Wszystko po 4 złote

(4.11)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (31 z 31)

Dobrze. Na minus:...
Dobrze. Na minus: wiedza i doradztwo. Na plus: personel, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

volvov402014

09.07.2013

Placówka

Częstochowa, Plac Rady Europy 1

Nie zgadzam się (0)
OK. Na minus:...
OK. Na minus: personel, wiedza i doradztwo, wygląd miejsca obsługi. Na plus: sprawność obsługi, oferta i cena.

Poziomka

06.07.2013

Placówka

Piotrków Trybunalski, Słowaciego

Nie zgadzam się (0)
Duży i ciekawy...
Duży i ciekawy a przede wszystkim uporządkowany asortyment. Zakupiłam ciekawe podkładki filcowe na stolik dostępne w różnych kształtach i żywych kolorach oraz wazon. Po zakupach otrzymałam paragon i w miarę dobrze zapakowane i zabezpieczone zakupy.

Asupra

15.05.2013

Placówka

Częstochowa, al. N.M.P. 31

Nie zgadzam się (0)
Jest to jeden...
Jest to jeden z najbardziej znanych sklepów po 4 zł. Jest tam bardzo duży wybór różnych produktów, od kuchni i salonu poczynając, poprzez różne dodatki (jak na przykład doniczki), aż po produkty na święta i inne okazje. W ofercie właśnie pojawiły się różnego rodzaju ozdoby, obrusiki, bombki na choinkę i inne świecidełka na święta Bożego Narodzenia. Jednym słowem mówiąc, wybór jest bardzo duży, a ceny zdecydowanie niskie. Na pomoc obsługi raczej liczyć nie można, ale jak się poprosi to panie chętnie pomagają znaleźć odpowiedni produkt.

Poziomka

13.11.2012

Placówka

Piotrków Trybunalski, Plac Kościuszki

Nie zgadzam się (1)
Zajrzałam do sklepu...
Zajrzałam do sklepu w poszukiwaniu ciekawych produktów do mojej kuchni lub ogólnie do mieszkania. Z doświadczenia wiem, że w takich sklepikach można czasem znaleźć mega skarby za bardzo niską cenę. Po wejściu powitała mnie miło pani ekspedientka, która prowadziła obsługę przy kasie gdzie zresztą stała dość długa kolejka. Obejrzałam z grubsza asortyment, ale jakoś nic nie przypadło mi do gustu. W sklepiku było bardzo czysto i schludnie, wszystkie towary były ładnie ułożone i wyeksponowane na półkach. Jednak tak patrząc na te półki miałam wrażenie, że asortyment sklepu jest bardzo skromny, gdyż między produktami były ogromne luki.

Poziomka

13.11.2012

Placówka

Piotrków Trybunalski, Plac Kościuszki

Nie zgadzam się (1)
Udałam się do...
Udałam się do sklepu gdzie można znaleźć prawie wszystko, bo ktoś mi powiedział, że w tym miejscu są niektóre rzeczy do samochodu. Konkretnie potrzebowałam lejka do wlania paliwa do baku. Do sklepu przyjechałam z wózkiem dziecięcym. Do sklepu prowadziły dwa stopnie i ciężko było mi wjechać. Gdy wjechałam do środka zdałam sobie sprawę, że z wózkiem nie przepcham się przez alejki. Alejki bardzo ciasne. Od razu zapytałam panią z obsługi o lejek. Pani zaoferowała się, że jeśli tylko tego szukam to mi go przyniesie. Po chwili miałam już swój lejek za 3 zł. Towar słabej jakości, rzekłabym jednorazowego użycia. Nie wszystko jednak w cenie 4 zł. Nawet do kasy nie mogłam podjechać wózkiem, bo miejsca bardzo mało. Musiałam zaparkować przy wejściu. pani z obsługi zaopiekowała się moim dzieckiem. Pani pomogła mi tez później wyjechać ze sklepu.

Katarzyna_447

29.10.2012

Placówka

Toruń, Chełmińska

Nie zgadzam się (1)
Sklep w...
Sklep w którym szybko i bezproblemowo dokonałam zakupu zestawu lampek do rowera. Pani stojąca przy kasie bez najmniejszego problemu sprawdziła działanie owych światełek oraz zaoferowała odpowiednie baterie, dzięki czemu nie musiałam szukać konkretnego typu baterii w innych sklepach. zakupy zostały zapakowane oraz otrzymałam paragon.

Asupra

17.10.2012

Placówka

Częstochowa, Plac Rady Europy 1

Nie zgadzam się (0)
Sklep z kategorii...
Sklep z kategorii wszystko po.... Udałam się tam po szklaną ramkę o małym formacie. Kupiłam dokładnie o czego szukałam, oczywiście za tytułowe 4 złote. W ofercie były również dostępne antyramy, wiele różnych artykułów i bibelotów. Wszystko poukładane, uporządkowane i odpowiednio wyeksponowane na półkach.

Asupra

12.09.2012

Placówka

Częstochowa, al. N.M.P 14

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłam sklep, gdyż...
Odwiedziłam sklep, gdyż zaintrygował mnie pasek na wystawie. Wyglądał ciekawie, choć chyba powinna mnie skusić informacja, że to skóra i tylko za 5,99. Zwykle nie odwiedzam takich sklepów, bo wieje stamtąd tandetą. Po wejściu do sklepu postanowiłam poszukać pasków. Znalazłam je na końcu sklepu. Wybór nie był zbyt duży. Nie znalazłam paska, który przykuł moją uwagę na wystawie, więc poszłam do pań obsługujących i poprosiłam o prezentację paska z wystawy. pasek okazał się zupełnie inny niż wyglądał przez szybę. Przede wszystkim był to pasek męski. Nie wyglądał na skórę. Przeprosiłam i oddałam pasek. Wybrałam zupełnie inny z dostępnych w sklepie. Pasek został zapakowany w jednorazową torebeczkę. Obejrzałam też lakiery do paznokci w najróżniejszych kolorach ale nie zdecydowałam się na zakup nie znanych mi firm. Zastanawiam się skąd nazwa sklepu skoro nie wszystko jest tam po 4 zł.

Katarzyna_447

05.09.2012

Placówka

Toruń, Chełmińska

Nie zgadzam się (0)
Uporządkowany sklep z...
Uporządkowany sklep z szerokim asortymentem, bo można tam nabyć akcesoria kuchenne, łazienkowe, bibeloty na meble, oraz szkło i porcelanę. Sklep jest czysty, uporządkowany, jednak ceny są bardzo zróżnicowane, niestety każdy produkt ma inna cenę i trzeba jej często szukać na danym artykule. Obsługa jest neutralna.

Asupra

30.08.2012

Placówka

Częstochowa, Plac Rady Europy 1

Nie zgadzam się (0)
Nie przepadam za...
Nie przepadam za tym sklepem, gdyż asortyment nie należy tam do kategorii zbyt wyszukanego i dużego. Jednak przechodząc postanowiłam tam zajrzeć. W oko wpadły mi od razu spinacze do bielizny w cenie 2 zł,więc czym prędzej wzięłam je z półki i udałam się do kasy. Trochę tam sobie poczekałam, bo jakiś pan się ciężko zastanawiał nad wyborem produktu, a pani kasjerka mu pomagała. W końcu udało mi się zapłacić, ale oczywiście nie dostałam żadnego paragonu. Normalnie jakbym kupowała na bazarze. Pani kasjerka odebrała ode mnie pieniądze z zaciętym wyrazem twarzy i nawet nie powiedziała dziękuję.

Poziomka

29.08.2012

Placówka

Piotrków Trybunalski, Plac Kościuszki

Nie zgadzam się (0)
Akurat w momencie...
Akurat w momencie mojej wizyty w sklepie był straszny natłok klientów. Przez to nie można było na spokojnie pooglądać niektórych egzemplarzy towarów, które dopiero co pojawiły się na półkach. Nowości było całkiem sporo i spokojnie można było coś znaleźć ciekawego do kuchni czy ogólnie do domu w bardzo atrakcyjnej cenie.

Poziomka

01.07.2012

Placówka

Piotrków Trybunalski, Plac Kościuszki

Nie zgadzam się (0)
W sklepie jest...
W sklepie jest dość przestrzennie, mimo że jego pomieszczenie nie jest zbyt duże. Na większości półek jest bardzo luźno, nie ma tam za wiele produktów. Te jednak co są to zazwyczaj chińskie wyroby. Ceny więc nie są zbyt wysokie, ale też jakość tych produktów nie należy do najwyższych. Obsługa jest dość miła i uprzejma.

Poziomka

21.06.2012

Placówka

Piotrków Trybunalski, Plac Kościuszki

Nie zgadzam się (0)
Sklep z kategorii...
Sklep z kategorii "Wszyystko po..." tym razem był to sklep "Wszystko po 4 złote" odwiedziłam w celu poszukiwań i ewentualnego zakupu jednego z bibelotów, które zazwyczaj tam można spotkać po okazyjnej cenie. Na półkach panowął porządek, podobał mi się fakt, że produkty z danej kategorii stały w jednym miejscu na półce i nie trzeba było ich szukać po wszystkich półkach. W koszach metalowych znajdowały się t-shirty i klapki, ale były ułożone jedne na drugich i nie było zbyt dużej możliwości swobodnego przejrzenia ich. Dodatkowo przy podjęciu takiej próby od razu pojawiała się pani która akurat nie obsługiwała klientów przy kasie i układała je nerwowo na nowo w formie stosiku...

Asupra

19.06.2012

Placówka

Częstochowa, Plac Rady Europy 1

Nie zgadzam się (0)
Ten sklep jest...
Ten sklep jest moim ulubionym w mieście z kategorii " Wszystko po 4 złote". Co prawda nie każda rzecz jest w cenie 4 złote, ale do tego już chyba każdy przywykł. Zwraca moją uwagę za każdym razem gdy obok niego przechodzę, ponieważ w witrynie sklepu po każdej dostawie pojawiają się nowe produkty i sprawia to, że ma się ochotę wejść i zapoznać z nową ofertą sklepu. W pomieszczeniu na półkach zawsze panuje porządek. Przejścia są dość wąskie i trzeba uważać przy wymijaniu się z innymi klientami, ale postawa personelu nadrabia wszelkie braki sklepu.

Asupra

14.06.2012

Placówka

Częstochowa, Plac Rady Europy 1

Nie zgadzam się (0)
W sklepie było...
W sklepie było troszkę ciasno, ponieważ akurat dostawiono chyba trochę nowego towaru. W przejściach dało się zauważyć nowe modele doniczek ceramicznych w granicach cenowych od 5 zł do około 20 zł. Na półkach z towarami panował lekki bałagan i chaos, ale wszystkie produkty miały przyklejone ceny, więc nie było problemu. Personel nie zajmował się zbytnio klientami, tylko siedział za ladą i rozmawiał ze sobą.

Poziomka

03.06.2012

Placówka

Piotrków Trybunalski, Plac Kościuszki

Nie zgadzam się (0)
Sklep ma bardzo...
Sklep ma bardzo małe pomieszczenie, a wchodząc tam nigdy nie mogę niczego szybko znaleźć. Wszystkie produkty są jakieś tak dziwnie ze sobą wymieszane, zupełnie nie podzielone na poszczególne kategorie. Można tam dostać trochę drobnych zabawek dla dzieci, kilka ważniejszych artykułów do kuchni i domu, ogólnie takie tam drobiazgi. Sklep nie jest zbyt dobrze zaopatrzony, a ceny niektórych towarów są lekko zawyżone. Obsługa raczej nie interesuje się klientami tylko siedzi przy kasie i czeka nie wiadomo na co.

Poziomka

01.06.2012

Placówka

Piotrków Trybunalski, Plac Kościuszki

Nie zgadzam się (0)
Weszłam na chwilkę,...
Weszłam na chwilkę, by sprawdzić czy pojawiły się jakieś nowe towary. Niestety w sklepie było bardzo dużo klientów, więc trochę trudno było przechodzić między półkami, gdzie i tak zazwyczaj jest dość ciasno. Trochę utrudnione było też oglądanie towarów, pośród których na półkach panował lekki chaos. Obsługa stała tylko przy kasie, za ladą i czekała na klientów. Ogólnie, nie angażowała się jakoś specjalnie w obsługę klienta.

Poziomka

27.05.2012

Placówka

Piotrków Trybunalski, Plac Kościuszki

Nie zgadzam się (0)
Weszłam do sklepu...
Weszłam do sklepu z samego rana, zaraz po otwarciu. W środku panował porządek i ład, wszystkie towary były ładnie ułożone w koszach i na półkach sklepowych. W pomieszczeniu ogólnie jest trochę ciasno głównie z tego względu, że jest ono trochę małe, natomiast asortyment sklepu jest bardzo rozbudowany i towary zwyczajnie mają za mało miejsca. W ofercie sklepu można znaleźć wiele rzeczy niezbędnych w kuchni, łazience czy ogólnie w mieszkaniu. Poza tym sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony w zabawki dla dzieci, różnego typu. Zawsze po wejściu do tego sklepu udaje mi się znaleźć coś ciekawego. Podczas ostatniej wizyty w oko wpadła mi na przykład kolorowa fajna miseczka, bardzo przydatna w kuchni. W dodatku jej cena była dość atrakcyjna, gdyż wynosiła tylko 7 zł. Panie prowadzące obsługę były bardzo miłe i uprzejme, aczkolwiek trochę mało rozmowne. Nie uśmiechały się, nie utrzymywały też kontaktu wzrokowego z klientem. Ale w zamian za to pakowały każdy zakup w jednorazówkę i dość szybko obsługiwały klientów, dzięki czemu nie stało się zbyt długo w kolejce.

Poziomka

16.05.2012

Placówka

Piotrków Trybunalski, Plac Kościuszki

Nie zgadzam się (0)
Mijając witrynę sklepu...
Mijając witrynę sklepu z serii "Wszystko po ..." postanowiłam tam wejść, bo zachęciła mnie ciekawa ekspozycja na wystawie sklepu, która jest bardzo często zmieniana co wygląda bardzo ładnie i zachęcająco przynajmniej do zapoznania się z ofertą sklepu. Wczoraj zakupiłam parę drobiazgów, które spodobały mi się stylistycznie. M.in. w sklepie nabyć można kolorowe kartonowe pudła, która można złożyć w w domu i ulokować w nich różne rzeczy. Ogólnie zagospodarowanie sklepu jest średnie, gdyż obsługa mimo iż jest na sklepie to pilnuje klientów, zamiast porządkowania towarów na półkach, bo oczywistym jest, że tam gdzie dużo różnych artykułów i dużo klientów o rozgardiasz nie trudno. Obsługa przy kasie jest szybka, za każdym razem towar jest zapakowany do reklamówki, prawidłowo wydana reszta oraz paragon. Różnorodność towarów jest duża, a wybór szeroki.

Asupra

25.04.2012

Placówka

Częstochowa, Plac Rady Europy 1

Nie zgadzam się (0)

Wszystko po 4 złote

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Wszystko po 4 złote?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Dobrze. Na minus:...
Dobrze. Na minus: wiedza i doradztwo. Na plus: personel, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.