Mole Mole

(4.60)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (10 z 11)

W sklepie jest...
W sklepie jest duży wybór książek i jest bardzo dużo przestrzeni. Każdy znajdzie jakąś książkę dla siebie. Obsługa zawsze jest miła i uśmiechnięta.

Niezweryfikowany Klient_p1YC

10.04.2020

Placówka

Wrocław, ul. Sucha 1

Nie zgadzam się (0)
Kupowałam tam ostatnio...
Kupowałam tam ostatnio książki i spotkałam pracownicę, która chętnie mi pomogła. Wybór książek jest szeroki i nawet wymagający klient znajdzie coś dla siebie , od klasyki do fantasy.

Klient_G8ev

27.03.2020

Placówka

Wrocław, ul. Sucha 1

Nie zgadzam się (0)
Sklep bardzo zadbany,...
Sklep bardzo zadbany, czysty i przytulny. Obsługa miła, życzliwa, kompetentna i rzetelna.

Gustaw_60000

03.03.2020

Placówka

Poznań, ul. Kaspra Drużbickiego

Nie zgadzam się (0)
Intuicyjne skadanie zamówień,...
Intuicyjne skadanie zamówień, bezproblemowa płatność oraz momentalna wysyłka. Nie ma również problemu z odbiorem zamówienia w sklepie stacjonarnym.

Klient_owHD

02.03.2020

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Obsługa na wysokim...
Obsługa na wysokim poziomie, zarówno zauważająca klienta od wejścia z miłym przywitaniem jak i zainteresowana realną pomocą. Obsługa informująca o aktualnych promocjach, obeznana w asortymencie sklepu oraz chętnie inicjująca rozmowę z klientem. Punkt godny polecenia.

Klient_m1EF

08.01.2020

Placówka

Wejherowo, ul. Sobieskiego 258

Nie zgadzam się (0)
Wchodząc do księgarni...
Wchodząc do księgarni zauważyłam pracownicę stojącą przy stanowisku kasowym. Była tak zaabsorbowana szukaniem czegoś (czytaniem?) w komputerze, że nie zauważała wchodzących klientów. Duży plus, iż w końcu do mnie podeszła i zapytała jak może mi pomóc. Była mało zdecydowana, wydawała się być nieśmiała przez co pod koniec to ja jako klient przejęłam inicjatywę w rozmowie. Pani księgarz była w stanie polecić mi książki bazując w dużej mierze na swojej wiedzy i odczytaniu. Podczas obsługi kasowej niestety nie poleciła produktu dodatkowego. Obsługa kasowa finalnie przebiegła szybko i sprawnie a ba odchodne poleciłam jej kilka książek z racji, że czytywała taką literaturę jak ja :)

Monika_3105

27.07.2019

Placówka

Wrocław, ul. Świeradowska

Nie zgadzam się (1)
Po wejściu do...
Po wejściu do księgarni klienci od razu są witani przez księgarza. Księgarz sam dopytywał klientów czy może w czymś trzeba doradzić. Doradca był w stanie doradzić i polecić ciekawą książkę przy czym od razu zaznaczył, że thrillerów i kryminałów niestety nie czyta. Pozytywne, iż księgarz cały czas się uśmiechał. Szybko i sprawnie obsłużył mnie przy kasie polecając produkt dodatkowy. Ponadto w księgarni było wiele ciekawych obniżek cenowych dlatego warto wejść i znaleźć dla siebie jakąś ciekawą pozycję książkową.

Monika_3105

12.07.2019

Placówka

Wrocław, ul. Sucha 1

Nie zgadzam się (0)
Wchodząc do księgarni...
Wchodząc do księgarni nie miałam zamiaru kupić książki. Zaczęłam oglądać dostępne książki. Po dłuższej chwili podeszła pracownica pytając w czym może pomóc. Poprosiłam o polecenie jakiejś ciekawej książki. Ta wypytała o to jakie książki lubię, jakiego autora. Poleciła dwie pozycje książkowe. Zaintrygował mnie jej opis fabuły i zdecydowałam się na zakup. Pani księgarz była miła i pomocna. Z własnej inicjatywy skutecznie pomogła w poszukiwaniach ciekawego tytułu. Była uczynna dla wszystkich klientów. Obsługa przy kasie również przebiegła bez zarzutu (szybko i sprawnie mnie obslużono). Polecam ze względu na zaangażowanie pracowników.

Monika_3105

30.06.2019

Placówka

Wrocław, ul. Legnicka

Nie zgadzam się (0)
Będąc w Mole...
Będąc w Mole Mole w przyjaznej i miłej atmosferze uzyskałam fachową poradę w wyborze książki dla dziecka. Konsultanci znają asortyment i miałam wrażenie, że przeczytali większość pozycji, bo potrafili zwrócić uwagę na szczegóły. Polecam tę księgarnię, duży wybór i dobre ceny książek i innych publikacji.

Barbara_1087

14.06.2019

Placówka

Warszawa, al. Jerozolimskie 54

Nie zgadzam się (0)
Miła obsługa, przyjemny...
Miła obsługa, przyjemny klimat - takiej prawdziwej księgarni :) Niezbyt duży asortyment, ale to co potrzebne jest. Chciałam kupić biografię Freddiego Mercury i o dziwo była (dla porównania w Świecie Książki nie było, a w Empiku były inne wydania).

DaMa1

06.11.2018

Placówka

Wrocław, Sucha 1

Nie zgadzam się (0)

Mole Mole

Dane firmy

Wrocław

Wrocław,

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Mole Mole?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Fatalnie.
Fatalnie.