Stop Cafe

(4.64)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP3 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (90 z 134)

Nawet okej
Nawet okej

madziulaa

04.10.2022

Placówka

Nysa, Otmuchowska 2

Nie zgadzam się (0)
Krótki przystanek, bardzo...
Krótki przystanek, bardzo sympatyczna, przyjazna atmosfera, kompetentni pracownicy, ład, porządek i estetyka. Nic dodać, nic ująć, 4 IX, tego warto doświadczyć. To była kolejna, bardzo udana wizyta na tej stacji paliw Orlenu, warta pochwały i słów uznania, za przyjemny pobyt – przystanek w drodze. Tu klient, zawsze jest najważniejszy.

DORA_1

09.09.2015

Placówka

Opole, Wrocławska 135

Nie zgadzam się (0)
Przejeżdżającym obok tej...
Przejeżdżającym obok tej stacji paliw Orlenu, polecam krótki postój – stop na kawę w Stop Cafe i coś do niej. Pracownicy zadbają o przyjemność przystanku w otoczeniu ładu i estetyki, a bogate zaopatrzenie pozwoli na zakup, ewentualnych ”braków”, także motoryzacyjnych, bo Stop Cafe tworzy jedną całość z Orlenem, jest jego gastronomiczną częścią. Choć tutaj jest dość ograniczone ofertowo (na tle wybranych, rozbudowanych placówek), wybór jest spory i może zaspokoić oczekiwania niewybrednych klientów. Profesjonalizm obsługi jest godny uznania i pochwały – mili, grzeczni, uśmiechnięci i uczynni z kulturą słowa w postawie. 18 VI załogę zmiany stanowili: Patrycja, Natalia i Paweł, gdy tu byłam.

DORA_1

23.06.2015

Placówka

Opole, Wrocławska 135

Nie zgadzam się (0)
Znów miałam przyjemność...
Znów miałam przyjemność zagościć, robiąc małą przerwę w trasie, na tej, stosunkowo niedużej stacji paliw Orlenu, a dokładniej w kategorii mieszczącej się tutaj marki - Stop Cafe, z bardzo sympatyczną obsługą, traktującą klientów priorytetowo. Na podjeździe było 2 pracowników – uczynnych względem zmotoryzowanych, do obsługi w sklepie także dwie panie dostępne, dzięki czemu sprawnie odbywała się rotacja klientów. Pani Nikola, z wdziękiem i kulturą wypełniała swoje obowiązki, nie zaniechała niczego, co mieści się w standardzie obsługi (punkty Vitay, dodatkowe oferty), uzupełniając całość, nienaganną postawą, która świetnie komponowała się z estetycznym wizerunkiem placówki. Gorąca kanapka została przygotowana, niemal od razu – smaczna, lekko chrupiąca, z dodatkami wedle życzenia. Rewelacyjnie, jak zawsze, gdy tu się zatrzymuję.

DORA_1

15.06.2015

Placówka

Nakło, Droga Krajowa 94

Nie zgadzam się (0)
Tak się złożyło,...
Tak się złożyło, że ostatnią placówką, w ostatnim dniu czerwca była Stop Cafe, marka Orlen w Brzegu, w okolicy którego znaleźliśmy się popołudniem, tego niedzielnego dnia. Tu zastałam dwie sympatyczne pracownice, Aleksandrę i Justynę, które witały od wejścia, z uśmiechem na twarzach. Mieliśmy ochotę, jedynie na H-Doga, pani Justyna proponowała kawę i inne dodatki, kusząc dodatkowymi punktami Vitay, ale taktownie, bez próby tzw. wciskania. Niewielka placówka była zaopatrzona z dostosowaniem do możliwości lokalu i zachowaniem miejsca dla klientów. Zaplecze sanitarne tez było bez zarzutów.

DORA_1

05.06.2015

Placówka

Brzeg, Łokietka 4

Nie zgadzam się (0)
W Stop Cafe...
W Stop Cafe przerwa na kawę to tylko przenośnia dla marki Orlenu (nie tylko kawa w ofercie), choć nie wyklucza przystanku w tym celu. Dla mnie to bywa ”stopem”, nie tylko po kawę, także na drogę, ale też inne napoje czy mała przekąska. W dniu 18 maja miałam taki krótki ”stop” tutaj. Bardzo przyjemna atmosfera obsługi, kompetentne pracownice, grzeczne, uśmiechnięte i ogólnie przyjemnej aparycji. Chociaż obsługi kasowej dokonała uczennica, a jej poprawności doglądała pracownik Kasia, nie nosiła ona znamion amatorskiego podejścia, jedynie identyfikator zdradzał przyuczanie do stanowiska. Miła atmosfera przyjaznego traktowania klientów, sprawność w obsłudze i inne pozytywne aspekty tego procesu były naturalnym zjawiskiem. Podobnie było z ogólnym wyglądem – ład i porządek.

DORA_1

24.05.2015

Placówka

Niemodlin, Opolska 33

Nie zgadzam się (0)
Zgodnie z nazwą...
Zgodnie z nazwą Orlen-owskiej marki – Stop Cafe, zrobiłam sobie krótki postój na kawę. Czysto, schludnie i estetycznie było tutaj, a obsługująca pani była miła, grzeczna i przyjaźnie uśmiechała się w czasie kontaktu, proponowała dodatkowe artykuły, pamiętała, aby o kartę Vitay poprosić. Profesjonalna postawa, obowiązki wykonane wzorowo, różne rodzaje kawy były do wyboru, a ewentualne dodatki – bez ograniczeń

DORA_1

02.05.2015

Placówka

Opole, Obrońców Stalingradu 72

Nie zgadzam się (0)
Super sprawnie i...
Super sprawnie i przyjemnie, tak lubię, gdy mam przystanek w drodze. Obsługujący pan Jacek witał podchodzącego, podczas obsługi wykazał profesjonalną postawę, słowa kultury nie były mu obce. Placówka Orlenu z marką Stop Cafe Bistro - jedyny cel mojej wizyty 28 IV, lśniła porządkiem, estetycznie prezentowały się artykuły handlowe, pogrupowane asortymentami (słodycze, napoje, motoryzacja i inne), a automat gorących napojów, pozwalał na duży wybór spośród różnorodności kaw czy herbat. Segregacja odpadów też nie jest tu obca, opisane kosze są przygotowane dla przyjezdnych oraz "czeka" pomoc pracownika podjazdu przy dystrybutorze.

DORA_1

02.05.2015

Placówka

Nakło, Droga Krajowa 94

Nie zgadzam się (0)
Z przyjemnością zatrzymaliśmy...
Z przyjemnością zatrzymaliśmy w Stop Cafe przy krajowej piątce, aby skorzystać z ”konkretów” żywieniowych. Typowym zjawiskiem na stacjach paliw Orlenu jest mała gastronomia, ale tutaj jest poważniejsza organizacja, rodzaju restauracyjnego – stoliki, siedziska (taborety/pufy, kanapy narożne), także wysokie typu barowego miejsca. To profesjonalne traktowanie podróżnych, taka niby jedność ze stacją paliw, a jakoby rozdzielona, choć niektóre płatności można dokonać przy wszystkich stanowiskach. Tego dnia (25-04), część restauracyjna była w obsłudze pani Renaty (kasa), którą pracowicie wspierała Iwona, przygotowując zamówienia dla klientów. Panie uwijały się sprawnie, były uśmiechnięte i grzeczne względem obsługiwanych. Na zamówienie nie trzeba było czekać za długo, a podawane było z życzeniem smacznego. Jedzenie maja tu smaczne, gdy przejeżdżamy piątką, zawsze się zatrzymujemy, o sprawdzone miejsce na postój w podróży. Pani Iwona miała też baczenie na część konsumpcyjną, gdy klienci opuszczali stolik, dbała by następni mieli estetyczne miejsce. Polecam Stop Cafe, na Orlenie w Kostomłotach.

DORA_1

29.04.2015

Placówka

Kostomłoty, Kostomłoty 1

Nie zgadzam się (0)
Tym razem, 14...
Tym razem, 14 IV, przystanek/wizyta na tym Orlenie to konsumencki cel w Stop Cafe, stanowiący nieodłączną część koncernu paliwowego. Za całość zmiany w dniu 14 IV, był odpowiedzialny Tomasz (wg tabliczki/informacji), natomiast obsługę stanowili Tomek i Agnieszka – grzeczni, uśmiechnięci o eleganckiej, przyjemnej aparycji z postawą kultury słowa. Wprawdzie nie napiłam się tu kawy, bo naprawiano automat, więc zadowoliłam się napojem, ale zjadłam pyszną, chrupiącą kanapkę, siedząc wygodnie w części konsumpcyjnej. Każda wizyta pozwala zauważyć nowe aspekty, tego dnia dojrzałam, że jest tu także wysoki stolik barowy z taboretami (3 miejsca), co dotąd nie ”rzuciło” się w pole mojego widzenia, choć już korzystałam z konsumpcji tutaj. Czysto i estetycznie było w otoczeniu, a zaplecze sanitarne, aż pachniało higieną.

DORA_1

17.04.2015

Placówka

Nakło, Droga Krajowa 94

Nie zgadzam się (0)
Stop Cafe jest...
Stop Cafe jest częścią i jednocześnie marką koncernu Orlen, stanowią jakby całość, aczkolwiek oferty są inne, ale służą wspólnym klientom/podróżnym/kierowcom. To tzw. mała gastronomia, dająca możliwość zaspokojenia pragnienia i ”małego” głodu. W dniu 13 kwietnia, w zakresie finalizacji obsłużył mnie pan Tomasz, natomiast jego koleżanka (akurat nie było innego klienta) zajęła się przygotowaniem gorącej przekąski. Bardzo sprawna organizacja, krótki czas oczekiwania, prze-sympatyczna atmosfera oraz ład, porządek i estetyka w otoczeniu. Tu pracownicy nie uchybiają obowiązkom, dbają o wysoki standard i kulturę, w jakości obsługi.

DORA_1

16.04.2015

Placówka

Opole, Wrocławska 135

Nie zgadzam się (0)
Nie lubię, gdy...
Nie lubię, gdy ci, których lubię – zawodzą, a ta stacja Orlen-owska, łącznie z Stop Cafe należy do tych lubianych, ale co jakiś czas sprawia mi ”zawód”, (od pewnego okresu) i mam jakoś dziwne poczucie, że coś się tu psuje, jakby powoli. Aktualna, młoda obsada, niektórych pracownic kojarzy mi się z tzw. młodymi wilczkami, (choć nie wszyscy na to zasługują) – chcą zaistnieć, nie do końca wiedzą jak, chcą zaznaczyć ważność, ale im to nie wychodzi. Niektórzy nie dbają o punkty dla klienta, zwłaszcza jak może ich mieć więcej, choć sprawiają, jakby odmienne wrażenie. Kilka dni wcześniej robiłam zakup i zapodział mi się dodatkowy kupon punktowy, pracownica nie była zbyt zadowolona z tego powodu, tak jakby to dla niej stanowiło problem, więc zajęła się przyrządzeniem H-Doga, w międzyczasie. Ostatecznie kuponu nie znalazłam, a mój zakup musiała jeszcze raz skasować na drugiej kasie. Wręcz spytałam, czy dać kartę punktową jeszcze raz, (choć powinna sama o to poprosić), z irytacją usłyszałam ”niech pani da”, moim błędem jest, że nie poprosiłam o paragon, bo jak się potem okazało – punktów i tak mi nie doliczyła, ”mały” blond-złośliwiec z lekka kędzierzawy. Jak mam niepochlebnie napisać o tych, których darzę sympatią, to trochę czasu musi minąć, a ta obserwacja pochodzi z 26 marca, musiały minąć prawie 3 tygodnie, zanim ją zredagowałam.

DORA_1

15.04.2015

Placówka

Niemodlin, Opolska 33

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła, bardzo...
Bardzo miła, bardzo grzeczna, w pełni kultury obsługa, uśmiech na twarzy pracownicy, słowa grzeczności na ustach, dodatkowa zachęta do drobnego zakupu, aby uzyskać kupon dla monety/numizmatu ”motocykle PRL-u”. Do kwoty 15 zł, brakło mi 5 groszy, zaproponowano chusteczki higieniczne, a nie jakiś inny, droższy artykuł. Ład i estetyka w placówce, a zamówienie przygotowane zgodnie z moimi oczekiwaniami – na miejscu i na wynos. Niemiła pogoda na zewnątrz, była odwrotnością atmosfery panującej wewnątrz placówki, łączącej się jednocześnie ze stacją paliw Orlenu. Dwa stanowiska obsługi, sprawnie pilnowały płynności rotacji klientów/podróżnych.

DORA_1

09.10.2014

Placówka

Oława, Opolska 31

Nie zgadzam się (0)
Uśmiechnięta, sympatyczna Marlena...
Uśmiechnięta, sympatyczna Marlena przyjęła i sfinalizowała zamówienie w Stop Cafe, a jej koleżanka przygotowała zgodnie z moimi oczekiwania, wypytując mnie wcześniej. Stop Cafe to jakby 2 w 1, połączone z Orlenem, dlatego ich promocje/zabawy/konkursy wzajemnie się łączą i ”przenikają”, aktualnie, za zakup min. 15 zł otrzymuje się talon rabatowy do symbolicznego zakupu monet, kolekcji motocykli – ikony PRL-u. Jedną z takich monet otrzymałam. Pełna kultura sprawnie zorganizowanej obsługi, estetyczna placówka, przyjemny ”przystanek” w trasie, w dniu 4 października.

DORA_1

06.10.2014

Placówka

Nysa, Otmuchowska 2

Nie zgadzam się (0)
Ilekroć podróżuję, korzystam...
Ilekroć podróżuję, korzystam z tzw. małej gastronomi i zazwyczaj jest to Orlen-owska Stop Cafe, mają duży wybór (kanapki, zapiekanki, gorące napoje, etc), można smacznie, choć turystycznie zjeść. Późniejszym porankiem, 30 września, zatrzymałam się tutaj, obsłużono mnie sprawnie w atmosferze pełnej kultury i przychylności. Kierownikiem zmiany była Basia (informacja z widocznej tabliczki), obsługi dokonała Kasia, a jej koleżanka przygotowała przekąskę z pieca, przy kawie obsłużyłam się sama. Otoczenie zadbane, oferty handlowe eksponowane w sposób widoczny dla obecnych klientów.

DORA_1

01.10.2014

Placówka

Niemodlin, Opolska 33

Nie zgadzam się (0)
Stop Cafe Bistro...
Stop Cafe Bistro jest bardzo dobrą ofertą dla zmotoryzowanych, pozwala zaspokoić głód i pragnienie, dlatego dość często korzystam z ich ofert, naturalnie gdy jestem w drodze. Tutaj posiliłam się kanapką, jedną z wielu jakie były do wyboru, przyrządzono mi ją na ciepło z dodatkiem wybranego sosu. Obsługa zorganizowana była sprawnie, pracownica Ewa zajmowała się częścią finansową, natomiast Mirela przygotowała zamówienie. Proponowano mi też kawę, zachęcając dodatkowymi punktami Vitay. Krótki postój, przyjemna atmosfera, ład i porządek, dookoła, gdy tu byłam przed południem, 18 IX, tak na II śniadanie w podróży.

DORA_1

20.09.2014

Placówka

Strzelin, Jana Pawła II 27

Nie zgadzam się (1)
Bar/kawiarnia Stop Cafe...
Bar/kawiarnia Stop Cafe na MOP Wysoka to miejsce przy A4, gdzie można zjeść m.in. pyszne dania obiadowe, oferowane z bogatego menu. Zatrzymaliśmy się tutaj, bardziej na obiadokolację, niż typowy obiad. Obsługa profesjonalna, na zmówienie nie czekaliśmy długo, żurek był od razu, na placka ziemniaczanego z gulaszem, trochę czekałam, ale był smażony na bieżąco po zamówieniu. Świeże potrawy, smaczne, dodatkowo punktowane Vitay, bogata oferta do wyboru. Obsługująca Iwona, profesjonalna w swych czynnościach. Elegancki wystrój części jadalnej pozwalał na rodzaj komfortu, ale tego dnia (5 IX), komfort zaburzyła sprzątaczka, która bez żenady przemieszczała się ze sprzętem, wycierając podłogę i mopem omijała dookoła klientów przy stolikach. Fatalnie to wyglądało, zdecydowanie obniża moją ocenę dla tej, bardzo pozytywnie kojarzonej placówki po naszych poprzednich wizytach tutaj.

DORA_1

09.09.2014

Placówka

Góra Świętej Anny, Trasa a4

Nie zgadzam się (0)
Wracając ze świątecznej...
Wracając ze świątecznej wycieczki w dniu 15 sierpnia, wstąpiliśmy do Brzegu, aby w Orlen-owskiej Stop Cafe, zjeść po Hot Dogu, tak nam ochota ”przyszła”. Pracownica obsługi kasowej, Lena miła, grzeczna, z uśmiechem witała, sympatycznymi słowami żegnała, zadana, wyglądała elegancko w popielatej bluzeczce/koszuli z firmowym logo. Zamówienie zrealizowane, niemal od ręki, Lena nie zaniedbała niczego, pamiętała o karcie Vitay, proponowała dodatkowo kawę. Było tu czysto i estetycznie, wszędzie panował porządek, a oferty handlowe prezentowały się przejrzyście.

DORA_1

18.08.2014

Placówka

Brzeg, Łokietka 4

Nie zgadzam się (0)
Chociaż pracownica Aleksandra,...
Chociaż pracownica Aleksandra, miała na identyfikatorze ”uczę się”, jej postawa w czasie obsługi, nie wskazywała na to wcale. Była miła i grzeczna, uśmiechnięta, oferowała dodatkowe zakupy, punktowane Vitay, przypomniała o karcie Vitay, jej postawa była w pełni kompetentna, przy uporządkowanym stanowisku. Sprawność i jakość obsługi, na wysokim poziomie. Zamówione przekąski, przygotowane i podane estetycznie, z serwetkami, gorące, smaczne i chrupiące. Wybór ich był różnorodny (zapiekanki, kanapki i inne).

DORA_1

01.07.2014

Placówka

Niemodlin, Opolska 33

Nie zgadzam się (0)
Bardzo sprawna, miła...
Bardzo sprawna, miła i grzeczna obsługa w kawiarence Stop Cafe, będącej częścią stacji paliw Orlen. Karolina przyjmowała zamówienia, Krzysztof je realizował. Były dania obiadowe, sałatki i przekąski z pieca, także napoje zimne i gorące, każdy mógł wybierać wedle własnych upodobań. Każdego klienta proszono o kartę Vitay na punkty. Czysto i estetycznie w lokalu, wygodne miejsca do spożywania zamówień. Ogólna aranżacja w kolorystyce firmowej. Wysoki poziom organizacji placówki, 18 VI.

DORA_1

22.06.2014

Placówka

Kostomłoty, Kostomłoty 1

Nie zgadzam się (0)

Stop Cafe

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Stop Cafe?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Nawet okej
Nawet okej