ARCHELAN

(3.60)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (10 z 11)

Słaby asortyment niemiła...
Słaby asortyment niemiła obsługa ceny srednie

Robert_560

28.12.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Przeciętnie.
Przeciętnie.

niezalogowany-uzytkownik

21.05.2022

Placówka

Juchnowiec Górny, Białostocka 1A

Nie zgadzam się (0)
Dużo fajnych promocji,...
Dużo fajnych promocji, tradycyjna lada mięsna. Duży wybór produktów, duży parking.

Klient_OjR9

30.04.2020

Placówka

Sokółka, ul. Białostocka 130

Nie zgadzam się (0)
Często korzystam z...
Często korzystam z usług tego sklepu w godzinach wieczornych ponieważ jest to sklep całodobowy co jest niewątpliwie jego atutem. Pracownice sklepu podziwiam, ponieważ nie raz w piątek lub sobotę wieczorem widziałam, jak świetnie potrafią poradzić sobie z dużą ilością klientów. Kolejki są szybko rozładowywane, gdy jest więcej niż 4 osoby w kolejce szybko przychodzi druga kasjerka. Bogaty asortyment i świeże produkty, świetnie zaopatrzony sklep.

Magdalena_3159

22.10.2014

Placówka

Hajnówka, Armii Krajowej 14

Nie zgadzam się (0)
Obsługę w tym...
Obsługę w tym sklepie mogę nazwać stwierdzeniem "może być". Przy stoisku z mięsem często czeka się dłuższą chwilę nim sprzedawczyni obsłuży klienta. Z tego powodu też tworzą się tam kolejki. Ostatnimi czasy bardzo ciekawe promocje w sklepie. Chwalę sobie także wędliny i mięso z tego sklepu. Niestety częste awarie czytnika kart przy kasie sprawiają, że nie robię tam często zakupów. Dobry osiedlowy sklep.

Magdalena_3159

22.10.2014

Placówka

Hajnówka, Lipowa 77A

Nie zgadzam się (0)
Robiąc codzienne zakupy...
Robiąc codzienne zakupy w Archelanie w Wasilkowie mogę wydać obiektywną opinie na temat tego sklepu. Wizualnie robi dobre wrażenie jest czysty i zadbany. Zawsze przy wejściu mogę liczyć na aktualną gazetkę i ofertę z promocjami.Gabloty z wędliną zawsze są czyste i nie ma w nim zalegającego nieświeżego mięsa. Przestrzegane są zasady higieny przy wydawaniu produktów.Personel jest miły i posiada wiedzę na temat lokalizacji produktów. Minusem jest zbyt długa kolejka przy kasach i mało przestrzeni w sklepie ( ciężko się minąć wózkami). Ceny są przystępne i można trafić na bardzo korzystne promocje.

Wika0608

16.09.2013

Placówka

Wasilków, Żurawia 15

Nie zgadzam się (0)
Hipermarket Archelan miejsce...
Hipermarket Archelan miejsce zadbane ,estetyczne, przestszenne dobrze zorganizowane. Pracownicy uprzejmi ,kompetentni zawsze usmiechnienci. Obsluga szybka az milo robic tu zakupy . Duzy asortyment towaru. Niskie ceny, duzo promocii co zachenca nas do kupowania. W tym sklepie mozna kupic wszystko i dobrej jakosci.

Agnieszka_3009

14.07.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Archelan! a raczej...
Archelan! a raczej jego personel, jest bardzo młody, widać że dziewczyny z "łapanki" za to żadnej pomocy od strony starszych pracownic w rozładowaniu kolejki, stoi się godzinami, aby kasjerka znalazła kod produktu, są to jak napisałam, młode dziweczyny, potrzebują wprawy, a nikt nie wprowadza ich w tajniki pracy profesjonalnie, także raczej duży minus dla kierownictwa tego sklepu :(

Dorotka_1

07.11.2011

Placówka

Hajnówka, Armii Krajowej 5/1

Nie zgadzam się (2)
Sklep znajduje się...
Sklep znajduje się w nieznacznej odległości od centrum, przy bocznej ulicy. Jest tu niewielki parking, jednak klientów w środku nie brakowało. Jest on albo trochę za ciasny, albo jest tu za dużo towaru, co sprawie małe kłopoty z komunikacją w środku. Za to można tu prawie wszystko dostać. Szkoda tylko, że personel zajęty jest swoimi sprawami. No i dosyć długo czeka się do kasy.

Andrzej_455

26.03.2011

Placówka

Hajnówka, Armii Krajowej 5/1

Nie zgadzam się (8)
Ladnie towar wyeksponowany,mila...
Ladnie towar wyeksponowany,mila obsluga,grzecznie i mile odpowiadaja :Dzien dobry.Ekspedientki radza sobie dobrze.Dlugo sie nie czeka na obsluge.Naprawde zasluguja na pochwale.W innych ARCHELANACH jest o wiele gorzej.Ten zasluguje na wyroznienie.Tego samego zdania tez sa mieszkancy Branska i okolic.

zarejestrowany-uzytkownik

23.10.2009

Placówka

Nie zgadzam się (26)

ARCHELAN

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż ARCHELAN?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Słaby asortyment niemiła...
Słaby asortyment niemiła obsługa ceny srednie