Flamenco

(4.87)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (4 z 5)

Niepowtarzalna atmosfera panująca...
Niepowtarzalna atmosfera panująca w salonie muzycznym Flamenco powoduje, że bardzo chętnie tu wracam. Odpowiada mi także wysoki poziom wiedzy obsługi, która chętnie pomaga znaleźć odpowiednie pozycje i dobrać prezenty dla znajomych. Ceny oferowanego towaru kształtują się na poziomie zbliżonym do konkurencji.

Marlon

31.08.2012

Placówka

Kołobrzeg, Giełdowa

Nie zgadzam się (1)
W sklepie Flamenco...
W sklepie Flamenco już od wejścia panuje bardzo miła atmosfera. W lokalu jest czysto i przestronnie, a towar jest bardzo dobrze wyeksponowany. Oferta sklepu jest bardzo rozbudowana, ponieważ poza płytami z muzyką można tu kupić także instrumenty muzyczne. Byłem bardzo zadowolony z poziomu obsługi w tym sklepie, która była nie tylko niezwykle kompetentna, ale także potrafiła ciekawie opowiadać o różnych gatunkach muzycznych, powodując zainteresowanie klientów. Obsługa była bardzo zaangażowana w obsługę i poświęcała klientom sporo czasu. Żałuję jedynie, że ceny towaru kształtowały się na zbyt wysokim poziomie nawet w porównaniu z cenami konkurencji. Niemniej jednak wizytę w sklepie Flamenco uważam za udaną.

Marlon

09.12.2011

Placówka

Kołobrzeg, Giełdowa

Nie zgadzam się (2)
Poszukując prezentu dla...
Poszukując prezentu dla koleżanki wstąpiłam do sklepu Flamenco przy ulicy Giełdowej. Ilekroć potrzebuję jakiegoś prezentu zawsze coś tu znajdę, jak nie płytę to akcesoria do słuchania muzyki. Ceny towaru kształtują się na konkurencyjnym poziomie. Sklep jest zadbany. Towar w sklepie jest dobrze wyeksponowany. Obsługa sklepu Flamenco jest bardzo kulturalna.

Amanda

14.02.2011

Placówka

Kołobrzeg, Giełdowa

Nie zgadzam się (1)
Flamenco to najbardziej...
Flamenco to najbardziej znany w Kołobrzegu sklep muzyczny zlokalizowany przy ulicy Giełdowej. Sklep mieści się w dość dużym lokalu, dzięki temu jest w nim widno i przestronnie. Flamenco jest bardzo dobrze zaopatrzony, sklep oferuje zarówno płyty, instrumenty muzyczne, jak również liczne akcesoria do słuchania muzyki. Ceny towaru kształtują się na konkurencyjnym poziomie. Obsługa jest bardzo miła i kompetentna, potrafi fachowo doradzić klientowi odpowiedni zakup. Sklep jest idealnym miejscem na zakup prezentu praktycznie dla każdego.

Amanda

16.11.2010

Placówka

Kołobrzeg, Giełdowa

Nie zgadzam się (0)

Flamenco

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Flamenco?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?