Bar Metka

(3.79)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (7 z 7)

Polecam, pyszne poznańskie...
Polecam, pyszne poznańskie miejsce, na ścianach zdjęcia z dawnych lat, miła obsługa, duże porcje jak za tą cene

Klient_LkuO

29.02.2020

Placówka

Poznań, ul. Zeylanda 6/1

Nie zgadzam się (0)
Bar Metka jest...
Bar Metka jest miejscem, które odwiedzam przynajmniej raz w miesiącu. Ceny, w przeciwieństwie do menu, mają iście niepoznańskie. Pyry z gzikiem, czy bułka z metką - niebo w gębie. Za naprawdę dużą porcję sałatki greckiej płacę 12 złotych. Przyzwoitą ceną opatrzone są też zupy, czy na przykład wątróbka.Zawsze jednak musi być jakieś "ale". Zdarza mi się spotkać z niefachową obsługą (kelnerki krzyczące do siebie przez całą salę albo śmiejące się na cały głos na zapleczu, poza tym bywa, że zapominają o "klient nasz pan" i raczą takowego wymruczanym pod nosem "dzień dobry"). Higiena i estetyka lokalu pozostawia wiele do życzenia. Brudne serwety na stołach, oblepione menu itp. Do toalety lepiej nie zaglądać przed jedzeniem.Polecam zamówienia na wynos: smacznie, tanio i błyskawicznie.

zarejestrowany-uzytkownik

20.09.2013

Placówka

Poznań, ul. Zeylanda 6/1

Nie zgadzam się (0)
do Metki trafiliśmy...
do Metki trafiliśmy z powodu reklamy jaką zrobiła im Magda Gessler. Pierwsza wizyta była bardzo udana. Duże porcje smacznego jedzenia za naprawde małe pieniądze. Obsługa była miła a zamówienie zrealizowane szybko. Spodobało mi się więc wpadaliśmy tam jeszcze kilka razy aby zjeść coś smacznego kiedy nie chciało nam się gotować, a mieszkamy blisko. Ostatnim razem zamówiłam kopytka z kapustą i dostałam je, ale z niespodzianką. W kapuście był okropny długi włos. Nie chcieliśmy głośno zwracać uwagi na ten fakt żeby nie obrzydzić innym klientom posiłku, więc gdy podeszła kelnerka powiedziałam jej o tym fakcie, a ta zaczęła się zarzekać, że kucharz nie ma długich włosów i nie wie skąd mógł się on tam wziąć. Nie dostałam nowej porcji w ramach rekompensaty. Musiałam zapłacić za porcje z dodatkiem. A gdy wychodziliśmy dowiedziałam się skąd ten włos. Kelnerki w długich włosach nie związują ich w pracy tylko majtają nimi wszędzie. Nie zdziwię się jak będzie więcej takich dodatków w innych potrawach. Ogólnie kelnerka nie przeprosiła, po prostu nas olała. Od tego czasu tam nie byłam i nie planuje stołować się tam w najbliższym czasie.P.S. woda w kwiatach jest wymieniana chyba raz w miesiącu bo zawsze jest okropnie brudna

Paulina_685

02.11.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wybrałem się z...
Wybrałem się z rodziną do Baru Metka na obiad. W restauracji panował spory ruch, a mimo to natychmiast pojawiła się kelnerka, która znalazła dla nas stolik dla trzech osób. Złożyliśmy zamówienie i niestety przyszło nam dosyć długo czekać na jego realizację. Usprawiedliwia to liczba klientów i pora, jakby nie patrzeć, obiadowa. Potrawy, które otrzymaliśmy, zrekompensowały nam długi czas oczekiwania, zupa gulaszowa była jedną z najsmaczniejszych jakie jedliśmy. Nasze dziecko, które nigdy nie lubiło gulaszowej, zażyczyło sobie taką zupę w domu. Poza zupą zamówiliśmy kopytka z kapustą i wątróbkę z jabłkami. Obydwie potrawy były wyśmienite, wątróbka mięciutka, świeżo smażona, kopytka świeżo gotowane - warto było dłużej poczekać. Porcje były tak duże, że ledwo je zjedliśmy. I na koniec jeszcze jedno zaskoczenie - za wszystko zapłaciliśmy 37 zł. Lokal wygląda przytulnie, wystrój jak w domowej kuchni.

Domineo

03.03.2012

Placówka

Poznań, ul. Zeylanda 6/1

Nie zgadzam się (2)
Razem z grupą...
Razem z grupą znajomych zamówiliśmy stolik w Barze Metka na 13 osób. Po przyjściu na miejsce okazało się, że nie został nam przydzielony jeden stolik tylko 3 osobne, przy których niestety nie zmieściło się tyle osób, musieliśmy dostawiać krzesła. Bar był przepełniony, wielu klientów czekało przy barze inni czekali w przejściu aż zwolni się stolik. Żadna kelnerka nie miała czasu nas obsłużyć, kazano nam iść do baru złożyć zamówienie, ale tam też nikt nie obsługiwał. Dopiero po ok 25 min podeszła do nas kelnerka i przyjęła zamówienie. Niestety nie miała dokładnej wiedzy, co jest a co się już skończyło, więc wielokrotnie zmienialiśmy zamówienie. Z takim niezorganizowaniem i zamieszaniem jeszcze nigdy się nie spotkałam, ale za to jedzenie było rewelacyjne, żurek i wątróbka z jabłkami po prostu pycha!

