Tesco

(3.42)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (6964 z 8944)

Może byc
Może byc

Kopyto32

01.09.2023

Placówka

Kraków, ul. Józefa Wybickiego 10

Nie zgadzam się (0)
Petarda i tyle...
Petarda i tyle :)

Kopyto32

01.09.2023

Placówka

Kraków, os. Teatralne 10

Nie zgadzam się (0)
Chociaż już jej...
Chociaż już jej nie ma to był najlepszy sklep

Kopyto32

01.09.2023

Placówka

Kraków, kapelanka 10

Nie zgadzam się (0)
Wszystko ok
Wszystko ok

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór...
Duży wybór asortymentu

TarteK

13.07.2023

Placówka

Rzeszów, Powstańców Wa-wy 16

Nie zgadzam się (0)
Czysty sklep obsługa...
Czysty sklep obsługa bardzo przyjazna wiele promocji ceny odpowiednio dopasowane do produktu brawo

Julita_62

01.07.2022

Placówka

Pabianice, Łaska 28

Nie zgadzam się (0)
Często robie zakupy...
Często robie zakupy w tym sklepie. Pomimo że zdąża się ceny na etykietach nie zgadzają się z tymi na paragonie to panie w sklepie są bardzo miłe ze nawet jak mijam je na ulicy to mowie dzien dobry.

Klient_3gDw

28.09.2021

Placówka

Zgierz, ul. Długa 44/46

Nie zgadzam się (0)
Szeroki asortyment, jednak...
Szeroki asortyment, jednak widać braki w personelu przez co czasami na sklepie panuje bałagan, a czystość pozostawia wiele do życzenia. W sklepie są produkty, których nie kupi się nigdzie indziej w Lubaczowie więc to duży plus - mimo pewnych minusów jestem stałym klientem. Personel miły i pomocny, a kasy samoobsługowe skutecznie rozładowują kolejki co jest dużym plusem w porównaniu do innych marketów w Lubaczowie. Sklep posiada duży parking, więc nigdy nie ma problemu ze znalezieniem miejsca.

Niezweryfikowany Klient_BeiT

27.08.2021

Placówka

Lubaczów, ul. płk. Dąbka 2a

Nie zgadzam się (0)
Pamiętam ten hipermarket...
Pamiętam ten hipermarket sprzed 10 lat, w tym momencie w żadnym stopniu nie przypomina tego czym był. Powierzchnia sklepu została zmniejszona o ponad połowę, jednak dalej zauważalne są pustki na półkach. Czystość regałów także pozostawia wiele do życzenia, widać na nich wżarty brud oraz ślad czasu. Osobiście sklep przypomina mi bardziej targowisko niżeli hipermarket. Nie mniej jednak obsługa w dalszym ciągu jest uprzejma i pomocna. Nie jest trudno znaleźć pracownika do pomocy na sali sprzedaży. Asortyment w dalszym ciągu jest dość bogaty mimo braków na półkach. Ceny są przystępne, w niektórych przypadkach można by rzec okazyjne.

Klient_s0tz

24.06.2021

Placówka

Katowice, Chorzowska 107

Nie zgadzam się (0)
To chyba żart....
To chyba żart. Borówka amerykańska 125 gr kosztuje ponad 6 zł. Na rynku świeża 100 gr 2 złote. JAK ktoś robi większe zakupy to się nie zorientuje.

Iwona_839

12.06.2021

Placówka

Poznań, Łużycka 112

Nie zgadzam się (0)
Polecam!
Polecam!

zarejestrowany-uzytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Najczęściej robię zakupy...
Najczęściej robię zakupy w sklepach sieci Tesco, ze względu na małą odległość od mojego miejsca zamieszkania i duży wybór produktów.

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Chętnie będę do...
Chętnie będę do niego wracać, czysto, towar jest nic dodać nic ująć :)

Klientka_B

20.04.2021

Placówka

Olsztyn, Żwirki i Wigury 1E

Nie zgadzam się (0)
Sieć Tesco niedługo...
Sieć Tesco niedługo zniknie z Polski, chciałam więc zanim to nastąpi wykorzystać bony i kupony z programu Clubcard i pojechałam na zakupy. W sklepie nie było dużo klientów, choć to okres przedświąteczny. Na sali sprzedaży panował porządek, produkty były dobrze wyeksponowane. W kilku miejscach widać było pracowników dokładających produkty. Ogólnie zakupy przebiegły sprawnie i szybko. Skorzystałam z obsługi przy kasie samoobsługowej, bo do jedynej otwartej kasy z obsługą ustawiło się kilku klientów. W sumie szkoda trochę, że Tesco zniknie z rynku handlowego, bo lubię robić zakupy w tym sklepie i będzie mi go brakowało.

