Centrum Ogrodnicze Berberys odwiedzam regularnie , rośliny są zadbane i zdrowe , personel dba o kondycję roślin i porządek na terenie centrum , zawsze chętnie udzielają wszelkich informacji o pielęgnacji roślin lub zastosowaniu nawozów i preparatów . Rośliny zakupione tam , upiększają mój ogród od wielu lat i nie chorują . Serdecznie polecam .
Centrum Ogrodnicze Berberys odwiedzam regularnie , rośliny są zadbane i zdrowe , personel dba o kondycję roślin i porządek na terenie centrum , zawsze chętnie udzielają wszelkich informacji o pielęgnacji roślin lub zastosowaniu nawozów i preparatów . Rośliny zakupione tam , upiększają mój ogród od wielu lat i nie chorują . Serdecznie polecam .
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.