Ewelina_794

03.02.2012

Placówka

Poznań, ul. Zeylanda 6/1

Nie zgadzam się (3)
Po lokalu w...
Po lokalu w którym odbywała się "Kuchenna rewolucja" Magdy Gessler, oczekiwałam znacznie więcej niż to co zobaczyłam. Powiem więcej, jestem tym miejscem zniesmaczona po tym co tam widziałam. Kilka dni przed wybraniem się do baru Metka przedzwoniłam aby zarezerwować tam stolik, umówiłam się ze znajomą więc nie chciałam napotkać się z sytuacją, że nie będzie wolnego stolika i będziemy musiały iść gdzieś indziej. Zależało nam również aby zjeść w tym miejscu, bo w programie telewizyjnym menu prezentowało się znakomocie i za przystępną cenę. Telefon odebrał starszy mężczyzna, gdy spytałam się czy mogę zarezerwować stolik powiedział, że u nich czegoś takiego jak rezerwacja nie ma. Jakie było moje zdumienia jak po wejściu do opisywanego lokalu na przynajmniej dwóch stolikach stała kartka z napisem "rezerwacja". Może tylko dla wybranych?! Udało nam się mimo wszystko załapać na ostatni wolny stolik, złączony jednak z 4małych stoliczków, tuż obok toalety. Stół był brudny, była na nim mokra plama i leżały okruchy. Po dłuższej chwili zjawiła się kelnerka, podała nam tylko jedną kartę i odeszła. Zamówiłam kopytka z kapustą i duże piwo z beczki. Danie było smaczne porcja porządna. Znajoma niestety nie miała tyle szczęścia co ja, zamówiła pierogi z mięsem i z kapustą. Dostała 5 pierożków ze spaloną cebulą. Szklanki w których dostałyśmy piwo były brudne, wyglądały jakby były tylko wypłukane, na mojej nawet był odcisk ust chociaż piłam cały czas przez słomkę. Na każdym prawie stoliku był inny obrus, nie wyglądało to dobrze. Menu było pokreślone, parę pozycji było wykreślone. Jednak w gablocie przed wejściem widniały wszystkie. Toaleta katastrofa, nie odważyłam się z niej skorzystać. Wyszłam z baru z pełnym pęcherzem. Wychodząc zerknęłam na parę talerzy innych gości którzy skończyli już konsumpcję, mało który z nich był całkiem pusty.

Anna_3709

16.01.2012

Placówka

Poznań, ul. Zeylanda 6/1

Nie zgadzam się (6)
Wchodząc do zupełnie...
Wchodząc do zupełnie nowego, lśniącego baru Metka nie można uwierzyć, że zmiany mogą faktycznie uczynić cuda! Nazwa funkcjonuje od niedawna, do wakacji był to jeszcze tak zwany 'Zapiecek'. Nudny, szary lokal. Zawsze kiedy się tam wchodziło, była para, może 4 osoby. Ale! Od pewnego czasu miejsc trzeba wypatrywać - i to nie żart. Ludzi ogrom, jedzenie - nie dość, że bardzo, jak na centrum Poznania tanie, to na prawdę dobre, a porcje nie do zjedzenia! Sam wygląd lokalu - na stołach świetnie dobrane obrusy, świeże kwiaty, przedsionek lokalu też nabrał świeżości dzięki kilku drobnym zmianom. Obsługa - po prostu jest wszędzie, nie trzeba czekać. Zamawiając piwo - też, jak na lokal centrum - bardzo tanie - jest ono przynoszone po 2 minutach, a kiedy kufel jest pusty od razu ktoś z obsługi jest przy nas - z uśmiechem na twarzy pyta, czy dolać. Bar posiada też ogródek, co jest wielkim atutem lokalu. Wnętrze też pachnie świeżo, a przede wszystkim dobrym jedzeniem, a nie jak do tej pory - po prostu zapachy były przed zmianą nieprzyjemnie. Gorąco polecam iść - zjeść, napić się, posiedzieć ze znajomymi.

Irmina_15

05.10.2011

Placówka

Poznań, ul. Zeylanda 6/1

Nie zgadzam się (11)

Bar Metka

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Bar Metka?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Polecam, pyszne poznańskie...
Polecam, pyszne poznańskie miejsce, na ścianach zdjęcia z dawnych lat, miła obsługa, duże porcje jak za tą cene