klientka_7

02.04.2021

Placówka

Wrocław, ul.Kiełczowska 74

Nie zgadzam się (0)
Lubię Tesco, ale...
Lubię Tesco, ale tylko wtedy, gdy mam dużo czasu, bo jest duży i często traci się tutaj godzinę zanim się znajdzie właściwy towar. Po zmianie nieco zyskał, bo jest więcej przestrzeni, ale ciągle nie mogę się zorientować, gdzie co jest.

Magdalena_2620

31.03.2021

Placówka

Skierniewice, Liska 1

Nie zgadzam się (0)
Robiąc tam zakupy...
Robiąc tam zakupy różne osoby mogą obsługiwać,zależy na kogo się trafi. Niektóre Panie bardzo miłe a te drugie jakby z przymusu pracowały-krzywa mina,ani dzień dobry ani do widzenia. Duże zatowarowanie sklepu co jest na plus minusem jest to,że nie ma czystego składu np.proszki i chemia pomieszana z jedzeniem. Dział dla dzieci typu pampersy,mleka pomieszane z piwami.

Niezweryfikowany Klient_nAc7

12.03.2021

Placówka

Toruń, Mikołaja Reja 15

Nie zgadzam się (0)
Niestety każda kolejna...
Niestety każda kolejna wizyta w tym sklepie za każdym razem sprawia coraz gorsze wrażenie. Coraz uboższa oferta nie zachęca do podróżowania pomiędzy alejkami. Bardzo ubogi w ilości personel nie daje możliwości szybkiej obsługi. Pomimo otwierania w zasadzie tylko kas samoobsługowych, klient często jest pozostawiony tam samemu sobie, gdzie musi się prosić kilkakrotnie o pomoc. Jakość i świeżość owoców i warzyw rozwiewa moje wątpliwości co do tak niskiej oceny sklepu. Często niestety trafiam na spleśniałe i nieświeże produkty. Na koniec toalety, które wołają o pomstę do nieba. Po wejściu do nich zostajemy cofnięci niemiłym zapachem. Idąc dalej jest tylko gorzej. Popsute deski, mokra i brudna podłoga, o braku mydła nie wspomnę. Szkoda, bo to był kiedyś taki dobry sklep.

Klient_4rsA

07.03.2021

Placówka

Stalowa Wola, Przemysłowa 2b

Nie zgadzam się (0)
06. marca br....
06. marca br. godzina 12:00 - pani z kasy to pracownik z kompetentnym, życzliwym podejściem do klienta; dziękujemy (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO)

Niezweryfikowany Klient_e8fD

06.03.2021

Placówka

Kościerzyna, Hallera 29

Nie zgadzam się (0)
Co sie dzieje...
Co sie dzieje z tesco w galerii gemini, zero towaru puste pulki,czyzby sie zamykalo

Klient_BJJo

19.02.2021

Placówka

Tarnów, Nowodąbrowska 127

Nie zgadzam się (0)
W dniu 13.02.2021...
W dniu 13.02.2021 r. ok. godz.10,00 na regale była cena o,89 zł przy zakupie trzech kisieli w cenie dwóch "Dr.Oetkera". Natomiast na paragonie była cena 1,49 za sztukę, bez odliczenia promocji. Zorientowałem się dopiero po wyjściu z Tesco. Obsługa pracownicy przy kasach samoobsługowych była bardzo dobra. Miła i sympatyczna obsługa. Z chęcią wykonywała swoje czynności.

Klient_OwmD

13.02.2021

Placówka

Świebodzin, Sulechowska 8

Nie zgadzam się (0)

Tesco

Tesco to sieć sklepów samoobsługowych w której skład na terenie Polski wchodzą supermarkety i hipermarkety. Na świecie sklepy są zlokalizowane na terenie Wielkiej Brytani, Irlandii, Europy środkowej oraz Azji. W ofercie sklepów znajdują się artykuły spożywcze, przemysłowe oraz odzież W celu zapobiegania marnotrawienia żywności sklepy przekazują nadwyżki żywności potrzebującym.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Tesco?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Może byc
Może byc