Personel z małym wyjątkiem kasjerki, u której płaciłem za buty był ubrany w jednolite koszulki. Praktycznie zero reakcji personelu na klienta gdybym nie wiedział, po co przyszedłem i czego mam szukać pewnie bym tam nic nie kupił. Jedynie, co zaproponował sprzedawca to zdjęcie zabezpieczenia z buta by dało się go przymierzyć na nodze.
Martes Sport to polska sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych. Firmę w 1993 roku w Bielsku–Białej założyli Jarosław Droździk z Michałem Kowalikiem. Przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją odzieży, obuwia, sprzętu i akcesoriów sportowych oraz wyposażenia trekkingowego na terenie Europy Środkowej, Południowej i Wschodniej. Salony Martes w Polsce znajdują się głównie w galeriach handlowych.
Jesteś właścicielem tego miejsca?
Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.
Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.