Apteka pod Wagą

( 5.00 )

Opinie (16)

Bardzo miła obsługa

Bardzo miła obsługa, pan wskazał mi gdzie mogę kupić swoje produkty. Niestety, apteka nie prowadzi artykułów dziecięcych i nie kupiłam tam mleka modyfikowanego.

Bardzo miła obsługa

Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Niestety, apteka nie prowadzi artykułów dziecięcych i nie kupiłam tam swoich mleka modyfikowanego, jakiego chciałam.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Bardzo miła

Bardzo miła, kompetentna obsługa starająca się pomóc klientowi, ale to przede wszystkim ceny przemawiają na korzyść tej apteki. Są nawet o 20%-30% niższe niż w aptekach kilkaset metrów dalej.

Do apteki trafiłem bo chciałem zrobić lek robiony

Do apteki trafiłem bo chciałem zrobić lek robiony (jestem z drugiego końca miasta). We 3 innych aptekach powiedziano mi że nie mają czegoś tam żeby zrobić lek. Tutaj wszystko było.Poza tym Panie poleciły mi odpowiedniki i zaoszczędziłem dobre kilka złotych. Apteka wygląda na dobrze zaopatrzoną i ma życzliwa obsługa.Polecam.

Moja rodzina składa się z 3 osób a konieczność kupowania

Moja rodzina składa się z 3 osób a konieczność kupowania lekarstw to prawie codzienność. Tak też było tym razem Musiałam kopić tacie leki na żołądek. Tata ma jeden lek, który preferuje. Traf chciał, że go akurat nie było, a trzeba wspomnieć, że tylko w tej aptece można kupić akurat ten lek w odpowiedniej dawce, gdyż w innych aptekach w mieście zamawiają lek o dawce mniejszej. Pani z apteki zaproponowała, że zamówi mi ten lek na dzień jutrzejszy na co się ucieszyłam bo w innym wypadku musiałabym wrócić z niczym i znów ciągnąc do lekarza tatę. Tu zawsze jest się obsłużonym z uśmiechem i uzyska się zawsze pomoc, jeśli nie ma akurat odpowiedniego leku to zostanie on sprowadzony najszybciej jak to możliwe. Miły personel i czyste i obszerne pomieszczenie, w którym znajduje się apteka sprawia, że nie mam ochoty kupować lekarstw w innej aptece.

Wchodząc do apteki zostałem miło przywitany przez dwie miłe

Wchodząc do apteki zostałem miło przywitany przez dwie miłe panie. Miałem problem jaki wybrać lek, ale jedna z pań natychmiast doradziła dobry medykament w przystępnej cenie. Wnętrze apteki jest przystosowane dla klientów jak i osób im towarzyszących. Znajdują się tam stoliki, krzesła oraz kącik zabawy dla dzieci.

Moja wizyta to chęć porównania cen kosmetyków z półki tych

Moja wizyta to chęć porównania cen kosmetyków z półki tych z filtrem, oraz do stosowania na dzień. Apteka ta, jest w dobrym punkcie, przez co często stoję tam w kolejce. Tym razem było inaczej, na co wpłynęła z pewnością godzina. Przyjrzałem się ekspozycji, kiedy podszedłem do farmaceuty wiedziałem mniej więcej co mają w ofercie. Farmaceuta nie był kosmetologiem, więc szczegółów się nie dowiedziałem, jednak najważniejsze rzeczy tak. Polecam, sprawna obsługa, przygotowani do pracy farmaceuci, dobra oferta.

Jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi klientów w

Jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi klientów w aptece Pod Wagą. Do apteki mieszczącej się przy ulicy Krzywoustego wstąpiłem wyłącznie po to aby uzyskać informacje o cenie leku. Wnętrze apteka zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie. Było w niej bardzo czysto i panował świeży zapach. Apteka jest bardzo dobrze zaopatrzona. Dostępne są tu nawet leki, które nie były dostępne w pozostałych aptekach. Leki były odpowiednio wyeksponowane. Farmaceutka poświęciła mi dużo czasu i cierpliwie odpowiadała na moje pytania. Uzyskałem bardzo cenną i fachową poradę. Obsługa była bardzo miła i kulturalna. Dostałem materiały informacyjne w postaci ulotek. Ceny leków kształtują się na konkurencyjnym poziomie. W aptece nie było dużych kolejek, a obsługa odbywała się bardzo sprawnie.

Choć ceny nie należą do najniższych w mieście

Choć ceny nie należą do najniższych w mieście, kupuję w tej aptece z przyjemnością ze względu na miły i fachowy personel. Farmaceuci zawsze kompetentnie doradzają, proponują też tańsze odpowiedniki leków na receptę. W aptece jest zawsze czysto i schludnie, kolejki są niewielkie, więc nie czeka się zbyt długo, a jeśli trafi się akurat na sezon grypowy i klientów jest więcej, obsługują dwie panie aptekarki.

Do Apteki pod Wagą wybrałam się

Do Apteki pod Wagą wybrałam się, aby zapoznać się z ofertą dermo kosmetyków. Po wejściu do apteki zostałam przywitana, a że nie było kolejki farmaceutka od razu zaczęła mnie obsługiwać. Poświęciła mi bardzo dużo czasu cierpliwie i wyczerpująco odpowiadając na moje pytania. Apteka ma bardzo bogatą ofertę, a ceny kształtują się na konkurencyjnym poziomie.

W Aptece pod Wagą miałam o odebrania leki

W Aptece pod Wagą miałam o odebrania leki, które zamówiłam dzień wcześniej. Okazało się, iż moja pani doktor przepisała mi rzadki lek, dlatego nie było go na stanie apteki. Nie było jednak żadnego problemu i bardzo miła pani farmaceutka poinformowała mnie, iż lek zostanie zamówiony. Zgodnie z umową lek na mnie już czekał. Bardzo odpowiada mi taka fachowa i rzetelna obsługa, z która nieczęsto możemy się dziś spotkać. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z tego, jak się traktuje klienta w Aptece pod Wagą.

Apteka mieści się w budynku przychodni

Apteka mieści się w budynku przychodni, dlatego klienci bardzo często tam zaglądają . Bardzo miła obsługa, dla stałych klientów karty rabatowe. Dla najmłodszych klientów zawsze słodkie upominki w postaci lizaków. Bardzo duży wybór lekarstw. Obsługa fachowa, potrafi zadbać o portfel pacjenta. Apteka godna polecenia.

Gdy weszłam do środka poczułam przyjemne ciepło

Gdy weszłam do środka poczułam przyjemne ciepło, ponieważ apteka posiada klimatyzację. Farmaceutka powitała mnie uśmiechem i rozpoczęła krótką rozmowę na temat zimnej i deszczowej pogody. Zapytała w czym może mi pomóc i gdy wyjaśniłam czego szukam, od razu opisała mi wady i zalety tego produktu, oraz zaoferowała inne, podobne. Widać było od razu, że doskonale orientuje się w nowościach oraz w rozmieszczeniu asortymentu. Ponadto zaoferowała mi różne promocje. Z jednej chętnie skorzystałam. Dostałam także zaproszenie na darmowe dermokonsultacje, które bardzo często mają miejsce w tej aptece. Zakup odbywał się w miłej atmosferze i nie było z nim żadnych problemów. Właśnie dlatego przyznałam tak wysoką ocenę.

Stanowisko z dermokosmetykami

Stanowisko z dermokosmetykami: bardzo kompetentna konsultantka, zorientowana w oferowanych produktach. Daje do wyboru kilka produktów, wcześniej pytając szczegółowo, jakie są oczekiwania klienta. Apteka ładna, czysta i przestronna. Wybór dermokosmetyków duży, towar ładnie wyeksponowany.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka pod Wagą?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.05 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem