Lider. Galanteria skórzana

( 5.00 )

Opinie (1)

Przed wejściem do sklepu można obejrzeć ekspozycję torebek

Przed wejściem do sklepu można obejrzeć ekspozycję torebek damskich w dwóch oknach wystawowych. Zostały tak ułożone, żeby jedna nie zasłaniała drugiej i wystawionych jest po kilka sztuk, więc nie ma wrażenia bałaganu. Sklep oferuje ponadto galanterię skórzaną oraz plecaki i torby podróżne. Kiedy weszłam, w sklepie było dwoje pracowników, z których jeden obsługiwał klientkę, a drugi poprawiał ułożenie toreb na półkach. Kiedy podeszłam do lady, pracownik przywitał się słowami "dzień dobry" i zapytał, w czy może mi pomóc. Chciałam kupić portfel, więc zaprowadził mnie do odpowiedniego stoiska i pokazał kilka egzemplarzy. Mogłam je wziąć do ręki, obejrzeć dokładnie. Kiedy zdecydowałam się na zakup, sprzedawca zapakował portfel w ozdobne pudełko i podziękował za zakup. Jestem zadowolona z obsługi oraz oferty sklepu, ponieważ kupiłam taki portfel, jakiego szukałam.

Odwiedzałeś ostatnio Lider. Galanteria skórzana?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ochnik

(4.11 )

Soul

(4.00 )

Wittchen

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem