Albert

(3.33)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3 z 4)

Sklep całodobowy,duży wybór...
Sklep całodobowy,duży wybór artykułów alkoholowych,ceny również przystępne,często robią różne promocje,więc warto do niego zajrzeć nawet nie po drodze. Sklep czysty i zadbany,widać że dopiero nie dawno otworzony. Obsługa na kasie również miła i bezproblemowa. O każdej porze dnia i nocy Pani sprzedawczyni zawsze wita klientów z uśmiechem na twarzy.

Agnieszka_3203

09.10.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
dostalam od siostry...
dostalam od siostry ksiazke kucharska i mialam ochote upiec ciasto rolade z jablakmi.jednak nie mialam potrzebnych produktów.pojechałam do marketu zeby zakupic te produkty.market ma bardzo szeroki asortyment i ma duzo rzeczy których nie maja inne sklepy.kupiłam wszystko co mialam zaplanowane.obsługa sympatyczna, ubrana w firmowe stroje

zarejestrowany-uzytkownik

07.09.2012

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Jest to jeden...
Jest to jeden z najmniej odwiedzanych przeze mnie sklepów. Jest tam zawsze czynna tylko jedna kasa a w niej opieszała ekspedientka. Ceny na półpkach i ceny w kasie to często dwie różne sprawy. Zwróciłam przy kasie uwagę na taką różnicę - otrzymałam odpowiedź - żebym nie myślał że to tak łatwo, że panie nie będą siedziały po nocach żeby pozmieniać ceny i że dopiero to będą robiły. Myślę, że w momencie otwarcia sklepu ceny powinny być zgodne. Dodatkowym wręcz kompromitującym pomysłem jest tam ochrona, która w sposób karygodny kroczy za klientem lub co gorsza chodzi pan w ubraniu cywilnym i w perfidny sposób "gapi się" - inaczej tego nazwać nie można, na klientów.

Agula

15.12.2008

Placówka

Nie zgadzam się (17)
Zgłoś nadużycie

Albert

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Albert?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Przeciętnie.
OK.