Fabien

(5.00)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3 z 5)

weszłam do sklepu...
weszłam do sklepu zobaczyc czy mozna juz kupic czapki i rekawiczki na zime. wybor okazal sie duzy. wszystko ładnie poukładane. duzo rzeczy przecenionych. zamiast czapek i rekawiczek kupiłam na wyprzedazy płaszczyk jesienny dla mojej corki. ceny niskie, obsluga miła. sklep bardzo czysty.polecam ten sklep.

zarejestrowany-uzytkownik

16.10.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wchodząc do sklepu...
Wchodząc do sklepu nie zauważyłem żadnych zabrudzeń ani śmieci. Wszystko było ładnie posprzątane. Towar natomiast został poukładany wzorcowo, każdy przedmiot znajdował się nad ceną i odpowiedniej alei. Pan ochroniarz pomimo ze nie było to jego zadanie pomógł mi znaleźć produkt, którego szukałem co bardzo mi pomogło. Ceny produktów nie były wygórowane, a asortyment był bogaty. Panie kasjerki doskonale sprawowały swą pracę. bardzo sprawnie kasując przez co nie powstawały kolejki. ponadto ubiór i wyglad pracowników nie pozaostawiał nic do zyczenia. ogólnie zaliczam to do udanych zakupów.

Maciej_768

28.09.2011

Placówka

Żywiec, Dworcowa

Nie zgadzam się (1)
Skuszona promocyjna oferta...
Skuszona promocyjna oferta zabiegów kosmetycznych, wybrałam się do gabinetu kosmetycznego Fabien. Wcześniej telefonicznie zarezerwowałam termin wizyty oraz dowiedziałam się podstawowych informacji na temat proponowanych zabiegów. Jako ze firma Fabien posiada 2 gabinety w Krakowie, umówiłam się w tym bliżej mojego domu. Informuje o tym ponieważ byłam zainteresowana zabiegami przy użyciu lasera IPL, który w rożne dni jest w rożnych gabinetach (maja jedno urządzenie na 2 gabinety). Kosmetyczka z która byłam umówiona wiedząc, że nie pasuje mi inny dzień, specjalnie dla mnie przyjechała na os. 2 Pułku. Po przywitaniu, został mi wskazany pokój w którym mogłam się przebrać w jednorazowa odzież. Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne. Po przejściu do pokoju zabiegowego, zostałam dokładnie poinformowana na czym polega zabieg oraz o przeciwwskazaniach. Kosmetyczka upewniła się że mam wszystkie potrzebne informacje. Następnie wypełniła kartę klientki, odpowiedziałam również na pytania w ankiecie. Przystąpiłyśmy do zabiegu. Kosmetyczka dopasowała sile lasera tak abym nie czuła dyskomfortu. Zabieg nie jest bolesny, co najwyżej momentami nieprzyjemny ale dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, było to nieuciążliwe. Dostałam okulary zabezpieczające przed wiązka światła. Podczas trwania całego zabiegu w sposób właściwy przestrzegano zasad higieny (dezynfekcja skory, urządzeń itp.) Po skończonym zabiegu, miałam możliwość swobodnie się przebrać (zostałam sama w pokoju). Podczas płacenia dostałam wyczerpujące informacje na temat sposobu pielęgnacji skory po zabiegu. Poinformowano mnie również ze gdybym zobaczyła jakieś niepokojące objawy, mam zadzwonić lub podejść do gabinetu na konsultacje. Zapłaciłam mniej niż to było ustalone, ponieważ kosmetyczka stwierdziła że miała mniej pracy niż zakładała. Umówiłyśmy się na kolejna wizytę. Wrażenia z pobytu w salonie kosmetycznym są wyjątkowo pozytywne. Widać ze zależy im na kliencie, udzielają wszelkich potrzebnych informacji, dopasowują terminy do możliwości klientów, uczciwie narzucają ceny. Zdecydowanie zostanę ich stała klientka.

zarejestrowany-uzytkownik

13.11.2008

Placówka

Kraków, os. 2 Pułku Lotniczego 12

Nie zgadzam się (25)

Fabien

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Fabien?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie.