serialeonline.pl

(3.75)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (8 z 10)

Kolejny portal z...
Kolejny portal z filmami, który nie wytrzymał próby czasu! Zalukaj.com padnie za chwilę przez swoja pazerność, powodu upadku serialeonline.pl nie znam ale szkoda ich bo zawsze byli na czasie i darmowo - żal

Eldiablotoro

27.03.2020

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Ciągle przycisk "oglądaj"...
Ciągle przycisk "oglądaj" zjezdza w dół ukazując reklamy co uniemożliwia wciśninecie go, lub czyni tą czynność bardzo trudną. Chytrość właścicieli stronny nien zna granic

Niezweryfikowany Klient_B7js

12.12.2019

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Serialeonline.pl to jedna...
Serialeonline.pl to jedna ze stron, na którą od czasu do czasu zaglądam. Można na niej obejrzeć za darmo wiele popularnych seriali. Są tam całe sezony więc bez problemu można korzystać z tej strony by obejrzeć wszystkie odcinki. Strona ma jednak limity i nie można z niej korzystać bezkarnie za darmo. Nigdy nie sprawdzałam wersji płatnej ale darmowa podstawowa w pełni mi odpowiada.

Marta_1410

16.10.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)
Moja obserwacja dotyczy...
Moja obserwacja dotyczy strony internetowej serialeonline.pl. Strona ta daje możliwość obejrzenia większości najbardziej popularnych seriali. Strona jest bardzo przejrzysta i łatwo jest się po niej poruszać. Przy każdym serialu jest nie tylko oryginalny tytuł i ten w języku polski, ale również zdjęcie. Strona jest rozbudowana pod względem graficznym.

Weronika_152

14.10.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (2)
Bardzo fajna stronka....
Bardzo fajna stronka. Można oglądać wręcz dosłownie tysiące seriali! Nawet te co jeszcze w tv premiery nie miały jak Terra Nova! Tylko, że jest limit do jakichś dwóch i pół odcinka dziennie. Grafika strony miła dla oka i alfabetycznie posegregowane seriale. Można wystawiać i czytać rezcenzje użytkowników. Seriale są z lektorem, dubbingiem lub napisami.

C'estbientotlafin

24.05.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Chciałem obejrzeć serilal...
Chciałem obejrzeć serilal el barco, szukająć w internecie znalazłem stronę serialeonline. Strona ta oferuje darmowy dostęp do seriali, filmów, kabaretów i seriali zagranicznych. Nie wymaga rejestracji użytkowników, ani logowania. Strona posiada niezłą wyszukiwarkę oraz znajduje się alfabetyczna lista dostępnych seriali. Jedyny minus to ograniczenia czasowe.

Sumer

26.01.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (2)
SerialeOnline.pl to strona...
SerialeOnline.pl to strona oferująca darmowy dostęp do seriali TV, filmów, kabaretów, seriali zagranicznych, których jeszcze u nas telewizja nie emituje. Nie wymagają rejestracji użytkowników, ani logowania. Co jest plusem, gdyż oznacza jedno hasło mniej do zapamiętania. Strona posiada wyszukiwarkę, która nie jest konieczna ponieważ seriale są po lewej stronie wymienione alfabetycznie, więc bez trudu można znaleźć to co nas interesuje. Można także dodawać własne materiały. Na stronie głównej najczęściej pojawiają się seriale w wersji eng. bez lektora i napisów, na które trzeba poczekać ok. 2 dni, ale z drugiej strony nie każdy potrzebuje tłumaczenia anglojęzycznego serialu.

Asupra

29.11.2011

Placówka

Nie zgadzam się (1)
Serialeonline.pl to...
Serialeonline.pl to najlepsza stronka dla fanów seriali. Jest to największa baza seriali jaką znam. Stronka posiada całkiem niezłą wyszukiwarkę, dla bardziej cierpliwych po lewej stronie portalu znajduje się alfabetyczna lista dostępnych seriali. Można też obejrzeć film, jednak z tej opcji jeszcze nie korzystałam. Po wybraniu serialu przechodzimy na nową stronkę, gdzie mamy do wyboru czy oglądać serial on-line czy ściągnąć go na dysk. Jedyny minus to ograniczenia czasowe : oglądamy godzinę, następnie godzina czekania. Jednak dla osób, które nie lubią czekać jest możliwość wykupienia nieograniczonego dostępu, oczywiście po zalogowaniu się na stronie. Koszt dostępu to 23 zł na cały miesiąc. Wg mnie nie jest to duża kwota :) Stronka godna polecenia !

Joanna_410

31.10.2010

Placówka

Nie zgadzam się (0)

serialeonline.pl

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż serialeonline.pl?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Kolejny portal z...
Kolejny portal z filmami, który nie wytrzymał próby czasu! Zalukaj.com padnie za chwilę przez swoja pazerność, powodu upadku serialeonline.pl nie znam ale szkoda ich bo zawsze byli na czasie i darmowo - żal