Czarci Młyn

( 5.00 )

Opinie (4)

Rewelacyjna Restauracja z klimatycznym wnętrzem

Restauracja z obsługą na bardzo wysokim poziomie. Naprawdę nie wiem jak kelnerzy potrafią spamiętać zamówienie mimo ciągłych zmian. Dania bardzo smaczne zadowalające każdego gościa. Pozostały personel uśmiechnięty gotowy do pomocy gdy o coś się zapyta. Polecam każdemu.

Lokal ściśle poza centrum

Lokal ściśle poza centrum, ale na brak gości nie narzeka. Wystrój stylizowany na ludowo, choć jak dla mnie zbyt wiele szczegółów i elementów dekoracyjnych. Obsługa raczej bardzo miła - kelner świetnie doradzi niezdecydowanemu klientowi, a ze szczegółami poleca konkretne dania. Wydawane posiłki w odpowiednim czasie i smoko dobre.

Bardzo fajna restauracja z naprawde bardzo smacznym i nie

Bardzo fajna restauracja z naprawde bardzo smacznym i nie drogim menu kuchni staropolskiej. Wystrój dopracowany w najmniejszych szczegółach. Bardzo dobre miejsce na romantyczną kolacje. Obsługa poprawna, bardzo mały parking i to chyba jeden minus. Resteuracje można by uznac za jedną z najlepszych w Sosnowcu.

Wtorek

Wtorek, wieczór, wracamy z kręgli lekko głodni i zaglądamy do Czarciego Młyna. Już samo wejście do restauracji pozytywnie nastraja - na zewnątrz stoją drewniane mebelki, jest rzeźbione wejście, stary młyn. A w środku jak w zakopiańskiej karczmie - drewniane bele, stare meble, radia, wianuszki czosnku i mnóstwo suszonych kwiatów, drewnianych elementów wyposażenia starych wiejskich izb, uroczych abażurowych lampek. Jest po prostu uroczo! A kuchnia? Począwszy od smalczyku ze skwarkami, poprzez doskonały gulasz podany w żelaznym kociołku podgrzewanym świeczką, pieczone ziemniaczki z jajkiem sadzonym oraz kefirem, aż po chłopski placek czy kotlet schabowy z kuleczkami ziemniaczanymi i ogórkiem kiszonymi. Porcje solidne. Każde z dań ładnie podane, bardzo smaczne i co ważne - atrakcyjne cenowo. Myślę, że po kręglach w przyszłym tygodniu, również zawitamy tam na kolację.

Odwiedzałeś ostatnio Czarci Młyn?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem