Pizzeria Diavolo

(3.87)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (26 z 31)

Dobra, duża pizza....
Dobra, duża pizza. Polecam

Annas

08.09.2022

Placówka

Ciechanów, Armii Krajowej 16

Nie zgadzam się (0)
Miła obsługa, ...
Miła obsługa, smaczne jedzonko.

Klient_edw2

12.11.2019

Placówka

Zambrów, Aleja Legionów 9

Nie zgadzam się (0)
Dla mnie najlepsza...
Dla mnie najlepsza pizza w mieście, idealna ilość dodatkow dość szybka obsługa, zawsze gratisowe sosy, polecam

zarejestrowany-uzytkownik

24.03.2019

Placówka

Ostrołęka, Gorbatowa 5b/2

Nie zgadzam się (0)
Pizza pyszna, nad...
Pizza pyszna, nad obsługą trzeba troszkę popracować. Ale wszystko jest do nadrobienia :)

Urszula_195

13.12.2018

Placówka

Zambrów, Aleja Legionów 9

Nie zgadzam się (0)
Chcąc zjeść coś...
Chcąc zjeść coś dobrego na mieście w miłej atmosferze, warto skierować swoje kroki do Diavolo. Po wejściu do lokalu, klient jest od razu zauważony i witany, dzięki temu, po zajęciu stolika - otrzymujemy od razu menu. Nie spotkałem się jeszcze z olewactwem, obsluga jest miła i zainteresowana swoim gościem, a także pojawia się zawsze wtedy, kiedy akurat jest potrzebna. Wystrój jest klimatyczny, może się podobać, zwłaszcza w zimowe wieczory. Jeśli chodzi o dania - na tle wałbrzyskich lokali ogromny plus za stosunek ceny do jakości. Można się najeść ze smakiem za rozsądne pieniądze. Wiele lokali za te same dania liczy sobie więcej, a często otrzymujemy mniejsze porcje. Podsumowując, jeden z lepszych lokali w mieście, który nie bez przyczyny utrzymuje się tyle lat na rynku

zalogowany_użytkownik

23.11.2018

Placówka

Wałbrzych, Kasztelańska 11

Nie zgadzam się (0)
Zawsze jestem zadowolona...
Zawsze jestem zadowolona z przygotowanych dań, byłam tam akurat w zeszłym tygodniu, wszystko podane ciepłe, na czas i bardzo smacznego. Obsługa dobrze wywiązuje się ze swoich zadań jednak dobrze jakby czasem częściej się uśmiechali do klientów, każdemu to poprawi nastrój i sprawi większą przyjemność w czasie wizyty.

Agnieszka_4054

24.08.2015

Placówka

Chorzów, Stefana Batorego 48

Nie zgadzam się (0)
Pizzeria Diavolo to...
Pizzeria Diavolo to bardzo dobra restauracja. Bogaty wybór włoskiej pizzy, makaronów, a także dań obiadowych. Ostatnio z mężem i dziećmi wybraliśmy się tam na obiad. Polecamy pizze na cienkim cieście, pyszna, z wieloma dodatkami. Trochę czas oczekiwania długi ale smak wynagradza wszystko. Obsługa bardzo szybka, miła i uprzejma. Wystrój taki sobie. Zapach pizzy na sali jest niesamowity. Idealne miejsce do spotkań w gronie przyjaciół lub rodziny.

Barbra

14.10.2014

Placówka

Tomaszów Lubelski, ul. Kościuszki 24

Nie zgadzam się (0)
Wnętrze nie porywa...
Wnętrze nie porywa niczym ciekawym. Mało miejsca. Zbyt głośna muzyka dobiegająca z telewizora. Przy stoliku nad którym bezpośrednio wisi tv ciężko porozmawiać. Mimo, że stoliki co jakiś czas są sprzątane nadal pozostają na nich zabrudzenia w postaci plam od sosów i okruchów. Pracownik obsługi uprzejmy, chociaż zwraca się do niektórych klientów bezpośrednio " na ty". Ceny przeciętne. Czas realizacji zamówienia ok. 50 minut! Podczas oczekiwania na zamówienie widziałem jak obsługa przynosi jedzenie osobom, które czekają 10-20 minut krócej. Żadnych przeprosin z tytułu tak opóźnionego posiłku. Mimo to smacznie, ale trochę odbiega jakością i smakiem od innych pizzerii tej sieci.

Kamil_889

06.10.2014

Placówka

Ostrołęka, Gorbatowa 5b/2

Nie zgadzam się (2)
Lokal ciężko dostrzec...
Lokal ciężko dostrzec z ulicy przez zasłaniające drzewa. Obsługa wykonuje jednocześnie funkcje kucharza, więc kilka minut należy spędzić przy ladzie zanim zostanie się obsłużonym. Sam proces obsługi - do zniesienia. Kobieta odpowiedziała na dzień dobry, wydała paragon i resztę ale nie usłyszałem nic o promocjach - a gdzieś tam, na szybie albo drzwiach zauważyłem, że są. Ceny nie są bardzo wygórowane, sosy dodają w gratisie. Wygląd wnętrza - mało miejsca, wystrój ok, chociaż osobiście nie podoba mi się. Stoliki na zewnątrz odstraszyły mnie wyglądem, nie było parasola, który zasłoniłby mocno grzejące słońce. Konkurencja obok pod tym względem wygląda duo lepiej.Pizza - rewelacja, naprawdę bardzo dobra.

Kamil_889

18.09.2014

Placówka

Łomża, Plac Niepodległości 3

Nie zgadzam się (0)
Polecam wszystkim tą...
Polecam wszystkim tą pizzerie, pyszne bagietki, dobre i duże pizze, jedynie ceny mogłyby być minimalnie niższe.

Kinga_489

16.07.2014

Placówka

Chorzów, Stefana Batorego 48

Nie zgadzam się (0)
Atmosfera panująca w...
Atmosfera panująca w restauracji jest całkiem przyjemna i nastrojowa. Na pizzę czeka się około 30-40 minut nie jest to bardzo długo, ale mogłoby być szybciej. Obsługa sprawna, miła i pomocna. W łazienkach czysto i sterylnie. Ogólnie pizzeria godna polecenia.

Kinga_470

08.04.2014

Placówka

Łomża, Plac Niepodległości 3

Nie zgadzam się (0)
Dobrze. Lokal ładny,...
Dobrze. Lokal ładny, jednak zdarza się, że jest tam brudno, co nie powinno się zdarzać w lokalu gastronomicznych. Obsługa bardzo przyjemna. Ceny przystępne. Na minus: wiedza i doradztwo, wygląd miejsca obsługi. Na plus: personel, sprawność obsługi, oferta i cena.

zarejestrowany-uzytkownik

12.01.2014

Placówka

Zambrów, Aleja Legionów 9

Nie zgadzam się (0)
Obsługa bardzo szybko...
Obsługa bardzo szybko łapie kontakt wzrokowy z nowym klientem, który nawiedza lokal, jednak na kontakcie wzrokowym się kończy (brak powitania, brak pytania w czym mogę pomóc, sytuacja powtarza się notorycznie). Nastawienie do klienta bardzo obojętne. Na pozytywną uwagę zasługuję jedynie bardzo szybkie przygotowanie pizzy.

zarejestrowany-uzytkownik

19.07.2013

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Tak sobie. Na...
Tak sobie. Na minus: sprawność obsługi, oferta i cena. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, wygląd miejsca obsługi.

zarejestrowany-uzytkownik

08.07.2013

Placówka

Wałbrzych, Kasztelańska 11

Nie zgadzam się (0)
Tak sobie. Na...
Tak sobie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Łukasz_1572

25.06.2013

Placówka

Ciechanów, Armii Krajowej 16

Nie zgadzam się (1)
Pomieszczenie przestronne, zadbane....
Pomieszczenie przestronne, zadbane. Pozostałe pomieszczenia (toalety) również czyste. Jedynym minusem był przepełniony kosz na śmieci. Stoliki uporządkowane. Personel schludnie ubrany, bardzo uprzejmy. Menu bogate, urozmaicone, ceny zaś bardzo przystępne. Po wejściu zostaliśmy zauważeni oraz przywitani. Dobra organizacja oraz niedługi czas realizacji zamówienia.

pE

30.10.2012

Placówka

Tomaszów Lubelski, ul. Kościuszki 24

Nie zgadzam się (1)
Odwiedzając Pizzerię "Diavolo"...
Odwiedzając Pizzerię "Diavolo" już na samym wejściu przywitano mnie z uśmiechem i zaproszono do stolika i podano kartę, menu . Po kilku minutach kelnerka podeszła i zaproponowała pizzę nr . 10 , gdyż jest to pizza najchętniej wybierana wśród klientów. Kelnerka odpowiedziała n a wszystkie moje pytania co do składników . Była schludnie ubrana , uśmiechnięta, życzliwa . Na danie czekałam krótko . Ceny bardzo przystępne . Na sali można byłoby otworzyć okna i zmienić serwetki na stołach . Ogólnie jestem bardzo zadowolona z obsługi i czasu w jakim podano mi pizzę . Kelnerka widząc pusty talerz , podeszła i zapytała czy może zabrać i czym może jeszcze służyć . Przy wyjściu kelnerka powiedziała "do widzenia , zapraszamy " .

zarejestrowany-uzytkownik

28.08.2012

Placówka

Tomaszów Lubelski, ul. Kościuszki 24

Nie zgadzam się (0)
Zajęta przedświątecznym sprzątaniem...
Zajęta przedświątecznym sprzątaniem nie miałam ani sił, ani ochoty gotować więc mój mąż stwierdził, że zamówimy pizzę. Wybór pizzerii padł na DIAVOLO. Zadzwoniłam, aby złożyć zamówienie. Odebrał mężczyzna, informując, że dodzwoniłam się do DIAVOLO. Jako, że nie znałam menu powiedziałam jakie składniki chcę mieć na pizzy uprzejmy pan podał nazwę, której odpowiadały. Zapytał o wielkość pizzy oraz czy polać sosem i keczupem. Jako, że sama chciałam odebrać zamówienie pan podał czas w jakim będzie gotowe moje zamówienie. I dokładnie 11 minut jak zakończyłam rozmowę byłam na miejscu w lokalu. Parę stolików było zajęte. Za kasą były dwie młode dziewczyny z tego jedna ię przyuczała. Przede mną stał jeden klient. Obsługa szła bardzo sprawnie. Gdy nadeszła moja kolej pizza już czekała gotowa. Zostałam poinformowana o kwocie do zapłaty. obsługa była bardzo miła i życzyła smacznego oraz pierwsza powiedziała do widzenia. W lokalu było czysto i przyjemnie.

zarejestrowany-uzytkownik

07.04.2012

Placówka

Tomaszów Lubelski, ul. Kościuszki 24

Nie zgadzam się (2)
Lokal polecony mi...
Lokal polecony mi przez znajomych. Wstąpiłam, aby przekonać się o smaku polecanych kebabów. Na wejściu już mi się nie podobało, ponieważ drzwi były bardzo brudne, a podłoga jeszcze gorsza. W lokalu unosił się nieprzyjemny zapach spalenizny. Stoliki nie były posprzątane po klientach, a krzesła nie były dosunięte. Postanowiłam zaryzykować pomimo wszystko i zamówiłam kebaba średniego, ponieważ dostępne były trzy rozmiary. Na zamówienie czekałam 12 minut. Dość długo jak na kebab, a natężenie ruchu było małe. Po kebaba musiałam podejść do lady, po głośnym okrzyku pracownicy "Kebab średni". Kebab był mały jak na ta cenę, ale nie najgorszy w smaku, jednak otoczenie w którym go konsumowałam stanowczo oceniam na minus.

Asupra

14.02.2012

Placówka

Sędziszów, Dworcowa

Nie zgadzam się (0)
Miła obsługa, pracownicy...
Miła obsługa, pracownicy to głównie młodzi ludzie po liceum lub studiach, ceny nie są wysokie. Można spędzić tam miło czas, niema dużo ludzi, mają smaczne drinki, dobrą pizzę, nie trzeba czekać długo na zamówienie. Stoły bilardowe są dobrej jakości, choć niema dużo miejsca i wszystkie stoły są w tym samym pomieszczeniu. Na parterze można zamówić pizze. Jest dużo stolików, wykonane zostały z materiału marmuro-podobnego, całe pomieszczenie jest pomalowane na kolory bordowo-kremowe, wykończenia barku z drewna, siedzenia to krzesła lub skórzane rogówki,do tego przyciemnione światło i żaluzje sprawia ze klient czuje się komfortowo, idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi. W lecie można posiedzieć na dworze pod parasolami.

Patrycja_404

15.08.2011

Placówka

Zambrów, Aleja Legionów 9

Nie zgadzam się (8)

Pizzeria Diavolo

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Pizzeria Diavolo?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Dobra, duża pizza....
Dobra, duża pizza. Polecam