Adventure

( 0.75 )

Opinie (2)

Jeśli mówimy o obsłudze względem sprzętu który sprzedają

Jeśli mówimy o obsłudze względem sprzętu który sprzedają tam pracownicy to nie można mówić o brakach w wiedzy. Gorzej jeśli chodzi o obsługe przy zakupie na raty. Zrozumiałem że decyzja będzie ogłoszona po dwóch dniach ponieważ bank musi przeprowadzić weryfikacje, jednak po ponownym przjeździe na podpisanie umowy (mieszkam 150km od Poznania) zobaczyłem że prócz standardowych kosztów został mi doliczony również koszt ubezpieczenia kredytu, z którego rezygnowałem już na poziomie sporządzania wniosku ratalnego. Poruszyłem tą sprawę w banku z którym zawierałem kredyt, oczywiście bez skutku. Polecam jedynie przy zakupach gotówkowych.

Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta - filtr powietrza do skutera, obiecali ściągnąć, dany termin filtr był, nie ten co powinien, drugi termin filtr - za krótki wężyk, dostałem zastępczy i machnąłem ręką. 28.03.10 żarówka przednia do skutera. dzwoniłem - usłyszałem "mamy", przyjechałem - nie mieli i powiedzieli że za kilka dni... Kpina. Palą papierosy w wejściu do salonu, i nawet nie pofatygowali się do środka sprawdzić czy rzeczywiście nie ma... Po kilku dniach również nie mieli...

Odwiedzałeś ostatnio Adventure?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Mitsubishi

(5.00 )

Audi

(2.75 )

BMW

(4.48 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem