Kręgielnia Grakula

(4.50)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (1 z 5)

Pokaż wszystkie opinie

Kręgielnia Grakula jest...
Kręgielnia Grakula jest dobrym miejscem na spędzenie wolnego czasu. ceny są wysokie, jednak do godziny bodajże 16 studenci mogą skorzystać ze zniżek. Podczas gry możemy delektować się piwem lub drinkami, których wybór jest tutaj dość duży.Zamówić można również napoje gazowane. Pomimo dużej ilości ludzi nigdy nie zdarzyło mi się, aby zabrakło rozmiaru butów, które tutaj są w cenie. Kelnerki co rusz biegają po sali i pytają czy nie podać czegoś jeszcze gościom. Czas tam płynie szybko i przyjemnie. Koszty? Kto by o nich myślał podczas zbijania kręgli :)

zarejestrowany-uzytkownik

17.05.2012

Placówka

Łódź, Zachodnia/Ogrodowa

Nie zgadzam się (0)

Kręgielnia Grakula

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Kręgielnia Grakula?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Ciekawe miejsce na...
Ciekawe miejsce na weekendową rozrywkę dla rodziny lub grupy znajomych. Miła i profesjonalna obsługa. Duża liczba torów. Ceny stosunkowo wysokie. Dobra lokalizacja w centrum w Manufakturze.