapark - znajdują się tam sauny, jest możliwość skorzystania z tężni solnej czy masaży. Sam Aquapark jest podzielony na część wewnętrzną i zewnętrzną. Część wewnętrzna to trzy baseny, w tym jeden ze sztuczną falą, bicze wodne, trzy jacuzzi oraz dwie duże zjeżdżalnie. Część zewnętrzna to baseny oraz kolejna zjeżdżalnia. Obsługa jest uprzejma i pomocna. Wszyscy są ubrani w t-shirty z logo aquaparku i wyróżniają się z tłumu. Liczni ratownicy czuwają nad bezpieczeństwem pływających. W szatniach jest sucho - obsługa cały czas wyciera podłogę. Wszędzie jest czysto i schludnie. Jedynym małym minusem wewnątrz aquaparku jest niska temperatura na klatce schodowej prowadzącej do zjeżdżalni. Z pewnością jeszcze skorzystam z usług aquaparku, choć ceny są dość wysokie. Ale warto wydać kilka złotych więcej za godzinę. Płaci się za realną jakość!

zarejestrowany-uzytkownik

25.04.2012

Placówka

Łódź, Al Unii lubelskiej 4

Nie zgadzam się (0)
Witam w dniu...
Witam w dniu 03-11-2011 wybrałem się do Zachwalanego Aquaparku Fala, Na wstępie przywitał mnie remont restauracji z której nie można skożystać, kolejna niespodzianka to płatna szatnnia za pozostawienie butów nie płaci się, ale już jak zostawisz kurtkę musisz zapłacić. Jeżlei chodzi o obsługę w Kasie to panie miłe, usmiechnięte i bardzo sympatyczne z wyjątkiem jednej Czarna kerwoniczka zmiany. Szatnie czyste bardzo ciepłe, pod prysznicam dramat woda zimna lekko cipła jak na ta pore roku szok !!!. Woda w Basenie na wielkim telebimie napisana 28 stopni zaś temperatura w środku 30 okazuje się, że jak wejdziesz do basenu to zgubisz zęby albo zatrzęsiesz się na amen tak zimno. Jak na taki komfortowy basen i ceny, które tam są jakość jest straszna. Ten basen można tylko polecać w miesiacach letnich nie zimą. Również wielkim minusem jest brak odpowiadania na e-miale od klientó mimo, ze wysłame ze 3 nikt nie raczył odpowiedzieć bo po co.

Bastian

04.11.2011

Placówka

Łódź, Al Unii lubelskiej 4

Nie zgadzam się (5)
Aqua park Fala...
Aqua park Fala jest obiektem położonym w centrum Łodzi w parku Zdrowie. Posiada sporo miejsc parkingowych. Miła obsługa, aczkolwiek sprawiająca znużenie pracą. Park rozrywki oferuje cztery zjeżdzalnie, trzy wew. i jedną zew. tzw kamikadze, którą szczególnie polecam dla żądnych adrenaliny. Część zadaszona posiada brodzik dla najmłodszych, trzy baseny, czyli basen z falą przypominającą morskie fale, basen z dziką rzeką oraz basen sportowy. Część zew. posiada również trzy rodzaje basenów dla całej rodziny. Podsumowując oferta jest bardzo atrakcyjna, ale niestety ceny są dość wysokie i nie każdego stać na taką przyjemność. Agua park jest największą pływalnią w Łodzi i zarazem najdroższą.

Monika_1737

26.07.2011

Placówka

Łódź, Al Unii lubelskiej 4

Nie zgadzam się (1)
Kompleks basenowy "Fala"...
Kompleks basenowy "Fala" zawsze czysty ,personel uśmiechnięty i przyjazny, toalety pachnące ,czyste, woda w basenie zawsze o właściwej temperaturze. Polecam każdemu przynajmniej raz w tygodniu wybrać się na basen. Sauny czyste , zajęcia organizowane w wodzie również z pełnym profesjonalizmem, przyjazny personel.

Ewa_298

13.02.2011

Placówka

Łódź, Al Unii lubelskiej 4

Nie zgadzam się (0)
Muszę przyznać, że...
Muszę przyznać, że to miejsce mnie pozytywnie zaskoczyło. Obsługa była bardzo miła, atrakcji pod dostatkiem. Nie mogę się doczekać lata jak otworzą KAMIKAZE :) Myślę że mogli by dołożyć jeszcze ze dwie zjeżdżalnie i wtedy było by już całkiem fajowo ale puki co to i tak jest najfajniejszy basen w Łodzi.

zarejestrowany-uzytkownik

11.02.2011

Placówka

Łódź, Al Unii lubelskiej 4

Nie zgadzam się (3)
Siedzące, marudzące ,...
Siedzące, marudzące , niezadowolone panie w recepcji sprzedające bilety. Zero uśmiechu, zero informacji jakichkolwiek o promocjach. Z ich twarzy można wyczytać :”masz człowieku sam się wszystkiego dowiedzieć z powywieszanych plakatów” Klient nie przychodzi na Falę aby poczytać tylko liczy na rzetelną informacje od kasjerki . Prysznice brudne- woda leci ledwo co. Ogólnie Fala jest brudna jak na taki obiekt porażka na całej linii

zarejestrowany-uzytkownik

05.11.2010

Placówka

Łódź, Al Unii lubelskiej 4

Nie zgadzam się (2)
Ten kompleks zajmujący...
Ten kompleks zajmujący 10 ha znajduje się w Łodzi przy Alei Unii 4. Aquapark Fala mieści basen z falą i dwoma zjeżdzalniami - jedna dla osób zjeżdzajacych na pupach druga na pontonach. Kiedyś i tu i tu jeżdzila sie na włąsnych czterech literkach,. Teraz na zjezdzalni pomarańczowej tylko na pontonach- błąd. pontonow jest 6 i trudno je dostac. w śrdoku kompleksu brodzik dla dzieci , basen "olimpijski " i rekreacyjny z "rwącą " rzeką i tunelem. Takie sobie jeśli chodzi o atrakcyjność. Na zewnątrz brodzik dla dzieci z gorącą wodą (37 stopni) i basen olimpijski polaczony z rekreacyjnym Ciepłota wody pozostawia wiele do życzenia. Atrakcją mialy być zjeżdzalnie. Były by gdyby nie trzeba było stac ok 30 minut w kolejce do zjazdu. wielki minus. Na minus takąze ceny wejscia, oraz szafki ,które niekoniecznie chcasie zamykac- zamukanie elektronicznie poprzez przylożenie paska z transporterem. Ogólnie dla dzieci są tam atrakcje dla doroslych raczej nie!

zarejestrowany-uzytkownik

14.06.2010

Placówka

Łódź, Al Unii lubelskiej 4

Nie zgadzam się (23)
Przez cały czas...
Przez cały czas było miło, niestety Pani przy kasie wykazała się kompletną niekompetencją i nie potrafiła dobrać dla mnie i mojej rodziny najlepszej oferty cenowej - później odkrylismy że mogliśmy zapłacić znacząco mniej wybierając inną kombinację biletów. Za to w szatni obsługa rewelacyjna - urocza młoda dziewczyna z uśmiechem i wyrozumiałością pomagała uporać się z zamkami w szafkach, jest czysto a sprzątanie odbywa się dyskretnie.

Grzegorz_604

11.06.2010

Placówka

Łódź, Al Unii lubelskiej 4

Nie zgadzam się (34)
Postanowiłam w końcu...
Postanowiłam w końcu udać się po raz pierwszy do największego aquaparku w Łodzi FALA. Byłam ciekawa ile jest basenów, jak wygląda wewnątrz ośrodek. Przed budynkiem jest dość dużo miejsc parkingowych, więc nie miałam problemu z parkowaniem auta. Weszłam do środka bardzo eleganckiego i czystego budynku. Postanowiłam zakupić klapki na basen w sklepiku ze sportowymi rzeczami. Sprzedawczyni wskazała mi ofertę, dokonałam zakupu. Obsługa sklepu była poprawna. Podeszłam do głównej kasy basenu, przyznam, że czułam się troszkę zdezorientowana z racji tego, że byłam tu pierwszy raz a ośrodek naprawdę robi wrażenie. Pani z obsługi była jednak tak miła i cierpliwie mi wszystko wyjaśniła jak mam korzystać ze specjalnego klucza do szatni itp. Weszłam do środka olbrzymiej szatni i przymierzalni, wewnątrz było przepięknie: lśniące kafle, setki szafek, mogłam wybrać dowolną. Pomógł mi również ochroniarz, który zauważył moja konsternację. Cały czas sprzątaczki czyściły wnętrze przymierzalni, które również były czyste. Cały kompleks basenów jest po prostu rewelacyjny. Wewnątrz i na zewnątrz do dyspozycji są ratownicy, wokoło basenów dodatkowe koła ratunkowe. Naprawdę wypoczęłam i czułam się jak w tropikach, ponieważ woda miała około 27 stopni C. Nie daję jednak najwyższej punktacji, ponieważ deprymuje mnie troszkę fakt, że ratownicy bacznie obserwują każdego klienta ośrodka, czuję się wtedy niezręcznie.

