Krasnal

(4.30)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (5 z 6)

Miła i pomocna...
Miła i pomocna obsługa, przystępna cena.

AgaB

11.12.2014

Placówka

Wesoła, Wspólna 32a

Nie zgadzam się (0)
Sklep dość wyposażony...
Sklep dość wyposażony jednak sprzedaje w nim pani w średnim wieku, mało zaangażowana w sprzedaż. Niejasno odpowiada na pytania, ciężko określić czy zna własny asortyment. Zakup raczej udany choć na pomoc w wyborze niestety nie można liczyć.

Ewelina_1154

26.03.2014

Placówka

Lipno, Mickiewicza 25

Nie zgadzam się (0)
Sieradzki Krasnal jest...
Sieradzki Krasnal jest hurtownią, którą mogę każdemu polecić z czystym sumieniem. Co prawda hurtownia znajduje się w dwóch oddalonych od siebie punktach ale nawet dla niezmotoryzowanej osoby nie powinno to być większym problemem. Obydwa punkty są dość gęsto zastawione towarem dlatego jest tam ciasno ale to jedyny minus jaki zauważyłam. W punkcie pierwszym są ubranka i drobny asortyment dla dzieci. Tam kupiłam buciki i termos (ceny bardzo niskie) oczywiście z pomocą pań, bo sama na tym się w ogóle nie znam. Panie wymierzyły mi wszystko i szybko podsumowały. Sprawnie i miło obsłużona poszłam po kojec do drugiego Krasnala, który znajduje się na terenie starej winiarni. I tam pani mi bardzo pomogła przy wyborze. Pokazała mi wszystkie modele, poinstruowała co do transportu. Byłam bardzo życzliwie obsłużona. I tu i tu czyściutko i miło (niestety nieprzestronnie). Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tej hurtowni.

Małgorzata_1552

10.12.2011

Placówka

Sieradz, Partyzantów 31

Nie zgadzam się (2)
Weszłam z zamiarem...
Weszłam z zamiarem zakupu czapeczki dla dziecka, po wejściu do sklepu, okazało się ze czapeczki leżą tuz obok drzwi na wysokości rąk dziecka. Więc dziecko bez zastanowienia zaczęło wybierać sobie czapkę. W tym momencie podeszła do nas sprzedawczyni. I pomogła dziecku coś wybrać odpowiedni rozmiar na koniec przymierzania dostało jeszcze cukierka. Tak się zakończyło przymierzanie czapki.

zalogowany_użytkownik

18.11.2010

Placówka

Pruszków, Bolesława Prusa

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa....
Bardzo miła obsługa. Pani bardzo zorientowana na klienta i jego potrzeby. Potrafi doradzić i podpowiedzieć i jest bardzo zaangażowana. Mimo mojego wybrzydzania nie straciła cierpliwości. Na sklepie porządek, zabawki poukładane a ubranka dla dzieci wiszą na wieszakach. Wózki ładnie stały w rzędzie koło witryny sklepowej.

zalogowany_użytkownik

17.06.2010

Placówka

Pruszków, Bolesława Prusa

Nie zgadzam się (29)

Krasnal

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Krasnal?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Miła i pomocna...
Miła i pomocna obsługa, przystępna cena.