PePe Pizza

(3.50)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (14 z 15)

Można zjeść tam...
Można zjeść tam tanio i dobrze. Duży wybór. Czas oczekiwania krótki, nawet jeśli zamówi się przez internet. Obsługa bardzo miła. Zdecydowanie polecam.

Cezary_117

10.04.2015

Placówka

Gdynia, Morska 105

Nie zgadzam się (0)
Obsługa na poziomie,...
Obsługa na poziomie, młode fajne grono, lokal czysty, pizza bardzo smaczna, a do tego zniżka studencka , w lokalu jak i na wynos! Czekanie na pizzę to około 20 minut, ceny bardzo przystępne , jedyny mankament to jak dla mnie za mały wybór, ale zależy od gustu:) Nie pozostaje mi nic innego jak serdecznie polecić

Daniel_513

08.02.2015

Placówka

Gdynia, Morska 105

Nie zgadzam się (0)
Dobrze. Na minus:...
Dobrze. Na minus: sprawność obsługi. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Marcin_2179

17.11.2014

Placówka

Szczecin, Powstańców Wielkopolskich 41

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Polecam ....
Rewelacyjnie. Polecam . Smaczna pizza , dobre ceny. Dostawa szybko i ciepla pizza. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rafał_1022

09.10.2014

Placówka

Szczecin, Powstańców Wielkopolskich 41

Nie zgadzam się (0)
Słabo. pizzerie polecam....
Słabo. pizzerie polecam. Smacznie i nie drogo. Dostawy szybko i jedzienie cieple. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rafał_1022

09.10.2014

Placówka

Szczecin, Powstańców Wielkopolskich 41

Nie zgadzam się (0)
Jedzenie w restauracji...
Jedzenie w restauracji jest bardzo smaczne, zgodne z opisem z karty menu i świeże. niestety jednak obsługa nie do końca spełniła moje oczekiwania. Na drzwiach i witrynie pizzerii widnieje kolorowy napis głoszący, że w poniedziałki pizza sprzedawana jest 25% taniej. Po zjedzeniu zorientowałam się, że nie otrzymałam rabatu. Okazało się, że przy zamówieniu trzeba powiedzieć hasło "poniedziałek" - jednak o tym nie było informacji na drzwiach. Duże rozczarowanie...

Malaika

18.09.2012

Placówka

Sopot, Grunwaldzka

Nie zgadzam się (0)
Chciałam zamówić pizze...
Chciałam zamówić pizze , ale czas oczekiwania był tak długi że zrezygnowałam...........więc nie próbowałam tej pizzy , ale przyciągnęła mnie do niej reklama i zdjęcia na stronie internetowej tych pizzy które wyglądają bardzo smakowicie i jest na nich dużo składników.....mam nadzieję że w rzeczywistości jak kolejny raz uda mi się zamówić to pizza będzie wyglądała tak jak na obrazku !!!

Kiki_2

04.07.2012

Placówka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 471

Nie zgadzam się (0)
Na blacie przy,...
Na blacie przy, którym znajdowały się kasy leżało osiem menu. Kasjer- mężczyzna około 30-to letni brunet powitał mnie i zaprosił do kasy. Zapytał o sosy do pizzy poczym wymienił wszystkie możliwe do wyboru. Podał kwotę do zapłaty, resztę wraz z rachunkiem oraz poinformował, że na zamówienie (pizzę) będę musiał poczekać około 15-tu minut. Zamówienie zostało wydane po 16-tu minutach ponownie zapytano mnie o to czy zamówienie jest na miejscu czy na wynos. Mężczyzna spakował pizzę wydał odpowiednie sosy, pożegnał i zaprosił do ponownego odwiedzenia pizzerii.

Aleksandra_1079

03.02.2012

Placówka

Gdańsk, Schuberta 102A

Nie zgadzam się (2)
Siedząc w ogródku...
Siedząc w ogródku długo się czeka na podejście kelnera. Po dobrych min. postanowiliśmy wejść do środka. W pizzerii jest bardzo ciemno i jest zdecydowanie za mało stolików 4 osobowych. Nie wiem czy do tej pizzerii przychodzą tylko pary? Dużym minusem jest to, że ani nie ma możliwości wyboru wielkości pizzy, ani jej grubości (pizzeria przyjęła tylko jeden rozmiar). Ponadto pizza nie należy do najsmaczniejszych, najlepszy mają sos czosnkowy. Obsługa robi to co do niej należy, ale nie buduje w restauracji fajnej atmosfery. Ogólnie nic specjalnego.

zarejestrowany-uzytkownik

31.08.2011

Placówka

Wrocław, Strachowskiego 12

Nie zgadzam się (1)
A jakże .Pora...
A jakże .Pora na małe co nieco. Dziś spontanicznie wybór pada na bar Pepe. Wchodzimy do niego przez bramę Akademii Sztuk Pięknych by za nią zaraz w lewo skręcić do drzwi tego lokalu. Wbrew pozorom trafić nie jest trudno. Okna wychodzą na Krakowskie Przedmieście. Lokal utrzymany w kolorystyce ciemnego drewna i pomarańczowym. Wzdłuż dwóch ścian przy oknach zamontowano długi wysoki blat, do którego możemy przysiąść na skajowych krzesłach barowych z oparciem. Na początku tego blatu leżą ulotki w tym również ogóle lokalu który serwuje grillowane kanapki, wapsy, sałatki, naleśniki ,gofry a w sezonie letnik lody włoskie. Podchodzę do baru, za ladą dwóch młodych chłopaków jeden walczy ze smażeniem naleśników i ubrany jest na czarno. Drugi z panów przyjmuje zamówienia i inkasuje za nie należność. On ubrany jest w pomarańczową koszulkę. Obydwaj mężczyźni mają kozie krótki bródki. Okazuje się iż na naleśnik trzeba trochę poczekać. Trudno. Decyduję się na kanapkę. Pan nie jest na tyle uprzejmy by powiedzieć mi jakie są sosy i wskazuje na panelu ich wykaz. Kanapka może nie rewelacyjna, ale smaczna, chrupiąca i sycąca. Ceny nie wyśrubowane. Paragon choć zostaje wydrukowany to włożony pod matę na blacie od strony kuchni tam zostaje.

zarejestrowany-uzytkownik

26.02.2011

Placówka

Warszawa, Krakowskie Przedmieście 5/7

Nie zgadzam się (14)
Weszłam do restauracji...
Weszłam do restauracji ze znajomymi . Usiedliśmy na wybranym miejscu czekając na obsługę. Niestety nikt do nas nie podszedł aby dać nam kartę z menu-musieliśmy to zrobić sami. W końcu wybraliśmy sobie dania. I tu znowu się zawiodłam otóż nikt nie zainteresował się nawet czy chcemy złożyć zamówienie. Udaliśmy się wiec sami do bufetu , kelnerka była miła ale nie potrafiła nam nic doradzić w kwestii dań ani dodatków. Przy podawaniu dań bardzo nie spodobało mi się to że każdy z nas dostał swój obiad w innym czasie- gdy jedna osoba dostała swoje danie inne jeszcze czekały- przez co właściwie obiadu nie zjedliśmy razem.Przez tą całą sytuacje atmosfera w restauracji była niezbyt miła i nie poleciłabym jej swoim znajomym. Odebraliśmy rachunek i wyszliśmy.

Patrycja_287

01.05.2010

Placówka

Słupsk, Sienkiewicza

Nie zgadzam się (26)
Jeśli pizza to...
Jeśli pizza to tylko w tym lokalu. Dla mnie i moich znajomych po prostu przepyszna, ceny może są trochę wyższe niż u konkurencji chociaż przyznam szczerze, że od kiedy zjadłem tam pierwszy raz nigdzie indziej na pizze nie chodzę. Duża i najdroższa kosztuje 27,90 a spokojnie 3-4 osoby płci męskiej desperacko głodne po jej zjedzeniu wyjdą syte. Przy robieniu każdej nie oszczędza się na składnikach, wypiekana jest w piecu który znajduje się za barem. Powierzchnia lokalu nie jest duża ok 7 stolików. Czysto jest za każdym razem a w toalecie pachnąco. Oprócz ww pizzy lokal serwuje naleśniki których ani razu nie próbowałem ale jest taka opcja dla tych, którzy nie przepadają za nią. Do picia jest piwo, herbata, kawa soki i napoje więc standard. Czas obsługi - tyle ile trzeba żeby upiekła się pizza. Są one robione bezpośrednio po zamówieniu więc na stole ląduje cieplutka i gorąca. Sama obsługa w porządku co trzeba przyniosą, stoliki sprzątają innymi słowy robią co do nich należy. Minusem jest czas otwarcia od 12 do 22 i tu jak dla mnie to trochę za krótko.

Rafał_487

31.03.2010

Placówka

Bolesławiec, Łukasiewicza 11/41

Nie zgadzam się (24)
Skorzystałem z zamówienia...
Skorzystałem z zamówienia przez telefon. Do w/w pizzerii dodzwoniłem się za pierwszym razem. Obsługa poinformowała mnie o aktualnych promocjach. Osoba przyjmująca zlecenie była miłą i uprzejma. Dostawę otrzymałem po około 20 minutach. Dostawca był ubrany schludnie. Ponadto był miły i wydał resztę. Pizza była gorąca, dokładnie pokrojona. Ponadto składniki były rozłożone równomiernie a sos zamknięty i zabezpieczony przed rozlaniem.

zarejestrowany-uzytkownik

18.11.2008

Placówka

Szczecin, Powstańców Wielkopolskich 41

Nie zgadzam się (20)
Pizza została zamówiona...
Pizza została zamówiona do domu. Obsługa przez telefon była miła i sympatyczna. Osoba poinformowała o promocjach i zachęcała do skorzystania z nich. Pizza została dostarczona o 15.45. - (po 25minutach). Pizza była dokładnie pocięta i gorąca. Składniki były rozmieszczone regularnie. Otrzymałem rachunek i ulotkę z reklamą oraz informacją o wszystkich oferowanych produktach. Dostawca był miły i schludnie ubrany.

zarejestrowany-uzytkownik

25.10.2008

Placówka

Szczecin, Powstańców Wielkopolskich 41

Nie zgadzam się (29)

PePe Pizza

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż PePe Pizza?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Można zjeść tam...
Można zjeść tam tanio i dobrze. Duży wybór. Czas oczekiwania krótki, nawet jeśli zamówi się przez internet. Obsługa bardzo miła. Zdecydowanie polecam.