Niko

(3.17)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (6 z 10)

Sklep jest przestronny...
Sklep jest przestronny u czysty. Często obuwie jest modne i dopasowane do aktualnej pory roku. Na tym akurat pewno tyle. Ceny są różne i czasem może i można coś wybrać, ale do tej pory nie kupiłam nic w tym sklepie. Widziałam, że inni klienci też raczej tylko wchodzili i wychodzili. Pani z personelu chyba przyzwyczajone do takiego stanu rzeczy siedziały przy otwartych drzwiach jakiegoś małego magazynku, a nie przy ladzie.

Kirenne

22.09.2012

Placówka

Krosno, Full Market, Kolejowa

Nie zgadzam się (0)
W pile na...
W pile na jednej ulicy są dwa niko, jeden "obiadowy" drugi "deserowy" poszedłem do tego drugiego. Wystrój bardzo ładny na pierwszy rzut oka rzuca się nam tablica z cennikiem kaw. Menu w wersji "mini" powinny być moim zdaniem również przy stolikach. Oferta jest bogata, ceny są różne jednak dość wysokie wszystkie od ok 10zł. Nie wiedziałem na co się zdecydować lecz pani z obsługi chętnie pomogła w wyborze i odpowiadała chętnie na pytania. Deser w rzeczywistości jest większy niż się wydaje na obrazku i bardzo syty.Na minus - biegające dzieci za ladą - eh...

Nightfire

02.06.2012

Placówka

Piła, Plac Zwycięstwa 1

Nie zgadzam się (1)
Tego dnia poszedłem...
Tego dnia poszedłem do Niko by zjeść jakiś mały smaczny posiłek. Zdecydowałem się na spaghetti gdyż dobrze smakuje i nie wiele kosztuje ;). Pani z obsługi od wejścia mnie poznała. Zapytała o potrawę, czy taką jak ostatnio. Lecz poprosiłem właśnie o spaghetti. Wystrój sali ok, ceny różne ale generalnie w porządku. Na zestawy kebabowe mogłyby być bardziej przystępne. Porca spaghetti nie jest zbyt duża, wolałbym dopłacić 1 lub 2 zł i zjeść nieco więcej.Minusem jest brak wyznaczonej strefy na oddawanie naczyń, chociaż w zasadzie obsługa zabiera naczynia. Jednak czasem lubię sam je odniesć po zjedzeniu. Ogólnie wizyta na plus.

Nightfire

02.06.2012

Placówka

Piła, Plac Zwycięstwa 1

Nie zgadzam się (1)
Po wejściu do...
Po wejściu do lokalu mamy miłe wrażenie, jest schludnie, ładnie i przyjemnie. Poza tym gości się tam dużo ludzi. Cennik jest bardzo pobieżny, znajdują się tam tylko niektóe pozycje, brak ulotek lub kart na ladzie obok kasy. Musiałem rozejrzeć się po stołach aby przejrzeć ofertę. Jedzenie po części wystawione zachęcało swoim wyglądem i zapachem do zakupu. Jako, że nie jadłem jeszcze lasagne w tym lokalu postanowiłem spróbować. Pani z obsługi pytała o smak, były 2 do wyboru i poleciła jeden z nich (po uprzednim zapytaniu). Otrzymałem numerek, oraz informację o długości realizacji zamówienia.Na minus - obsługa nie nosi zamówien - trzeba je odebrać samemu. Brak pytania o chęć zakupu napoi (i tak bym nie kupił ale myślę iż powinna się pani mnie o to zapytać). Brak sosu przy Lasagne - myślę iż jakiś powinien być dodawany na pewno smakowałoby lepiej, a tak wydawało się troche suche jedzenie. Poza tym ok. Brak oznaczonego miejsca gdzie można odłożyć naczynia po jedzeniu (musiałem chwilę poszukać).Na plus - wystrój, ceny przystępne i czystość (brak zaniedbanych stołów.

Nightfire

18.05.2012

Placówka

Piła, Plac Zwycięstwa 1

Nie zgadzam się (0)
Przepyszne jedzenie! Duże...
Przepyszne jedzenie! Duże porcje za rozsądną cenę. Na obiad zamówiliśmy sobie z rodziną naleśniki zapiekane z żółtym serem i sosem bolońskim. Jedzenie dowożą wyłącznie od 30zł, co mnie nie dziwi ze względu na dużą popularność lokalu. Pan przyjmujący zamówienie był bardzo uprzejmy i dokładny. Jedzenie przywieźli dokładnie na ustaloną godzinę. A naleśniki niebo w gębie! Jestem ich fanką od samego powstania NIKO, kiedy swoją małą siedzibę mieli jeszcze na ul. 14 lutego. Otwarcie baru na deptaku to był strzał w dziesiątkę. Menu się rozbudowuje, ale jakość pozostaje bez zmian - WYŚMIENITA.

Natalia_549

06.02.2011

Placówka

Piła, Plac Zwycięstwa 1

Nie zgadzam się (3)
Jestem stałą ...
Jestem stałą klentką tego lokalu, więc znam oferowane menu, mam też swoje ulubione potrawy. Tego dnia jednak zostałam niesamowicie źle obsłużona. Zamówiłam naleśnika z kurczakiem, którego zawsze zamawiam, ponieważ jest niesamowity. Otrzymałam niestety spalonego naleśnika, którego nie dało się przekroić nożem, w dodatku jego poracja stanowiła połowę standardowej porcji, co zresztą potwierdziłam, zamawiając na drugi dzień w innej placówce tej sieci to samo danie. Na moje pytanie co się stało, pracownica uddawała że mnie nie słyszy, a gdy nie ustępowałam zaczęła na mnie krzyczeć. Była bardzo arogancka i ordynarna!!!! Trzeba do tego wszystkiego dodać jeszcze stary sos, którym nieszczęsny naleśnik został polany. Restauracje Niko w Pile są bardzo lubiane przez mieszkańców, ale nie polecam placówki na placu Zwycięstwa. Podawane jedzenie jest w zmniejszonych porcjach, niestarannie przygotowane, i niestety często nieświeże. Od wizyty 17 marca, nie mam zamiaru więcej korzystać z tego lokalu.

Izabela_13

25.03.2009

Placówka

Piła, Plac Zwycięstwa 1

Nie zgadzam się (26)

Niko

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Niko?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?