Lider. Galanteria skórzana

( 5.00 )

Opinie (1)

Przed wejściem do sklepu można obejrzeć ekspozycję torebek

Przed wejściem do sklepu można obejrzeć ekspozycję torebek damskich w dwóch oknach wystawowych. Zostały tak ułożone, żeby jedna nie zasłaniała drugiej i wystawionych jest po kilka sztuk, więc nie ma wrażenia bałaganu. Sklep oferuje ponadto galanterię skórzaną oraz plecaki i torby podróżne. Kiedy weszłam, w sklepie było dwoje pracowników, z których jeden obsługiwał klientkę, a drugi poprawiał ułożenie toreb na półkach. Kiedy podeszłam do lady, pracownik przywitał się słowami "dzień dobry" i zapytał, w czy może mi pomóc. Chciałam kupić portfel, więc zaprowadził mnie do odpowiedniego stoiska i pokazał kilka egzemplarzy. Mogłam je wziąć do ręki, obejrzeć dokładnie. Kiedy zdecydowałam się na zakup, sprzedawca zapakował portfel w ozdobne pudełko i podziękował za zakup. Jestem zadowolona z obsługi oraz oferty sklepu, ponieważ kupiłam taki portfel, jakiego szukałam.

Odwiedzałeś ostatnio Lider. Galanteria skórzana?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ochnik

(4.10 )

Soul

(4.00 )

WITTCHEN

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem