Medicenter

(2.10)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (5 z 6)

Nie polecam
Nie polecam

Niezweryfikowany Klient_tzrT

02.07.2020

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
W tej przychodni...
W tej przychodni personel jest bardzo miły i grzeczny. W rejestracji obsługują sprawnie, wnikliwie przeszukują system w celu znalezienia najbliższego wolnego terminu przyjęć na NFZ. W przychodni jest czysto i spokojnie. S potkałam się tam już dwukrotnie z kompetentną obsługą.

LaMarija

05.03.2018

Placówka

Warszawa, ul. Wołoska 88

Nie zgadzam się (0)
Byłam na prywatnej...
Byłam na prywatnej wizycie u chirurga naczyniowego. Pan doktor pomylił się pisząc datę na recepcie. Zamiast przekreślić -poprawił i w aptece nie chciano mi sprzedać leku. Lek ten wg pana doktora musiałam wziąć koniecznie. Zadzwoniłam więc do Medicenter z pytaniem co zrobić w takiej sytuacji. Usłyszałam, że pan doktor przyjmuje u nich tylko raz w tygodniu więc skoro to pilna sprawa to powinnam szukać go w szpitalu na Banacha. Po naciskach z mojej strony pani zaproponowała, żebym przyszła do innego chirurga pracującego w Medicenter i poprosiła o nową receptę. Nie gwarantowała jednak czy pani doktor w ogóle będzie chciała ze mną rozmawiać. Oczywiście winny tej sytuacji jest lekarz ale Centrum Medyczne, które go zatrudnia i które jakoby kieruje się dobrem pacjenta w żaden sposób nie poczuwa się do odpowiedzialności. Nikt nie zaproponował mi pomocy w załatwieniu tej sprawy. Medicenter zainkasowało 150 zł i na tym jego rola się skończyła.Będę omijać szerokim łukiem!

Niezweryfikowany dabek66

18.04.2015

Placówka

Warszawa, ul. Wołoska 88

Nie zgadzam się (0)
Jest to przychodnia...
Jest to przychodnia bardzo przyjazna pacjentom.Można wizyty umawiać osobiście,przez telefon lub internet.Lekarze rodzinni i specjaliści to doktorzy wysokiej klasy.Jak w większości placówek służby zdrowia terminy oczekiwanie na wizytę nie są krótkie ale w nagłych przypadkach nie ma problemu by być przyjętym.Personel medyczny działa bardzo dobrze.

zalogowany_użytkownik

21.06.2013

Placówka

Warszawa, ul. Wołoska 88

Nie zgadzam się (4)
Ogólny wygląd pomieszczeń...
Ogólny wygląd pomieszczeń obsługi klienta - dobry, czysto i schludnie. W recepcji na 4 stanowiska czynne były 2. Nie było kolejki jednak czas obsługi jednej osoby bardzo długi. Miałem wrażenie, dezorganizacji pracy osób, które udzielały informacji i rejestrowały pacjentów gdyż wyglądało to tak jakby nawzajem sobie przeszkadzały. Osoba mnie obsługująca wykonywała swoje obowiązki jakby od niechcenia. Informowała mnie wykonując jednoczenie inną pracę /sortowanie dokumentacji medycznej/. Udzielała wyjaśnień co do możliwości wizyty niechętnie, bez jakiegokolwiek zaangażowania w znalezienie mi odpowiedniego terminu wizyty u lekarza w dniu zgłoszenia. Na tym mi zależało o co wnosiłem podczas rozmowy. W konsekwencji skorzystałem z usług innej przychodni tej wystawiając negatywną ocenę za obsługę recepcyjną pacjenta.

zarejestrowany-uzytkownik

29.07.2011

Placówka

Warszawa, ul. Wołoska 88

Nie zgadzam się (0)

Medicenter

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Medicenter?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Nie polecam
Nie polecam