PAPAYA

(4.40)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (5 z 5)

Rewelacyjnie. Na plus:...
Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

zarejestrowany-uzytkownik

13.08.2013

Placówka

Łódź, Syrenki

Nie zgadzam się (0)
Kuchnia orientalna. Lokal...
Kuchnia orientalna. Lokal czysty, jasny, przestrzenny. Obsługa Bardzo szybka lecz niestety niezbyt wyszkolona ( kelner podaje z nieodpowietniej strony, przechyla się nad stołem, źle nalewa wino), brak tych umiejętności nadrabia bardzo dużą wiedzą na temat serwowanych potraw, win i wszelkich dodatków. Ceny wysokie (w stosunku do jakości jedzenia nieadekwatne) , jedzenie dość smaczne ale rzekłbym - przeciętne. Co ciekawe wszelkie dodatki do dań (typu ryż, warzywa) są odpłatne - w kuchni orientalnej poraz pierwszy się z tym spotkałem.

Jarosław_464

27.06.2013

Placówka

Warszawa, ul. Foksal 16

Nie zgadzam się (0)
Mało widoczna pizzeria....
Mało widoczna pizzeria. Wiec nie łatwo był na nią "wpaść", ale jakoś tak wyszło,że było mi dane posmakować tutejszego specjału. Pizza wyszła bardzo smaczna, zjedliśmy we troje i wszystkim nam smakowała. Dzieci polały sobie pizzę ketchupem, a ja zjadłam swoją część z sosem czosnkowym :) . Nie jest to może produkt do częstego jedzenia, ale raz na jakiś czas jak najbardziej :) . Osobiście polecam tą pizzę.

zarejestrowany-uzytkownik

08.09.2012

Placówka

Łódź, Syrenki

Nie zgadzam się (0)
Byliśmy ze znajomymi...
Byliśmy ze znajomymi na zaproszenie pewnej instytucji. Zarezerwowano dla nas stół teppanyaki. Ogólnie rzecz biorąc restauracja wzbudziła we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony bogata i ciekawa karta dań - przekrój przez dalekowschodnią kuchnię, dania tajskie, chińskie i japońskie; jedzenie jak na mój gust super, chociaż jako miłośnik piwa i golonki jestem raczej słabym autorytetem.

zarejestrowany-uzytkownik

16.06.2012

Placówka

Warszawa, ul. Foksal 16

Nie zgadzam się (0)
Restauracja czysta i...
Restauracja czysta i zachęcająca do odwiedzenia. Jak zawsze przywitała nas przesympatyczna, śliczna kelnerka. Ubrana schludnie, ładnie, podobnie do innych kelnerek. Zaprowadziła nas do stolika, zaproponowała kilka pozycji z menu, zapytała o wybór napoi i odeszła dając nam czas na zastanowienie się. Po kilku minutach przyniosła napoje i przyjęła resztę zamówienia. Menu przejrzyste, ceny dosyć wygórowane, ale biorąc pod uwagę lokalizację nie różnią się od innych restauracji. Na jedzenie nie czekaliśmy długo, podane było z taką samą gracją jak cała obsługa. Wyglądało smakowicie i tak też smakowało, ach szkoda, że nie mogę jadać tu codziennie;) W trakcie jedzenia nie przerywano nam, natomiast zaraz po skończonym posiłku brudne talerz szybko zniknęły ze stołu. Nie mieliśmy zbyt wiele czasu więc od razu poprosiliśmy o rachunek, został przyniesiony niemal natychmiast. Zero czekania, zero stresu, wszyscy mili uśmiechnięci. Po dokonaniu zapłaty kelnerka jeszcze raz upewniła się, czy wszystko było ok, pożegnał nas i zaprosiła ponownie. Napewno skorzystam z zaproszenia. Jedzenie wspaniałe, a klimat jeszcze lepszy. P...O...L..E...C...A...M

Observer_3

08.03.2012

Placówka

Warszawa, Wołoska 12

Nie zgadzam się (0)

PAPAYA

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż PAPAYA?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Rewelacyjnie. Na plus:...
Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.