1004 Drobiazgi

( 1.50 )

Opinie (1)

Przed sklepem nie ma żadnej reklamy

Przed sklepem nie ma żadnej reklamy, która zachęcałaby do wejścia do środka. Drzwi są stare, poobdzierane, metalowe i ciężko się otwierają. Gdy weszłam do środka również nie odniosłam dobrego wrażenia. Wszystko poustawiane było na okropnych, metalowych regałach. Na półkach nie było ani kawałeczka wolnego miejsca. Wszystkie towary poustawiane były dosłownie jeden na drugim, przez co ciężko było dostrzec jak dana rzecz dokładnie wygląda. Jeśli chodzi o ceny, to wcale nie było tanio. Muszę dodac, że nie było tam rzeczy dobrej jakości, wszystko wyglądało na tandetne. Tego typu rzeczy można dostac np. na targu lub w sklepach "Wszystko po 5 zł" po niższej cenie niż w tym sklepie. Jeśli chodzi o obsługę to nie mogę zbyt dużo napisac, bo oprócz "dzień dobry" i "do widzenia" nie zamieniłam z panią ani słowa.

Odwiedzałeś ostatnio 1004 Drobiazgi?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło

(3.00 )

To i owo

(4.00 )

Blacharstwo samochodowe Imort-Export Łukasz Kołodziej

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem