MOL

(4.43)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP3 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (51 z 190)

Bardzo miła obsługa.
Bardzo miła obsługa.

Klient_f52DV

10.01.2024

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Nie znam
Nie znam

SzymonL

10.01.2024

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Blisko mojej firmy,...
Blisko mojej firmy, dostępność paliwa bardzo dobra, personel uprzejmy i kompetentny

Klient_Jtkl

03.01.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa....
Bardzo miła obsługa. W sklepie czysto.

Klient_vnFTl

02.01.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Obsługa stacji miła...
Obsługa stacji miła i uśmiechnięta. toaleta czysta a kawa bardzo dobrej jakości.

Klient_vnFTl

05.11.2023

Placówka

Elbląg, Grunwaldzka 4

Nie zgadzam się (0)
Polecam
Polecam

zarejestrowany-uzytkownik

14.10.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jakość paliwa
Jakość paliwa

Jacek_458

14.10.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Miła obsługa i...
Miła obsługa i czystą toaleta.

Irasiak95

14.10.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Ok
Ok

SzymonL

14.10.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Ok
Ok

Klient_vrSd

14.10.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
ok
ok

Klient_vrSd

13.10.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

MOL

Od założenia w 1991 r. MOL przeszedł poważne zmiany, stając się jednym z najważniejszych graczy na rynku energetycznym w regionie i dając się poznać, jako sprawnie zarządzana firma. Grupa rozwija sieć stacji paliwowych w całej Europie środkowo-wschodniej. MOL jest obecny w Polsce od 1997 r. Od 2004 r. firma jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż MOL?

Ktoś 15 godzin temu dodał opinię na temat tej firmy

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie!
Zgadzasz się?