Kosmaz

(3.83)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (12 z 20)

Jedna Wielka Tragedia...
Jedna Wielka Tragedia Zero Poszanowania Klijenta

Niezweryfikowany Klient_voMv

01.12.2021

Placówka

Koszalin, Lniana 8

Nie zgadzam się (0)
Witam. Obsluga na...
Witam. Obsluga na sklepie miła. Panie jak czegoś nie wiedzą pytają Pana z obsługi, który wie chyba wszystko byłem w szoku. Policzyli mi wagę moich płyt. Jakość wykonania super. Może jedyne do czego można się czepiać to nie miły magazynier przy wydawaniu płyt. Ale ogólnie jestem zadowolony. Super polecam.

Niezweryfikowany Klient_a5Xm

28.04.2021

Placówka

Koszalin, Lniana 8

Nie zgadzam się (0)
Wykonanie zleconych prac...
Wykonanie zleconych prac absolytnie bez zastrzeżeń. Uwagi można mieć do bardzo długich terminów wykonania ( ale rozumiem, bo klientów trudno policzyć) i trochę powolnej obsługi wstępnej ( może czas by pomyśleć o zatrudnieniu jeszcze jednej osoby?)

Klient_h4hB

02.04.2021

Placówka

Koszalin, Lniana 8

Nie zgadzam się (0)
Obsługa ma dużo...
Obsługa ma dużo informacji technicznych o sprzedawanych produktach. Powiedzieli mi np na jakie wyliczenie w płytach jest najlepsze w użytku i ile będzie warzylo moje zamówienie z kawałkami płyt.

zarejestrowany-uzytkownik

16.01.2020

Placówka

Koszalin, Lniana 8

Nie zgadzam się (1)
szczególne podziękowania za...
szczególne podziękowania za świetną współprace i otwartość z naszą szkołą w Daszewie Joanna

Niezweryfikowany Klient_qYZu

06.02.2019

Placówka

Koszalin, Lniana 8

Nie zgadzam się (1)
Jakość obsługi tragiczna!!!!...
Jakość obsługi tragiczna!!!! Jeszcze nigdy nie spotkałam się z czymś takim. Zero pomocy!! Na wydanie towaru należy czekać aż ktoś łaskawie podejdzie, min.godzinę. Klienta maja za nic!!! Już nigdy moja noga tam nie postanie.

zarejestrowany-uzytkownik

08.09.2017

Placówka

Koszalin, Lniana 8

Nie zgadzam się (8)
Kosmaz,oddział Słupsk,ma już...
Kosmaz,oddział Słupsk,ma już chyba tylu klientów,że traktuje ich jak zło konieczne.Zero pomocy przy wyborze towaru,zero pomocy przy wyliczeniu ilości,zero pomocy przy ładowaniu ciężkich płyt meblowych.Miałem płyty do odbioru w sobotę,mieli poślizg,rozumiem,zadzwonili,że będą w poniedziałek a ja mogę liczyć na mały rabat.Przy odbiorze okazało się,że zamiast rabatu dostałem kopa w cztery litery i płyty do dźwigania samemu,chociaż panowie na magazynie ładowali je na paletę we dwóch.Jestem dializowany i nie mogę dźwigać,ale kogo tam to interesuje.Mam nadzieję,że szefostwo zajmie się tą sytuacją i przeszkoli pracowników.Na pewno stracili klienta,nigdy tam nie wrócę.

zarejestrowany-uzytkownik

20.06.2017

Placówka

Koszalin, Lniana 8

Nie zgadzam się (1)
Jesteśmy bardzo zadowoleni...
Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i atmosfery panującej w Firmie Kosmaz w Koszalinie przy ul.Lnianej Pani(nie pamiętam z imienia a nazwisko to Kasmaz) która nas obsługiwała przy demonstracji jazdy próbnej kuchni okazała się osoba bardzo przemiłą i pomocną w podejmowaniu decyzji jaka jest i powinna być nasza kuchnia.Jesteśmy mocno zadowoleni choć nie było nam po drodze bo mieszkamy koło Szczecina. Bardzo przydatna i pomocna sprawa w podejmowaniu decyzji i kupnem i montażem pomieszczenia jaką jest kuchnia, bo musi nam służyć na lata a nie stajemy się młodsi ....Polecam i pozdrawiam Grażyna

Grazia

18.05.2017

Placówka

Koszalin, Lniana 8

Nie zgadzam się (2)
Byłyśmy 9 sierpnia...
Byłyśmy 9 sierpnia razem z mamą w firmie Kosmaz po dobór materiałów do wykonania kuchni przez naszego stolarza.Ponieważ byłyśmy mocno niezdecydowane poprosiłam Panią z obsługi, by nam pomogła i powiem szczerze, że dawno nikt tak mnie pozytywnie nie zaskoczył. Uśmiechnięta, pełna pozytywnej energii blondynka ( niestety nie mają tam identyfikatorów z imieniem i nazwiskiem ) poświęciła nam sporo czasu wyjaśniając co to laminowana płyta, a akrylowa i odpowiadając cierpliwie na masę innych moich pytań.Na koniec powiedziała ,że zabiera nas na "wycieczkę na magazyn" i pokaże nam blaty w ich realnych wielkościach. Dzięki temu wybrałam całkiem inny wzór, a obsługę oceniam na medal!!!

Monia_44

22.08.2016

Placówka

Koszalin, Lniana 8

Nie zgadzam się (0)
Sklep jest okazały,...
Sklep jest okazały, można w nim kupić wszystko, co jest potrzebne do mebli. Jest adresowany do specjalistów, którzy mogą tam zakupić blaty, sklejki, systemy stosowane w szafkach. Można też dostać akcesoria, które są potrzebne do drobnych napraw np. uchwyty do mebli w sporym wyborze, śrubki, wkręty. Obsługa jest bardzo dobrze zorientowana w branży i pomaga w podjęciu decyzji.

Tymon_3

08.11.2013

Placówka

Koszalin, Lniana 8

Nie zgadzam się (1)
W związku z...
W związku z tym, że uszkodziła mi się nóżka pod szafką kuchenną wybrałem się do sklepu Kosmaz z nadzieją, że dostanę tam poszukiwany towar. Sklep Kosmaz mieści się przy ulicy Rolnej i jest dość dobrze oznakowany, także nikt nie powinien mieć problemów, aby tu dotrzeć. Oferta sklepu jest bardzo bogata, a ceny kształtują się na umiarkowanym poziomie, dlatego sklep ten cieszy się dość dużą popularnością w mieście. Obsługa w sklepie Kosmaz jest bardzo sympatyczna i chętnie pomaga klientom w dobraniu odpowiedniego towaru, jak również udziela porad. Uważam, że jest to bardzo ważna zaleta u pracowników. Bardzo ważne jest dla mnie również to, że obsługa odbywa się tu bardzo sprawnie, a w lokalu i na stanowisku obsługi klientów panuje porządek.

Marlon

13.12.2011

Placówka

Kołobrzeg, Rolna

Nie zgadzam się (2)
Potrzebowałam pilnie rączek...
Potrzebowałam pilnie rączek do szafki, którą zamówiłam pod umywalkę, a słyszałam, że firma Kosmaz przy ulicy Rolnej ma bardzo duży wybór takich akcesoriów. Na miejscu okazało się, iż jest to zgodne z prawdą, ponieważ sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony i w przeciwieństwie do innych sklepów towar dostępny jest od ręki, a nie na zamówienie. Ceny towaru kształtują się na umiarkowanym poziomie. Obsługa jest bardzo miła i sympatyczna. Sklep Kosmaz jest bardzo duży i przestronny.

Amanda

16.11.2010

Placówka

Kołobrzeg, Rolna

Nie zgadzam się (4)

Kosmaz

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Kosmaz?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Jedna Wielka Tragedia...
Jedna Wielka Tragedia Zero Poszanowania Klijenta