Razem

( 3.00 )

Opinie (9)

Brak kultury osobistej i podstawowych kompetencji

Brak kultury osobistej i podstawowych kompetencji personelu.Sklep posiada w swojej ofercie przeterminowane produkty.Właściciel przyzwyczajony długotrwałym brakiem konkurencji, zawyża ceny

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na minus: personel. Na plus: oferta i cena, wiedza i doradztwo.

Wybrałem się do sklepu w celu dokonania zakupu wody

Wybrałem się do sklepu w celu dokonania zakupu wody źródlanej. Drzi i okna były czyste. W środku bardzo długa kolejka. Czekałem jakieś 10 minut, jednak jeden pracownik w sklepi nie radzi sobie z obsługą. Gdy już byłem przy kasie poprosiłem o wodę. Po zapłacie dostałem resztę oraz paragon. Niektóe produkty są w bardzo wysokiej cenie. Czas obsługi bardzo długi.

Jestem raczej sceptycznie nastawiona do świętowania

Jestem raczej sceptycznie nastawiona do świętowania Walentynek, jednak postanowiłam swojemu ukochanemu zrobić mały upominek. Wstąpiłam do sklepu Razem,a by kupić dużego lizaka w kształcie serduszka. Gdy weszłam do sklepu sprzedawczynie zbierały sie do zamknięcia sklepu. Zapytałam czy jeszcze mogę wejść i gdy uzyskałam pozytywną odpowiedź weszłam do środka. Aby nie zajmować pracownicom dużo czasu zapytałam czy są w sprzedaży takie lizaki. Okazało się, że ich wybór jest całkiem spory a te największe lizaki są naprawdę ogromne. Zdecydowałam się na zakup jednego z nich Jego cena wynosiła niecałe 3 zł, czyli była dosyć niska. Kasjerka była uprzejma i życzliwa.Zauważyłam, że w sklepie było czysto. Podłoga mimo pluchy panującej na zewnątrz nie miała śladów plam.

Był to jeden z nielicznych otwartych 11 listopada

Był to jeden z nielicznych otwartych 11 listopada supermarketów. Kiedy więc zaparkowaliśmy przed sklepem byliśmy w połowie sukcesu z racji tego, że sklep był czynny. Gdy weszliśmy zostaliśmy powitani przez sprzedawczynię w średnim wieku. Kobieta mimo tego, że musiała pracować w dzień wolny od pracy była zadowolona i uśmiechnięta. W planach mieliśmy zakup alkoholu wysokoprocentowego i niestety okazało się, że jeśli chodzi o alkohol to w sklepie jest tylko piwo. Zrobiliśmy więc niewielkie zakupy i mimo wszystko musieliśmy wybrać się na stację benzynową.

W czasie gdy podeszłam do kasy kasjerka wykładała towar do

W czasie gdy podeszłam do kasy kasjerka wykładała towar do lodówki stojącej niedaleko, musiałam odczekać chwilę zanim do mnie podeszła, między czasie podszedł kolejny klient. wówczas kasjerka zareagowała na kolejkę. Pani nie odzywała się nie uśmiechała. Rzuciła groźnie spojrzenie. Ogólna obsługa przebiegła sprawnie.

Na moim osiedlu są mini delikatesy

Na moim osiedlu są mini delikatesy. Bardzo często zastanawiam się, dlaczego biegam po tych marketach i tracę czas, jeśli tutaj mam wszystko. Wydaje mi się, że wszystko, w każdym razie chlebek z piekarni, po który jeżdżę specjalnie do Kazimierza, albo na halę targową, świeżutkie warzywa, wędliny, sery, nie wiem tylko czy kupię żwir dla kota i teraz sobie myślę, że tego pewnie nie. Ale sklep jest super, nigdy nie ma kolejek, bo obsługują przynajmniej dwie a zwykle trzy panie. I nie ma znaczenia, że coś jest na innym stoisku, zawsze uśmiechnięte, zawsze chętne, zawsze wszystko podadzą, choćby miały biegać z miejsca w miejsce. A ceny też są przyzwoite, porównywalne z marketami, a na pewno niższe od sklepików osiedlowych. W sobotę byliśmy w dwóch marketach i na końcu zajechaliśmy tutaj, dokupiliśmy ser żółty, pieczarki, których nie było już nigdzie wcześniej i soczewicę paczkowaną, po którą zawsze przychodzę, bo jest zdecydowanie lepsza od tej sprzedawanej bezpośrednio na stoisku z ziarnami na hali targowej. Pragnę jeszcze dodać, że jest monitoring, czyli nie ma mowy o jakich kradzieżach oraz jest możliwość zapłaty kartą, co w moim przypadku jest bardzo, bardzo wygodne.

Wieczorem udałam się do sklepu spożywczego w celu zakupu

Wieczorem udałam się do sklepu spożywczego w celu zakupu drobnych artykułów. W sklepie było dwie osoby i dwie ekspedientki. Po zebraniu kilku towarów udałam się do miejsca gdzie znajdują się kasy. Pracownice zażarcie rozmawiały, pomimo, iż była tylko uruchomiona jedna kasa. No cóż ważniejsza jest rozmowa o jakimś Stanisławie, który sam gotuje i szykuje imieniny na niedzielę, niż rzetelne wykonywanie pracy - obsługa klientów.

Sklep z jednej z sieci zwanej Razem

Sklep z jednej z sieci zwanej Razem. Obsługa super, wybór towaru super, po prostu jeden z niewielu lepiej zaopatrzonych sklepów w okolicy, ceny mogły by ulec małemu spadkowi ale ilość towarów i wybór oraz obsługa chyba to rekompensują.Niewiele takich sklepów gdzie personel zatrzyma się i spróbuje w mniejszym lub większym stopniu pomóc. Gorąco polecam!!!!

Odwiedzałeś ostatnio Razem?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Biedronka

(3.35 )

Billa

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem