Action

(4.41)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP10 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (335 z 964)

Na bramce stoi...
Na bramce stoi nie do pobicia niska cena! W obronie idealne miejsce do skompletowania prezentu na nowe mieszkanie dla znajomych czy dla dzieciaków na dzień dziecka. Różnorodność asortymentu stoi na ataku i pozwala na znalezienie większości potrzebnych do domu rzeczy. W pomocy ustawieni pracownicy z uśmiechem na twarzy. Ekipa nie do pobicia! Ogólna ocena meczu 5/5! :)

Nela_7

19.06.2024

Placówka

Bielsko-Biała, Mostowa 5

Nie zgadzam się (0)
Jestem zachwycony wizytą...
Jestem zachwycony wizytą w tym sklepie. Znalezienie różnorodnych produktów w tak przystępnych, niskich cenach było dla mnie niezwykle satysfakcjonujące. Obsługa sklepu była uprzejma i pomocna, a układ sklepu sprawił, że wszystko jest łatwo dostępne.

Klient_8SG2H

18.06.2024

Placówka

Warka, Puławska 30A/A

Nie zgadzam się (0)
Wielkopowierzchniowy sklep z...
Wielkopowierzchniowy sklep z tak naprawdę wszystkim co potrzebne do domu. Asortyment przeogromny, ceny bardzo przystępne a jakość produktów często pozytywnie zaskakuje. Na ogromny plus zasługuje wszelka chemia gospodarcza, spraye do czyszczenia, płyny do sprzątania- są skuteczne, ładnie pachną a kosztują grosze. Alejki są szerokie. co umożliwia swobodne poruszanie się z dużym wózkiem zakupowym nawet przy większym oblężeniu sklepu.

Klient_l8OXC

05.06.2024

Placówka

Łódź, Kusocińskiego 134

Nie zgadzam się (0)
Do tego sklepu...
Do tego sklepu aż chce się wracać. Zawsze jest czysto, sklep jest należycie zatowarowany. Obsługa sklepu bardzo pomocna i miła. Ceny są niewygórowane.

Marcin_2179

14.05.2024

Placówka

Bydgoszcz, Fordońska 141

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłam placówkę, która...
Odwiedziłam placówkę, która jest nowo-otwarta w Bielsku-Białej, w Galerii Sfera. Sklep jest bardzo duży, rzeczy są zawsze dokładane na pułkach, gdy brakuje danych przedmiotów. Kilka razy poprosiłam personel o pomoc, zawsze mi jej udzielili, co najważniejsze kontakt był z uśmiechem. Przy kasach mogłam płacić gotówką jak i kartą, obsługa była cierpliwa przy płatności. Sklep był utrzymywanie w czystości. Nic nie przykuło mojej uwagi za co mogłabym obniżyć punktację. Szczerze polecam i myślę, że sama jeszcze wrócę do tego miejsca.

Placówka

Bielsko-Biała, Mostowa 5

Nie zgadzam się (0)
Zawsze kolejki, zawsze...
Zawsze kolejki, zawsze nie ma z czego wydać. Hasła kasjerów typu "a kartą pani nie może?"- gdybym mogła ale nie chcę. Poza tym starają się o czystość i porządek. Zatowarowanie nie zawsze jest pełne.

H.sonia

17.04.2024

Placówka

Chorzów, Szpitalna 16

Nie zgadzam się (0)
Kilka miesięcy temu...
Kilka miesięcy temu otwarta placówka, z parkingiem, dobrej lokalizacji. W sklepie zawsze jest porządek, zatowarowanie pełne, przejrzyście. Niestety dwie gwiazdki ujmuje za obsługę. Podczas wydawania przez pracownika reszty wręczono mi poutargiwany banknot. Poprosiłam o wymianę, na co pani z wielkim westchnięciem, że zamknęła już kasetkę. Za mną była jeszcze jedna klientka, więc stałam i czekałam wiedząc że taka setka za chwilę znów będzie otwarta. Banknot został wymieniony, nie rozumiem tylko oburzenia ze strony kasjerki. Zapomniałam zwrócić uwagę na identyfikator pracownika, niechęć do robienia zakupów w tym miejscu już niestety mam.

H.sonia

17.04.2024

Placówka

Katowice, Ułańska 8

Nie zgadzam się (0)
Sklep w którym...
Sklep w którym jest niemalże wszystko ,drobne artykuły codziennie użytku coś do domu samochodu ogrodu . Wszystkiego po troszku . Ceny bardzo różne ,wydaje się że wszystko tanie ale niektóre rzeczy pozornie. Markowe rzeczy mało zauważalne większość zamienników mniej znanych firm ,,prc,, Drobna elektronika ,chemia coś dla samochodu .kosmetyki słodycze ,farby kleje talerze .ogarnąć wszystko trudno. Jeden minus to ograniczony parking w godzinach szczytu trzeba odpuścić brak miejsca .. Obsługa miła ,szkoda że tylko jedna kasa czynna z trzech,należy wspomnieć że szybkość pracy pani za kasą bardzo duża . Polecam .