zarejestrowany-uzytkownik

12.05.2009

Placówka

Łódź, Al Unii lubelskiej 4

Nie zgadzam się (27)
Korzystajac z wolnego...
Korzystajac z wolnego dlugiego weekendu postanowilam wybrac sie ze znajomymi na basen do Łodzi aby sie troszeczke zrelaksowac. Kiedy dojechalismy na miejsce juz nie moglam sie doczekac wejscia i zabawy. Wewnatrz czysto, obsluga bardzo mila.Ale niestety ceny biletow mnie niemile zaskoczyly poniewaz roznica miedzy biletem ulgowym a normalnym nie przekraczala 4 zlotych, a ja akurat jeszcze korzystam z ulgowych ;-), szczerze mowiac te 4 zlote nie zrobily mi roznicy... Drugim mankamentem sa wspolne przebieralnie dla kobiet i dla mezczyzn-dobrze ze prysznice sa osobno, bo juz tego bym nie zniosla. Jak na taki aquapark spodziewalam sie wileu atrakcji. Wzielismy bilety na 3 godziny ale szczerze mowiacta trzecia godzine troche sie wynudzilam. Musze przyznac ze nie ma wielu rozrywek- dwie zjezdzalnie- moim zdaniem stanowczo za malo, i tez nie sa zbyt atrakcyjne, do tego fala, rwaca rzeka, jacuzzi, gorace zrodelko i basen bez atrakcji na zawnatrz. Prade mowiac najbardziej podobala mi sie rwaca rzeka i jacuzzi. Cena biletu nieadekwatna do atrakcji ,zachwycona nie bylam-niestety

zarejestrowany-uzytkownik

10.05.2009

Placówka

Łódź, Al Unii lubelskiej 4

Nie zgadzam się (21)
W niedzielę z...
W niedzielę z mężem i dwójką dzieci wybraliśmy się do aquaparku. W recepcji zostaliśmy przyjęci ciepło i przyjaźnie, ponadto pani poinformowała nas o bieżących promocjach oraz o możliwości korzystania z nowo otwartych basenów zewnętrznych w cenie biletu. Zaopiekowała się nami do momentu przekroczenia bramki, potem sami musieliśmy sobie radzić z orientacją w położeniu szatni, dostępu do pryszniców oraz rozszyfrowaniu sposobu zamykania i otwierania szafek. Ponieważ było bardzo wcześnie i nie zastaliśmy tłumu, przyjemnie korzystaliśmy ze wszystkich atrakcji. Po około 2 godz, podszedł do nas instruktor zapraszający na zajęcia dla dzieci z możliwością nauki pływania w cenie biletu. Skorzystaliśmy, dzieci były zadowolone. Ponieważ wejście wykupiliśmy na trzy godz, musieliśmy niedługo udać się pod prysznice, niestety nie ma możliwości swobodnego umycia się, ponieważ prysznice są w formie otwartej, oddzielonej tylko ścianą, gdzie z basenu widać osoby pod prysznicem, to jest raczej krępujące.Przy wyjściu pani z recepcji poinstruowała nas jak pozbyć się klucza (chipu).

Katarzyna_188

09.08.2008

Placówka

Nie zgadzam się (32)

Aquapark Fala Łódź

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Aquapark Fala Łódź?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Cena biletu wstępu...
Cena biletu wstępu dość wysoka w okresie zimowym gdy nie jest uruchomiona strefa zewnętrzna Zakupienie biletu trwało chwile gdyż nie było kolejki do kasy. Można również skorzystać z biletomatów. Uważam ze szatnie powinny być bezpłatne. Koszt szatni to 3 zł Czystość na wysokim poziomie. W każdym miejscu była osoba która dbała o porządek.