ZnanyLekarz

(4.26)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (13 z 47)

Bardzo dobry portal,...
Bardzo dobry portal, spełnia wymagania użytkowników. Jest przejrzysty, łatwo sprawdzić opinie o lekarzu, sprawdzić jego grafik.

Karola088

01.07.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór lekarzy,...
Duży wybór lekarzy, fajnie że są opisy oraz możliwość dodawania opinii. Strona daje możliwość szybkiego umówienia się na wizytę, a dzięki różnorodności lekarzy można dopasować lekarza do swoich preferencji

Klient_GbjVm

31.03.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobry portal.
Bardzo dobry portal.

Gustaw_60000

26.05.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Możliwość umówienia wizyty...
Możliwość umówienia wizyty bez konieczności rozmowy tel.

Małgorzata_1828

26.05.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Sprawdzony serwis, zawsze...
Sprawdzony serwis, zawsze znajdę tam dobrego lekarza. Łatwa rejestracja.

zarejestrowany-uzytkownik

26.05.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo fajna aplikacja...
Bardzo fajna aplikacja pomocna w znalezieniu dobrego lekarza.

Jolanta_631

26.05.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Fajny portal, wszystko...
Fajny portal, wszystko załatwione szybko i bez problemu.

AgaB

11.09.2015

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Stronę oceniam słabo,...
Stronę oceniam słabo, ponieważ według mnie nie jest ona czytelna. Znalazłam na niej lekarza specjalistę, do którego chciałam się udać na wizytę. Jego nazwisko pojawiło się pod nazwą przychodni , w której przyjmuje. Zadzwoniłam więc według podanych informacji kontaktowych. Pani w przychodni powiedziała mi, że taki lekarz u nich nie przyjmuje i nigdy nie przyjmował . Na moje stwierdzenie, że ten lekarz jest wskazany pod nazwą przychodni na stronie www.znanylekarz.pl nie miała pojęcia dlaczego i całkowicie, odniosłam wrażenie, nie ma pojęcia o tym, że przychodnia widnieje na takiej stronie. Kolejna lekarka, której dane są zamieszczone na tej stronie ma w dziale "informacja o lekarzu" informację o treści : proszę o usunięcie moich danych. Dlaczego więc moderator strony nie usunął jej jeszcze ze strony? Lekarka ta nie ma podanego nr telefonu do zarejestrowania się na wizytę, co jest irytujące gdy pacjent próbuje znaleźć specjalistę i umówić się na wizytę. Kolejny minus jest taki, że gdy udało mi się już znaleźć w końcu specjalistę ( od początku szukałam :specjalizacja endokrynolog , Olsztyn) i umówiłam się na wizytę ku mojemu zadowoleniu już na drugi dzień, to po 5 minutach (!) od zamówienia wizyty poprzez stronę dostałam smsa z informacją, że wizyta została odwołana...Po takich przejściach z tą stroną www nie można jej ocenić pozytywnie. Jeszcze trochę pracy przed osobami zarządzającymi stroną, a szkoda, bo sam pomysł super.

Małgorzata_2425

03.02.2015

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jak to portal...
Jak to portal internetowy, nie można zawierzyć mu całkowicie i stuprocentowo, ponieważ ludzie wystawiający opinie mogą być niewiarygodni i może nimi kierować coś innego niż rzetelna chęć pomocy innym. Jednak jest to strona, gdzie jest ogromna baza lekarzy i dobrzy specjaliści są tam łatwi do odnalezienia. W ten sposób znalazłam swoją lekarkę specjalistkę i na pewno już przy niej pozostanę. Taka wyszukiwarka ułatwia znalezienie w swojej okolicy najlepszego gabinetu, zdecydowanie polecam tę stronę.

Moni_2

18.01.2014

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Pomysl jest dobry....
Pomysl jest dobry. Problem jest jednak w ocenach. Nie mozna napisac prawdy, mam wrazenie, ze tylko te 'wspaniale' oceny przechodza. Kazde ALE jest kwestionowane iwycofane.Nawet jakbym podpisala sie imieniem i nazwiskiem, to i tak napisanie 'nie polecam' albo 'jestem niezadowolona, bo..." zostaje odrzucone. bez sensu. To nie ściana chwał przeciez.

zarejestrowany-uzytkownik

18.01.2013

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Strona ogólnie przedstawia...
Strona ogólnie przedstawia się w dość pozytywnym świetle. Można tam znaleźć prawie wszystkie specjalizacje lekarskie i prawie wszystkich lekarzy, zwłaszcza tych prywatnych. Trochę gorzej jest z małymi miejscowościami, bo lekarze z nich nie są umieszczeni w bazie, ale w zamian za to wyszukiwarka pokazuje lekarzy z najbliższej (większej) od tej miejscowości.

Poziomka

25.06.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Ranking lekarzy, to...
Ranking lekarzy, to oceny i opinie pacjentów o lekarzach, z którymi miało się jakąkolwiek styczność. Bardzo często korzystam z tej strony i jestem tu zarejestrowana. Po wizytach lekarskich wystawiam oceny lekarzom i je argumentuje. Jest to bardzo przydatne, ponieważ dzięki temu nie zaufałam jednej z lekarek w szpitalu we Wrocławiu i zrobiłam na własne życzenie badania. Okazało się, że słusznie, poniewaz wystawiła mi złą diagnozę. Jestem wdzięczna osobom, które oceniły tą panią negatywnie wcześniej i tym samym podpowiedziały mi. Rejestracja nie trwa długo, należy pisać bardzo obiektywnie i bez uniesien. Jeśli umieszczamy coś obraźliwego, to od razu informuje nas moderator, aby poprawić tekst i się nad nim zastanowić. Polecam tą stronę!

zarejestrowany-uzytkownik

20.05.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Stronę odkryłam niedawno,...
Stronę odkryłam niedawno, .a trafiłam na nią przypadkowo. Chcąc zmienić pediatrę dla mojego dziecka pragnęłam zapoznać się z opiniami rodziców na temat lekarzy. Portal posiada bogatą bazę lekarzy, po zarejestrowaniu daje możliwość dodania własnej opinii na temat lekarza (z czego oczywiście skorzystałam) oraz przyznania oceny (jak w szkole) oceny bardzo słabej, słabej, neutralnej, dobrej lub bardzo dobrej. Bardzo przydatny moim zdaniem portal- polecam wszystkim, jedynym minusem w mojej opinii jest brak nr telefonu do prywatnych gabinetów, poza tym portal oceniam pozytywnie, przejrzysty, czytelny, skupia sie na swoim przeznaczeniu. Prowadzi również ranking lekarzy

Monique_2

05.02.2011

Placówka

Nie zgadzam się (1)

ZnanyLekarz

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż ZnanyLekarz?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Bardzo dobry portal,...
Bardzo dobry portal, spełnia wymagania użytkowników. Jest przejrzysty, łatwo sprawdzić opinie o lekarzu, sprawdzić jego grafik.