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Półki zawsze zatowarowane...
Półki zawsze zatowarowane w pełni. Gdy robi się kolejka, kasjer woła drugiego pracownika do obsługi kas. Nie zdarzyło mi się, że musiałam długo czekać w kolejce. Dużo ciekawego asortymentu w niskiej cenie.

Klientka_xyz

10.04.2024

Placówka

Wałbrzych, Wieniawskiego 70

Nie zgadzam się (0)
Sklep położony w...
Sklep położony w centrum miasta i mimo dużej powierzchni czysty i zadbany. Towar poukładany z odpowiednimi etykietami cenowymi. Obsługa sprawna i rzeczowa.

Klient_pW6lL

28.03.2024

Placówka

Koło, Zielona 6

Nie zgadzam się (0)
Sklep duży, czysty....
Sklep duży, czysty. Towar uporządkowany na półkach, dobre oznaczenia cenowe.

Placówka

Przemyśl, Lwowska 17

Nie zgadzam się (0)
Lubię robić tam...
Lubię robić tam zakupy, chociaż rzadko tam bywam, w mojej okolicy nie mam blisko tego sklepu można skorzystać z super okazji

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super promocje
Super promocje

zarejestrowany-uzytkownik

20.03.2024

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dużo towaru, dość...
Dużo towaru, dość tani, ale niekoniecznie dobrej jakości.

Klient_JIdRG

20.03.2024

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Szeroki asortyment drobnych...
Szeroki asortyment drobnych akcesoriów do domu. W sklepie zazwyczaj jest dużo klientów i ciężko się przemieszczać między regałami.

Klient_5BdPR

10.03.2024

Placówka

Bydgoszcz, Fordońska 141

Nie zgadzam się (0)
Sklep jest rewelacyjny....
Sklep jest rewelacyjny. Zawsze znajdę coś dla siebie w świetnej cenie. Obsługa miła i pomocna. Jako klientka wracam regularnie.

Klient_Q7YS2

01.03.2024

Placówka

Kraków, Podgórska 34

Nie zgadzam się (0)
Zawsze jak wchodzę...
Zawsze jak wchodzę do sklepu to nigdy nie wychodzę z pustymi rękoma, zawsze coś się ciekawego trafi. Obsługa też na wysokim poziomie, zawsze pomogą jak czegoś nie można znaleźć. Sam sklep jest duży, przestronny i położony w takiej lokalizacji, że każdy chcąc nie chcąc do niego trafi nie znając nawet nazwy ulicy, przy której się znajduje.

Patryk348

01.03.2024

Placówka

Turek, kard. Stefana Wyszyńskiego 1A

Nie zgadzam się (0)
W sklepie zawsze...
W sklepie zawsze panuje ład i porządek. Obsługa dba o ułożenie towaru na półkach. Ceny są zawsze przy produkcie, czytelne i widoczne. Kiedy czegoś szukam i pytam pracownika ten zaprowadza mnie w miejsce położenia produktu i wskazuje jego miejsce lub też jego brak. W godzinach szczytu tworzy się ogromna kolejka do kasy, ruch rozładowuje się w dobrym tempie po otwarciu kolejnych kas. Pracownicy komunikują się przez słuchawkę co skraca czas oczekiwania. Wysoka kultura osobista wśród pracowników.

H.sonia

26.02.2024

Placówka

Chorzów, Szpitalna 16

Nie zgadzam się (0)
Super sklep i...
Super sklep i super ceny warty odwiedzenia. Czysto i miła obsługa

olgierdmaslo209.@

22.02.2024

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Polecam.
Polecam.

Klient_iXXrF

18.02.2024

Placówka

Wejherowo, Obrońców Helu 3

Nie zgadzam się (0)

Action

Action to firma pochodzenia holenderskiego, obecnie posiada ponad 1500 sklepów w 7 krajach. W sklepach Action można zaopatrzyć się w produkty codziennego użytku. Action posiada w swojej ofercie ponad 6000 produktów z 14 kategorii. Motto firmy brzmi: „niskie ceny, duży uśmiech”. Asortyment w sklepach ulega ciągłym modyfikacjom, co tydzień oferowanych jest 150 nowych produktów oraz promocje tygodnia, dzięki czemu można dokonać zakupu w jeszcze lepszych cenach.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Action?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Bardzo źle.
Bardzo źle.