Paliwa ARTUS

(4.39)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (6 z 25)

Przydałby się remont,...
Przydałby się remont, wszystko stare i podniszczone. Stacja wyglądem zdecydowanie nie wzbudza zaufania. Brak toalety. Ospały ekspedient.

Klient_5BdPR

03.02.2024

Placówka

Strzyżawa, Strzyżawa 6A

Nie zgadzam się (0)
Nie polecam stacji...
Nie polecam stacji benzynowej. Ceny poszczególnych paliw mają naprawdę atrakcyjne, każdy zastanawia się jak oni to robią. Przez miesiąc czasu stacja benzynowa była zamknięta. Plotki, które krążyły po okolicy mówiły o pojawieniu się wody w benzynie. Parking malutki, dodatkowo gdzie się nie rozejrzysz pełno śmieci dookoła.

zarejestrowany-uzytkownik

15.12.2013

Placówka

Dęblin, Kocka

Nie zgadzam się (4)
Zgłaszana przeze mnie...
Zgłaszana przeze mnie obserwacja dotyczy stacji paliw Artus. Stacja ta mieści się w miejscowości Markuszów przy drodze krajowej DK 12/17 z Lublina w kierunku Radomia/ Warszawy. Stacja mieści się na obrzeżu miejscowości (jadąc w kierunku Warszawy na końcu miejscowości po prawej stronie, a jadać w kierunku Lublina na jej początku po lewej stronie drogi). Stacja jest widoczna z daleka. Jest przy niej spory parking. Ceny paliw obowiązujące na stacji są podane na tablicy za pomocą wyświetlaczy elektronicznych. Ceny są czytelne i widoczne z daleka. Do tego ceny paliw są tu naprawdę bardzo atrakcyjne i niższe nawet do 20gr/l niż u konkurencji. Przykładowo 1 dm3 gazu LPG kosztuje tu jedynie 2,53 zł, gdzie na sąsiednich stacjach cena ta przekracza 2,7 zł za dm3. Okolica dystrybutorów była czysta i zadbana. Jednak przy dystrybutorze LPG, brakuje guzika do zawołania pracownika, i trzeba chodzić na stację i wołać kogoś do dystrybutora LPG (znajduje się on w pewnym oddaleniu od budynku stacji). Pracownicy stacji byli mili i uprzejmi. Gorąco polecam tą stację paliw. Jakość paliw jest tu bardzo dobra.

T.K.

28.10.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (5)
Zgłaszana przeze mnie...
Zgłaszana przeze mnie obserwacja dotyczy stacji paliw Artus w Markuszowie w województwie lubelskim. Stacja położona jest przy drodze krajowej 12/17 po prawej stronie przy wyjeździe z Markuszowa (jadać w kierunku Puław lub Warszawy). Stacja jest dobrze oznakowana i widoczna z daleka. Wjechać na nią można i wyjechać z obu kierunków (nie ma zakazu skrętów w lewo). Ceny paliw na stacji są naprawdę bardzo przyjazne dla kierowców. Ceny są tu naprawdę bardzo niskie. Na przykład 1 dm3 LPG kosztuje tu jedynie 2,53 zł, gdzie na okolicznych stacjach cena wynosi około 2,67 a na niektórych stacjach nawet ponad 2,70 zł. Tankowane tu paliwo jest dobrej jakości. Tankowałem ty dwukrotnie do pełna pod rząd i samochód spalił mi mniej niż tankując na innych stacjach. Obsługa stacji jest miła i uprzejma. Teren stacji jest zadbany i czysty. Przy stacji jest spory i dobrze zaopatrzony sklep. Polecam gorąco tą stację.

T.K.

20.10.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (2)
Stacja bardzo malutka,...
Stacja bardzo malutka, ale co najważniejsze benzyna i gaz w bardzo przystępnych cenach i do tego jakość zadowalająca. Po podjechaniu do dystrybutora z gazem od razu podszedł do mnie pracownik stacji i mi zatankował. Ruch na stacji umiarkowany. Pomieszczenie z kasami trochę ciasne, 2 kasy dostępne, podstawowe produkty motoryzacyjne, drobne przekąski i alkohole można kupić. Personel miły i pomocny.

Raven

06.09.2012

Placówka

Dęblin, Kocka

Nie zgadzam się (7)
Stacja znajduje się...
Stacja znajduje się na obrzeżach miasta, drodze wylotowej w kierunku Lublina lub Kocka. Stacja zadbana, wjazd dobrze oznaczony, więc nietrudno jest go znaleźć. Jeszcze niedawno każdy tankujący miał przyjemność być obsłużony przez pracownika stacji, natomiast teraz robimy to sami. Na stacji znajduje się sklep ze słodyczami itp. Tuż obok jest również myjnia automatyczna, którą swoją drogą również polecam. Obsługa na stacji miła, co dziwne nie wydaje groszy do pełnych złotych. Cena paliwa dość tania, ale widziałem taniej.

Szczota1992

22.08.2012

Placówka

Dęblin, Kocka

Nie zgadzam się (7)

Paliwa ARTUS

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Paliwa ARTUS?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Przydałby się remont,...
Przydałby się remont, wszystko stare i podniszczone. Stacja wyglądem zdecydowanie nie wzbudza zaufania. Brak toalety. Ospały ekspedient.