Vitalia.pl

(4.87)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP3 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (145 z 150)

Zadaję pytanie prowadzącemu...
Zadaję pytanie prowadzącemu mnie podczas treningu i szybko otrzymuję odpowiedź na emaila

Niezweryfikowany Klient_6zDv

02.02.2021

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Zawsze jak zadaje...
Zawsze jak zadaje pytanie swojemu trenerowi to otrzymuje szybka i konkretna odpowiedz ;) Polecam

Niezweryfikowany Klient_QnCU

16.01.2021

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Wreszcie mam motywacje...
Wreszcie mam motywacje pozdrawiam

Klient_WIl9

20.11.2020

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Wreszcie mam motywacje...
Wreszcie mam motywacje pozdrawiam

Klient_WIl9

20.11.2020

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jestem bardzo zadowalana...
Jestem bardzo zadowalana z obsługi, fachowej pomocy, wspaniali ludzie pracują w tym serwisie:dietetyk, trener. Dieta przynosi efekty i ja jestem mega zadowolona.

Niezweryfikowany Klient_sdr0

19.10.2020

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Korzystam z vitalii...
Korzystam z vitalii od maja i jestem zadowolona. Jedną z rzeczy, które mi sie najbardziej podobają jest to, że można sobie wygenerować listę zakupów - bardzo to pomaga w trzymaniu się diety. Poza tym - podobają mi się, że oferuja również plan terningowy. Pozdrawiam

Niezweryfikowany Klient_ApeE

01.09.2020

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Szybka reakcja, bardzo...
Szybka reakcja, bardzo dobra obsługa.

Niezweryfikowany Klient_qwk4

02.06.2020

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Trzeci raz wracam...
Trzeci raz wracam do Vitali. Ich diety na mnie zawsze działają, zwłaszcza przy przedwakacyjnym, szybkim odchudzaniu. Potem w ciągu roku nie jestem na diecie i przybywam na wadzę. Teraz zainteresował mnie plan treningowy. Przy poprzednich dietach nie korzystałam z niego. Miałam parę pytań do trenera, na które dostałam bardzo szybko wyczerpujące odpowiedzi. Pomyślałam sobie wow. Ktoś inny zapewne odpowiedziałby mi maksymalnie w trzech zdaniach, a tu poczułam się zaopiekowana. Szacunek.

zarejestrowany-uzytkownik

23.01.2020

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jestem na diecie...
Jestem na diecie Vitalii od ponad miesiąca, do tego realizuję plan treningowy opracowany przez ich trenera i potwierdzam, że to działa. "Zgubiłam" do tej pory 6 kg, i po kilka centymetrów tu i ówdzie. Na początku przeszkadzało mi te ciągłe ważenie wszystkiego, ale to na każdej diecie trzeba robić, porcje jak dla mnie są odpowiednie, nie chodzę głodna, a do tego jak zwiększono mi kaloryczność do 1500 dziennie to często nie dawałam rady zjeść całej porcji. Napisałam wiadomość do dietetyczki i znowu mam 1400 i jak dla mnie to najbardziej optymalne wielkości. W treningach doszłam do poziomu TrendMind+ i dlatego zwiększono mi porcje, aby wyrównać bilans kaloryczny, ale wolę czasami dorzucić "cukierka". Zaparłam się, i uczciwie ważę posiłki i uczciwie ćwiczę 4 dni w tygodniu, jeśli danego dnia z jakiegoś powodu nie mogę, to opuszczony trening robię w najbliższy dzień w którym nie miałam go zaplanowanego. Zarówno dietetyk jak i trener odpisują na każdą wiadomość, czasami po 20 minutach, czasami po 20 godz, ale obiecują , że czas oczekiwania na odpowiedź nie będzie dłuższa niż 24 godziny, i nie zdarzyło mi się aby przekroczyli ten termin. Tak więc podsumowując - jeśli stosujesz się do zaleceń dietetyka i trenera, to ta dieta naprawdę działa i kilogramy odchodzą w siną dal. (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO)

Niezweryfikowany Klient_BM9O

18.11.2019

Placówka

Nie zgadzam się (0)
200 % profesjonalizm,...
200 % profesjonalizm, szybko, fachowo, jasne komunikaty, SUPER

Niezweryfikowany Klient_0OwI

13.10.2019

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Dieta bardzo dobra...
Dieta bardzo dobra do chudnięcia, wspaniała dietetyczna i psychologická podpora ! Treningi - proste i zrozumiałe dla laika,, szybką i zrozumiała pomoc trenéra . Obsluha sewisu - prostá i intuicyjna . Ogólnie - jestem bardzo zadowolona !

Niezweryfikowany Klient_h7r7

02.10.2019

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Wykupiłam półroczny pakiet...
Wykupiłam półroczny pakiet na Vitalia.pl i jestem zachwycona. Sam odezwał się do mnie trener który zainteresował się stanem sytuacji. Trener Vitalia odpowiedział szczegółowo na moje pytania co zmotywowało mnie do ułożenia planu dnia tak aby znalazło się miejsce na treningi. JESTEM MILE ZASKOCZONA (dane osobowe usunięte przez administratora – RODO)

Niezweryfikowany Klient_T3Ww

14.08.2019

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Witam. Sprawę rozwiązania...
Witam. Sprawę rozwiązania braku czasu wykonania treningów moim zdaniem należałoby dopracować. Sam kontakt jest bardzo miły, starania doceniam, jednak mimo tego, jeśli człowiek nie ma czasu wykonać danego treningu i go opuści to również, tym bardziej nie będzie miał czasu napisać o tym trenerowi mailowo, co jest wymagane. Brak czasu jest w dzisiejszych czasach wszechobecny. Posiadając chęć odrobienia zaległego treningu oraz wykonując bieżący trening to nie może iść w parze. Zaległy trening moim zdaniem należy odrobić, ponieważ przy opuszczeniu go w następnym treningu można sobie nie radzić samemu. Pewnie że można wymienić ćwiczenia, jednak coś tu nie gra, jest niedopracowane. Pozostaję z szacunkiem, Greacy

Niezweryfikowany Klient_PvQY

02.08.2019

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jestem po dużym...
Jestem po dużym wrażeniem. Dostałam bardzo szybko odpowiedź na swój komentarz odnośnie ćwiczeń. Nie była to tylko odpowiedź na to co napisałam ale od razu szczegółowe wyjaśnienie całej organizacji i planu ćwiczeń. Jestem pozytywnie zaskoczona, że za tym internetowym "kursem" stoją żywi i kompetentni ludzie :) Polecam !

Niezweryfikowany Klient_3yEM

14.03.2019

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo doceniam możliwość...
Bardzo doceniam możliwość kontaktu z trenerem (Pan Damian Jefremienko). Przede wszystkim wielki plus za szybkość reakcji i spersonalizowane odpowiedzi na zapytania. Otrzymałam szczegółowe informacje dotyczące ćwiczeń jak i również dodatkowe porady w postaci artykułów na tematy sportowe. Pani dietetyk (Paulina Krause) skomponowała dla mnie bardzo bogatą i smaczną dietę, na której nie muszę się głodzić i łatwo jest mi się trzymać nowych nawyków żywieniowych. Polecam gorąco!

Niezweryfikowany Klient_xPuM

05.02.2019

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Zarówno dietetyczka jak...
Zarówno dietetyczka jak i Pan trener mgr Damian Jefremienko byli mi bardzo pomocni.

Niezweryfikowany Klient_1IX8

30.01.2019

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Korzystam z diety...
Korzystam z diety na Vitalia.pl od prawie roku, odchudziłam się tutaj w miarę szybko, teraz jeszcze trochę mi do końca diety brakuje ale to już zaledwie kilka kilogramów, zawsze wszystko było przygotowane tak,, jak tego oczekiwałam,będę dalej jeszcze korzystać z diety by znów nie przytyć i w pełni nabrać zdrowych żywieniowych nawyków, dieta jest urozmaicona, łatwa w przygotowaniu, produkty są łatwo dostępne i dzięki niej są zrealizowane moje oczekiwania, poza tym ćwiczenia , które są tutaj proponowane są urozmaicone, zawsze do wykonania i pozwalające odzyskać sprawność i energię., również rady psychologa pomagają zachować pewną dyscyplinę w odchudzaniu , jednym słowem wszystko super, polecam wszystkim, którzy mają kłopoty z zachowaniem prawidłowej masy ciała a także wszystkim innym osobom, które pragną na nabrać zdrowych żywieniowych nawyków. Pozdrawiam Agnieszka

zarejestrowany-uzytkownik

22.12.2018

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Bardzo pomocna platforma...
Bardzo pomocna platforma w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Kontak z każdym z zespołu odchudzającego jest łatwy i szybko odpowiadają. Szczerze polecam

Maryśka

27.11.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Super!!!!
Super!!!!

zarejestrowany-uzytkownik

06.06.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Bardzo merytoryczna i...
Bardzo merytoryczna i szybka odpowiedź w sprawie treningów- ze strony trenera, Damiana Jefremienko.

zarejestrowany-uzytkownik

13.02.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)

Vitalia.pl

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Vitalia.pl?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Dobrze.
Bardzo dobrze.