Przychodnia Weterynaryjna Bafir

( 0.50 )

Opinie (2)

Przychodnia

Przychodnia, do której od lat jeżdżę ze swoimi psami. Pracują tam sami fachowcy, weterynarze, którzy po ukończeniu studiów cały czas się dokształcają, jeżdżą na szkolenia, sympozja. Zawsze można liczyć na fachową poradę, na fachowe leczenie oraz na fachowe diagnozy poparte badaniami. Przychodnia ma bogate zaplecze sprzętu do diagnozy, m.in. rtg, usg. Posiada także najnowsze środki do znieczulania oraz najnowsze leki. Lekarze weterynarii zwykłych porad udzielają bez opłat natomiast jeśli chodzi o ceny usług są dość wysokie w porówaniu z innymi przychodniami, ale najwyraźniej w tym przypadku ceny usług są wprost proporcjonalne do jakości usług.

Odwiedzałeś ostatnio Przychodnia Weterynaryjna Bafir?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Lecznica weterynaryjna s.c. Bojarski, Kaszubski, Siegel

(5.00 )

Na Górce

(4.50 )

Przychodnia Weterynaryjna Salvet

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem