Teatr Rozrywki

(4.63)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (4 z 5)

Piękny spektakl "sylwester...
Piękny spektakl "sylwester na bis", ładne wnętrza, miło było, polecam.

Guanidyna

22.02.2022

Placówka

Chorzów, Konopnickiej 1

Nie zgadzam się (0)
Teatr Rozrywki w...
Teatr Rozrywki w Chorzowie to miejsce, które odwiedzam kilka razy w roku. Ostatnio byłem na koncercie z cyklu "Sylwester Bis". Teatr w ostatnim czasie przeszedł gruntowny remont. Stał się placówką nowoczesną i bardzo przyjazną dla widza. Bilety można rezerwować osobiście, telefonicznie i przez internet, a ponieważ widowiska w tym teatrze cieszą się sporym powodzeniem, trzeba to robić z odpowiednim wyprzedzeniem. Bardzo dobra obsługa w kasach i w biurze obsługi widza. Bardzo pięknie wydawany program imprez i widowisk, ułatwia podejmowanie decyzji. Hal głowny bardzo gustowny, z małą kawiarenką dla gości. Panie w sztaniach bardzo życzliwe i pogodne. Fotele na widowni bardzo wygodne, widoczność niemal z każdego miejsca doskonała. Nie polecam jednak bocznych miejsc na balkonie, choć rekompensatą za niedogodności jest bardzo niska cena biletów. Repertura bardzo bogaty i różnorodny. Jednym słowem rozrywka w najlepszym wydaniu, jak przystało na chorzowski Teatr Rozrywki.

Stanisław_76

18.05.2012

Placówka

Chorzów, Konopnickiej 1

Nie zgadzam się (0)
Prosty, szybki dojazd...
Prosty, szybki dojazd do teatru, bardzo dobra lokalizacja. Elegancki budynek. Wewnątrz duże szatnie na ubrania, mozliwosc kupienia informatora przedstawienia, wraz ze zdjęciami. Jedne z lepszych repertuarów, z możliwością zobaczenia polskich znakomitości. Piękne musicale, ciekawe stroje aktorów, zagrane mistrzowsko role. Rezerwacji najlepiej dokonywac mailowo bądx w kasach 2 tygodnie przed sztuką. Bilety mozliwe do zdobycia w cena zwykłych jak i promocyjnych, w zalezności na co chcemy się wybrać i kiedy, aczkolwiek nie są to takie wygórowane koszty jak w wielkich, narodowych teatrach.

Monika_1178

24.11.2010

Placówka

Chorzów, Konopnickiej 1

Nie zgadzam się (0)
Dnia 26 grudnia...
Dnia 26 grudnia wybrałem się wraz z przyjaciółmi do Teatru Rozrywki w Chorzowie. Ponieważ była to spontaniczna inicjatywa z wyjazdem na spektakl zadzwoniłem do teatru aby zapytać czy są jeszcze wolne miejsca na spektakl. Połączyłem się z kasą teatru gdzie zostałem przywitany przez biletera. Zapytałem o wolne miejsca na spekatkl a bileter poinformował mnie, że serdecznie zaprasza na spektakl. Dałem znać znajomym i udaliśmy się do teatru. Dojechaliśmy pół godziny przed spektaklem. Przed teatrem wolny pas z miejscem dla wysiadających. Wysadziłem znajomych i podjechałem kilka metrów dalej gdzie znalazłem wolne miejsce do zaparkowania samochodu. Następnie wszyscy razem udaliśmy się do kasy gdzie zostaliśmy przywitani przez kasjera i zakupiliśmy bilety na spektakl. Kasjer po wydaniu biletów życzył miłego spektaklu. Udaliśmy się do wejścia gdzie zostaliśmy przywitani przez pracowników teatru oraz zostały skontrolowane nasze bilety. Pracownik zaprosił do szatni. W teatrze otwarte trzy szatnie a w każdej z nich po dwóch pracowników, którzy przed zabraniem kurtek się przywitali. Udaliśmy do foyer teatru ponieważ mieliśmy jeszcze troche czasu do pierwszego dzwonka. W tym czasie udałem się do toalety. W środku odpowiedni zapach oraz bardzo czysto a w podajnikach papier do wycierania rąk. W teatrze kilku pracowników informujących gdzie znajdują się miejsca, które zostały umieszczone na biletach. Pracownicy również proponowali program spektaklu. Po spektaklu udaliśmy się do szatni gdzie pracownicy sprawnie wydawali kurtki. Posumowując: bardzo dobra obsługa pracowników w kasach biletowych, szatniach jak również pracowników w foyer teatru.

zalogowany_użytkownik

27.12.2009

Placówka

Chorzów, Konopnickiej 1

Nie zgadzam się (25)

Teatr Rozrywki

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Teatr Rozrywki?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Piękny spektakl "sylwester...
Piękny spektakl "sylwester na bis", ładne wnętrza, miło było, polecam.