TOP MEBLE

(3.20)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (5 z 6)

Będąc w Auchan...
Będąc w Auchan w Komornikach postanowiliśmy wstąpić do pobliskiego sklepu TOP Meble. Przed budynkiem sporych rozmiarów parking, wkoło czysto i schludnie. W salonie, który jest bardzo duży panuje ład i porządek. Przy wejściu mapka obiektu, sklepy meblowe opisane. Pomieszczenia sklepowe bardzo ładnie zaaranżowane. Wszędzie czysto, jasno. W pomieszczeniach jak i całym salonie panuje odpowiednia temperatura. Wchodziliśmy do kilku salonów i zawsze spotykało nas miłe przywitanie. Obsługa zaraz zauważała wchodzących klientów, witała, polecała swoją pomoc. Można było zauważyć, że pracownicy podchodzą z pasją do pracy, starają się poprzez wygląd ekspozycji inspirować klientów, a szeroka gama wzorów i kolorów, a także bogactwo użytych materiałów, dają klientom niemal nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz. Stwierdzam, że wizytówką tej firmy jest fachowa i profesjonalna obsługa i wysoki poziom obsługi. Co ciekawe, doradcy znają szczegóły techniczne produkcji mebli. Moim zdaniem oferta tego salonu zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Marek_605

01.05.2011

Placówka

Komorniki, Poznańska 140

Nie zgadzam się (4)
Panowie bardzo kompetentni...
Panowie bardzo kompetentni i mili. Dostaliśmy nawet mikołajkowy upominek. Dostaliśmy też rabat na zamówione meble. Wiele promocji. Towar najczęściej łatwo dostępny. Duży wybór asortymentu. Ceny nie są wygórowane. Sprawna organizacja, czas obsługi nieduży. W sklepie ciepło i przyjemnie. Sklep ma dogodny dojazd i duży parking.

zarejestrowany-uzytkownik

07.12.2010

Placówka

Gorlice, Sportowa

Nie zgadzam się (1)
Salon meblowy tej...
Salon meblowy tej firmy mieści sie na grugim piętrze w Galerii meblowej. Wewnatrz panuje spokojna atmosfera nie ma klientów,nikt nie wita i o nic nie pyta!Jedynym sprzedawcą,który był obecny był Pan,który rozmawiał przez telefon(o prywatnych sprawach).Nie przerwał rozmowy kiedy weszłam na teren sklepu i nie wyraził również zainteresowania-nie przerwał również rozmowy telefonicznej!

Ewa_82

23.07.2009

Placówka

Ostrów Wielkopolski, Aleje J.Słowackiego 2B

Nie zgadzam się (18)
WYbrałam się do...
WYbrałam się do sklepu Domar, aby wybrać meble. Byłam zainteresowana meblami Forte, które sprzedawane były przez firmę Top Meble. Podeszłam do pani obsługującej w tym sklepie, powiedziałam 'dzień dobry' i zapytałam, czy mają meble Forte. Pani nawet na mnie nie spojrzała, i patrząc nadal w komputer, powiedziała, że te meble dostanę właśnie u nich. Gdy zapytałam, w którym miejscu, powiedziała, że są w różnych miejscach. W ogóle się mną nie zainteresowała. Musiałam o wszystko pytać. Gdy wybrałam jeden z zestawów i poprosiłam o cennik, zapytała, o jaki konkretnie mebel mi chodzi, bo ona ma te cenniki na kilku kartkach i muszą się na coś zdecydować. Wybrałam komodę, lecz okazało się, że w cenniku były obok siebie 2 różne ceny (nie były to netto i brutto, lecz chyba dotyczyły różnych wersji kolorystycznych). gdy zapytałam, która cena obowiązuje, pani z rozbrajającą szczerością powiedziała, że ona nie wie. Wyszłam ze sklepu. Uważam, że przez taką postawę ta firma traci bardzo wielu klientów. Brak zainteresowania, wybadania potrzeb klienta, chęci pomocy i zaangażowania są zdecydowanie słabą stroną Top Meble.

MojaOpinia

04.03.2009

Placówka

Wrocław, Braniborska

Nie zgadzam się (22)
Udałam się z...
Udałam się z babcią na zakupy, chciała kupić wieszak stojący do przedpokoju, ale w specjalnym docieniu by pasował do lustra w drewnianej ramie. Poszłyśmy do TOP MEBLE. Tam po paru chwilach podeszła pani i zapytała czy może w czymś pomóc. Opowiedziałyśmy czego szukamy. Pani pokazała nam 2 modele, jednak żaden babci nie odpowiadał. Zaproponowała zatem zakup specjalnej "garderoby" wieszaka z lustrem. Obejrzałyśmy katalog z wzorami i kolorami. Ostatecznie nie mogłyśmy się z babcią zdecydować, jednak wzięłyśmy numer telefonu, gdyż pani powiedziała że możemy sobie zarezerwować, gdybyśmy się jednak zdecydowali na któryś z produktów.

Joanna_23

16.10.2008

Placówka

Bydgoszcz, Jagiellońska

Nie zgadzam się (19)

TOP MEBLE

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż TOP MEBLE?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?