Stary Zdrój

(4.67)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (6 z 6)

Super. Na plus:...
Super. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Katarzyna_4257

24.11.2014

Placówka

Jastrzębie Zdrój , 1 maja 25

Nie zgadzam się (0)
Wejście z wózkiem...
Wejście z wózkiem dziecięcym do lokalu jest niekomfortowe. Trzeba zjechać z górki= podjazd i udać się do sali bocznej. Na salę główną nie da się przejść z wózkiem, ponieważ utrudniają tę czynność małe schodki. Więc jak nie niema się siły w dźwiganiu wózka, trzeba zostać w innej sali, zamiast siedzieć w dobrze oświetlonej sali głównej. Wygląd zewnętrzny i wewnętrzny lokalu jest bardzo miły dla oka. Sale są stylowo zrobione. Wszędzie wiszą i stoją ładne dekoracje, które zachwycają.Menu jest ciekawie ułożone. Są tam ciekawe potrawy, gustownie ponazywane. Ceny są średnio wysokie. Na posiłek trzeba trochę poczekać, ponieważ jest robiony na bieżąco. Podawane są do stołu ładnie udekorowane. Niestety smak i jakość potraw ma wiele do życzenia. Kucharz idzie na łatwiznę i chyba miał katar w tym dniu, w którym przyszłam. Miałam przesolone spaghetti i do tego było w nim sporo bułki tartej. To było najgorsze spaghetti jakie jadłam. Moja sałatka z kurczakiem również była nie smaczna. Składała się z nieświeżych pomidorów, końcówek liści z sałaty i małej ilości warzyw. Cała sałatka była utopiona w sosie.Herbatę ładnie podają w ciekawych dużych filiżankach z dzbanuszkami. Personel ubrany w białe, czyste koszule. Potrafi polecić danie klientowi.

zalogowany_użytkownik

14.01.2013

Placówka

Jastrzębie Zdrój , 1 maja 25

Nie zgadzam się (1)
Ta restauracja znajduj...
Ta restauracja znajduj się w piwnicy w kamienicy znajdującej się w starej części zJastrzębia, zwanne Zdrój. Lokal jest bardzo ładnie urządzony z gustem i ma dobrą ofertę zwłaszcza zauważyłem jedną, a związaną z kuchnią włoską. Promocja nazywa się Happy Hours i w godzinach od :30 do 18:00 jest dostępna dla klientów. Jest do wyboru pięć potraw ze wspomnianej kuchni włoskiej.

OBSERVATORE

30.10.2012

Placówka

Jastrzębie Zdrój , 1 maja 25

Nie zgadzam się (0)
Po raz kolejny...
Po raz kolejny odwiedziłęm tą restaurację i po raz kolejny jestem zadowolony, ponieważ lokal jest bardzo łądny. Ma swoją atmosferą, a dodatkowo tą atmosferę tworzą pracownicy z obsługi. Przy wejściu do tej restauracji znajduje się ogródek pod parasolami, wiec na świeżym powietrzu też można dobrze zjeść i napić się w tym lokalu.

OBSERVATORE

03.09.2012

Placówka

Jastrzębie Zdrój , 1 maja 25

Nie zgadzam się (0)
Lokal prezentuje się...
Lokal prezentuje się świetned, ma wspaniały wystrój, obsługę oraz menu. Można tutaj bardzo fajnie spędzić czas, dobrze zjeść i napić się dobrego lanego piwa. Może trochę ceny są wygórowane niektórych potraw, ale za samą atmosferę lokalu można zapłacić więcej. Teraz sąje dla kibów związane z Euro 2012. więc można zjeśc trochę taniej.

OBSERVATORE

22.06.2012

Placówka

Jastrzębie Zdrój , 1 maja 25

Nie zgadzam się (0)
Ten punkt gastronomiczny...
Ten punkt gastronomiczny oferuje ciekawe posiłki za przystępną cenę. Można tutaj miło i tanio zjeść specjały kuchni tej restauracji. Obsługa tej restautracji szybko przyjmuje zamówienie, a na posiłki nie trzeba było długo czekać. Ogólnie miejsce jest bardzo czyste i miłe dla oka. A personel swoją fachowością i miłym podejściem potrafi zadowolić klienta.

OBSERVATORE

10.06.2012

Placówka

Jastrzębie Zdrój , Podhalańska 26

Nie zgadzam się (0)

Stary Zdrój

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Stary Zdrój?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Super. Na plus:...
Super. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.