IMBUD

( 0.52 )

Opinie (8)

Kanciarze

Zostałem oszukany na gotówce ,Pani powinna mi wydać ze 100 zł to wydała ze 10 zł a jak wróciłem to powiedziała że "nie pamiętam i odczep się Pan"! Wcześniej prosząc o rabat to powiedziała : "Rabat to stolica Maroko" - zamurowało mnie!!!

Czasami sprzedawca wcale nie chce sprzedać Ci towaru

Czasami sprzedawca wcale nie chce sprzedać Ci towaru. Będzie go ukrywał. Będzie Cię zbywał, mówiąc że nie ma niczego takiego. A jeśli będziesz się upierał to i tak da Ci coś innego. To jest sklep dla wytrwałych jak zresztą większość sklepów z materiałami budowlanymi. Tam jesteś zdany głównie na siebie. Możesz biegać za sprzedawcą a nóż Ci pomoże albo poradzić sobie samodzielnie. Do Pana z działu z artykułami metalowymi: Palenie szkodzi nie tylko samemu palaczowi. Ubrania, powietrze wokół śmierdzą niemiłosiernie. Wiem co mówię i pozdrawiam była palaczka :)

Odwiedzałeś ostatnio IMBUD?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bricomarche

(3.27 )

Castorama

(3.97 )

Grupa PSB

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem