Notariusz Mikołaj Borkowski

( 0.50 )

Opinie (4)

Kontaktując się mailowo otrzymałem inną informację co do

Kontaktując się mailowo otrzymałem inną informację co do ceny za usługę notarialną,która miała wynosić 6 zł za stronę.Na miejscu okazało się,że cena jest inna:20 nett,czyli inna niż kancelaria napisała w mailu-dowiedziałem się o tym podczas wystawiania poświadczenie,a tym samym rachunku,czyżby chodziło o postawienie petenta przed faktem dokonanym ? Wiadomo,że trzeba od petenta pobrać najwyższą taksę.

Odwiedzałeś ostatnio Notariusz Mikołaj Borkowski?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Kancelaria Notarialna Joanna Greguła, Tomasz Kot

(0.83 )

EWENTUM Centrum Dochodzenia Odszkodowań

(5.00 )

Kancelaria Notarialna Marek Wienconek

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem