Castorama

(4.20)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP10 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3479 z 5119)

Duży asortyment
Duży asortyment

Klient_GFVce

23.09.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Profesjonalna obsługa. Korzystne...
Profesjonalna obsługa. Korzystne promocję.

jakubokragly

22.09.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Pacują tam miłe...
Pacują tam miłe i uśmiechnięte osoby, które chętnie pomagają, gdy pojawią się kłopoty z szukaniem produktów w sklepie. Chętnie doradzają przy wyborze odpowiednich artykułów. Bardzo polecam.

Klient_6xCPt

11.09.2023

Placówka

Bydgoszcz, ul. Szubińska 5

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłam placówkę w...
Odwiedziłam placówkę w Żorach w celu nabycia kilku produktów do remontu. Niestety okazało się, że część produktów trzeba zwrócić ponieważ nie pasują. W celu zwrotu udałam się więc do placówki w Rybniku, do której mam bliżej. Sklep w Rybniku w dniu wizyty był czysty, przed sklepem oraz na parkingu również nie było żadnych śmieci, walających się papierków czy przebierających w śmieci koszy. W sklepie obsługa była bardzo pomocna, każdy pracownik miał identyfikator i nie było problemu ze znalezieniem pracownika w danym dziale. Jedynie Pani w dziale obsługi klienta zostawiła po sobie niesmak. Na prośbę pomocy, ponieważ chcemy zwrócić produkty odpowiedziała przewróceniem oczami oraz przeciągłym wdechem, co odebrałam jako niechęć. Sam zwrot przysporzył bardzo dużo problemów, ponieważ jako że nie mieliśmy paragonu Pani zażądała dowodu osobistego, co jest niezgodne z prawem i niezgodne z samymi zasadami firmy. Po odmowie pokazania dowodu nie zostaliśmy obsłużeni.

Placówka

Rybnik, Obwiednia Północna 21

Nie zgadzam się (0)
lubię promocje, które...
lubię promocje, które czasem tam znajduję. Ogólnie ład i porządek na sklepie, miły pan na lampach pomoże z wyborem i dobraniem żarówek

Klient_mW8ur

24.08.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Podczas remontu mieszkania...
Podczas remontu mieszkania często zaglądaliśmy do tutejszej Castoramy, aby uzupełnić brakujące materiały budowlane czy też by wyposażyć się w nowe akcesoria meblowe. Nie tylko znaleźliśmy wszystko, czego potrzebowaliśmy, ale także odkryliśmy wiele innych pomysłów i produktów, które mogłyby nas zainteresować w przyszłości. Pracownicy, o ile nie byli zbyt zabiegani, udzielali nam porad dotyczących wyboru farb oraz lakierów. Byliśmy pod wrażeniem różnorodności dostępnych marek, rodzajów i cen. Wszystko było ładnie zorganizowane, co ułatwiło nam znalezienie potrzebnych produktów.

Xerentia

17.08.2023

Placówka

Ełk, Ciepła 2

Nie zgadzam się (0)
Jestem szczerze bardzo...
Jestem szczerze bardzo zadowolony z obsługi, bardzo szybko, brak kolejek, pani obsługująca mnie bardzo pomocna. Sklep dobrze wyposazony.

Klient_cGpMg

17.07.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Tanio i dobry...
Tanio i dobry wybór. Bezproblemowy zwrot zakupów.

Adrian_529

11.07.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Ok
Ok

SzymonL

11.07.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa,...
Bardzo miła obsługa, zawsze gotowa do pomocy.

Klient_a6CU

11.07.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Personel jest tam...
Personel jest tam kompetentny i uprzejmy.

LaMarija

11.07.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jeden z niewielu...
Jeden z niewielu sklepów, gdzie pracownicy są bardzo pomocni i zaangazowani. Produkty są rozmieszczone intuicyjnie i z łatwością można odnaleźć interesujące produkty. Jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości, to bilans jest korzystny dla klienta. Jest to jeden z moich ulubionych sklepów.

Anna_Testuje

04.07.2023

Placówka

Tarnów, Nowodabrowska 127

Nie zgadzam się (0)
Czegoś mi w...
Czegoś mi w tych sklepach brakuje, mimo że asortyment nie jest mały. Nie polecam kupować tu roślin, bo oprócz nich przyniesiecie do domu także szkodniki.

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Super obsługa, szybko...
Super obsługa, szybko rozwiązali mój problem z zakupem

Klient_gj6g9

29.05.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Fajny,duży sklep ale...
Fajny,duży sklep ale dość drogi

Klient_HcUR2

13.04.2023

Placówka

Radom, ul. Energetyków 1

Nie zgadzam się (0)
Podczas mojej ostatniej...
Podczas mojej ostatniej wizyty w sklepie Castorama kupowałem farbę. Mimo iż było niedaleko do zamknięcia sklepu Pani z uśmiechem na twarzy powiedziała że bez problemu jeszcze na szybko ogarniemy mieszanie wybranego koloru, serdeczna z poczuciem humoru pracownica porozmawiała unikając czas oczekiwania za gotowym produktem. Przy kasie zostały zachowane wszytkie niezbędne punkty. Zapytanie o fakturę, polecenie produktu w promocji oraz życzono mi miłego wieczoru. Sklep zadbany dobrze zatowarowany, bardzo lubię przychodzić tutaj na zakupy.

Klient_EVXyp

31.03.2023

Placówka

Leszno, al. Al. Konstytucji 3 Maja 12

Nie zgadzam się (0)
Jakość obsługi klienta...
Jakość obsługi klienta jest na dobrym poziomie, ale dostępność pracowników wymaga poprawy. Czas oczekiwania na obsługę zniechęca do zakupów.

Mateusz_1086

31.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Chciałabym wyrazić zadowolenie...
Chciałabym wyrazić zadowolenie z zakupów w markecie budowlanym Castorama w Mławie. Remontując mieszkanie, udało mi się nabyć tu produkty w korzystnych konkurencyjnych cenach. Asortyment towarów jest szeroki. Pracownicy fachowo doradzali mi, poświęcali czas, abym była usatysfakcjonowana z wybieranych towarów. Przykładem tego jest Pan z działu oświetlenia, który pomimo remanentu - liczenia towaru, cierpliwie wybierał ze mną żarówki, doradzał mi, testował światło jakie dają, a że było ich dosyć dużo, swoje obliczenia musiał modyfikować. Ponadto nie ma problemu z kolejkami, możliwość korzystania z samoobsługowych kas, skraca czas, jaki poświęcamy na zakupy.

Klient_iYHda

06.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Obsługa widoczna na...
Obsługa widoczna na sklepie, znająca asortyment sklepu, otwarta na klienta, w pełni zaangażowana w rozmowę, półki pełne i czyste, bogata oferta. Zakupiłam więcej niż potrzeba.

Klient_Fcnrr

03.02.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep z dużym...
Sklep z dużym wachlarzem produktów, ale bardzo duży niewykorzystany potencjał jeżeli chodzi o obsługę. Personel w magicznych okolicznościach znika ze swoich stanowisk kumulując się na innych działach lub na palarni. Obsługa miła lecz brakuje im dobre szkolenia merytorycznego co powoduje, że mają problem z doradzaniem. Ofertę można dopasować do każdego portfela, sklep posiada produkty lepsze jakościowo co za tym idzie droższe oraz takie, za które nie trzeba płacić wygórowanej ceny. Lepsze szkolenia z zaangażowanie i doradztwa, oraz techniczna wiedza na temat produktów ze swojego działu i cała sieć była by bardzo dobrym miejscem do zakupów materiałów budowlanych i dekoracyjnych dla wszystkich.

Klient_IjHRY

31.01.2023

Placówka

Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Żeromskiego 13

Nie zgadzam się (0)

Castorama

Castorama weszła na Polski rynek w 1997 roku i od początku jest największą firmą w branży ulepszania domów i mieszkań. Jako lider jest wzorem dla konkurencji w drodze do osiągnięcia sukcesu. Obecnie w Polsce znajduje się 80 sklepów w 60 miastach. Castorama jest częścią ogólnoświatowej firmy Kingfisher. Firma uruchomiła także Home Improvement Academy, czyli miejsce gdzie osoby z każdego pokolenia mogą zdobyć nowe umiejętności związane z polepszaniem warunków mieszkaniowych.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Castorama?

Ktoś 1 godzinę temu dodał opinię na temat tej firmy

Świetnie!
Świetnie!
Zgadzasz się?