Studio Dekoral

( 4.17 )

Studio Dekoral to największa sieć sklepów detalicznych w Polsce. Posada ona około 360 sklepów zlokalizowanych w całym kraju. W sklepach można zaopatrzyć się w farby takich marek jak: Dekoral, Drewnochron, Domalux, Bondex, Malfarb. W Studio Dekoral dostępne są komputerowe mieszalniki farb, dzięki czemu można dostosować kolor farb do każdego klienta. Sieć sklepów skierowana jest zarówno do klienta prywatnego jak i biznesowego z branży budowlanej i remontowej. W wybranych sklepach można także skorzystać z usługi projektanta wnętrz.

Opinie (124)

Przed sklepem jak i z boku znajduje się kilka miejsc

Przed sklepem jak i z boku znajduje się kilka miejsc parkingowych. Do sklepu trudno nie trafić ponieważ jest bardzo dobrze oznakowany a duży szyld przykuwa uwagę. W środku ogrom farb i akcesoriów do malowania. Napotkałem dwóch pracowników - jeden stał za kasą drugi zmierzał w moim kierunku. Natychmiast zaoferował swoją pomoc w wyborze czy doradztwie. Potrzebowałem 5l białej akrylowej farby na co Pan polecił mi farbę firmy Dulux. Znając już tą markę postanowiłem zakupić ten model. Ceny porównywalne jak u konkurencyjnych sklepów ale wg mnie więksi znawcy tematu tutaj pracują. W sklepie ogólnie czysto ale ilość towaru w środku powoduje, że tworzy się nieład i zagracenie sklepu.

Wszystko w jak najlepszym porządku

Wszystko w jak najlepszym porządku, do niczego nie mam żadnych zastrzeżeń - obsługa miła i fachowa, szybko znaleziono odpowiednie dla mnie produkty i dokładnie powiedziano mi, jak je zastosować. Jako że byłam zainteresowana szerokim asortymentem sklepu, Sprzedawczyni pod koniec wszystkie produkty zapisała mi na ulotce reklamowej. Dostałam materiały reklamowe jak i dokładną rozpiskę farb i lakierobejcy. Cały czas byłam w centrum uwagi a Sprzedawczyni ani razu nie okazała zniecierpliwienia. Polecam.

Obsługa jest zbyt namolna

Obsługa jest zbyt namolna. Zaraz po wejściu do sklepu obok klienta zjawia się ktoś z obsługi, nie ma czasu nawet aby się swobodnie rozejrzeć, doradcy zdają się wiedzieć lepiej ode mnie jaki kolor będzie pasował do mojego pokoju. Zdecydowanie milszy od pracowników obsługi klienta był... magazynier wydający towar.

Przeglądając oferty sklepów z farbami i akcesoriami

Przeglądając oferty sklepów z farbami i akcesoriami malarskimi trafiliśmy do Studia Dekoral. Jak się okazało, istnieje tam możliwość wyboru praktycznie każdego odcienia farby, która mieszana jest na miejscu. Gdy wchodziliśmy do sklepu mieliśmy z żoną wybrane kolory, jednak przy bezmiarze wyboru potrzebowaliśmy chwili namysłu. Tu pomocna okazała się obsługa sklepu. Mężczyzna dobierał kolory, które spełniają nasze wymogi oraz informował jednocześnie o jej wartościach kryjących, odporności na zabrudzenia i wszelkie inne parametry techniczne. Mimo dość późnej pory cierpliwie i dokładnie odpowiadał na nasze pytania, rozwiewał wątpliwości i udzielał porad. Robił to przy tym w sposób bardzo pogodny i sympatyczny. Można stwierdzić, że był bardzo zaangażowany w ten zakup. Dzięki takiej postawie i ofercie sklepu wybraliśmy tam kolory do wszystkich pomieszczeń mieszkania i z pewnością trafimy tam kolejny raz gdy zajdzie taka potrzeba.

Odwiedzałeś ostatnio Studio Dekoral?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Multifarb Sp. z o.o.

(5.00 )

Ewir

(1.24 )

Jumar

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem