Miejski Teatr Miniatura

( 5.00 )

Opinie (4)

Idealne miejsce dla każdego.

Teatr oferuje zajęcia dla dzieci i młodzieży chcącej stawiać pierwsze kroki w aktorstwie, oprócz warsztatów daje możliwość występów na scenie oraz organizuje letnie obozy artystyczne. Jeśli chodzi o przedstawienia grane w Miniaturze, to są one wystawiane dla szerokiej gamy odbiorców. Nie tylko dla dzieci, jak mogłoby się wydawać. Obsługa sympatyczna i pomocna. W sztukach możemy zachwycać się zarówno umiejętnością lalkarzy, jak i ruchem scenicznym aktorów, dykcją, emisja głosu oraz umiejętnościami ujawniającymi się w interakcji z widownią, np. spontanicznością. Teatr stara się utrzymać widza zainteresowanego sztuką aż do ostatnjej sekundy przedstawienia. Przkaz wypływający ze spektakli odsłania wiele prawd życiowych, konfrontuje publiczność z ludzkimi postawami, które należy zmieniać, przez co daje możliwość dostrzeżenia własnych wad i ich wyeliminowania. Wyjście do Teatru Miniatura to wspaniały pomysł na spędzenie wolnego czasu w kulturalnej atmosferze i przeżycie cudownych wrażeń artystycznych.

Teatr nastawiony na najmłodszego widza

Teatr nastawiony na najmłodszego widza.Przedstawienie Piotruś Pan rewelacja. Piękne kostiumy, scenografia, muzyka i wykonanie. Do tego miła obsługa i przystępne ceny biletów. Jedynym minusem to faktycznie jednopoziomowa widownia co trochę utrudnia widoczności najmłodszym. W porównaniu do taetru w w Muzycznym dużo tańsze bilety.

Teatr nastawiony na najmłodszego widza

Teatr nastawiony na najmłodszego widza - i super ! Przedstawienie Piotruś Pan rewelacja. Piękne kostiumy, scenografia, muzyka i wykonanie. Do tego miła obsługa i przystępne ceny biletów. Jedynym minusem to faktycznie jednopoziomowa widownia co trochę utrudnia widoczność najmłodszym. W porównaniu z Teatrem Muzycznym w Gdyni (gdzie ceny biletów na małej scenie są 3 razy droższe, a scenografia na poziomie teatrzyka szkolnego ) wypada duuużo lepiej !!! Polecam

Teatr dla dzieci i młodzieży

Teatr dla dzieci i młodzieży, który prezentuje przede wszystkim przedstawienia lalkarskie, (kukły, marionetki, pacynki, jawajki),Teatr do którego warto wybrać się z dziećmi.. Aktorzy pięknie i bajkowo opowiadają każdą historię. Dzieci słuchają jak zaczarowane.Niestety teatr nie jest w najlepszym stanie technicznym. Siedzenia stare, widzowie zasłaniają sobie nawzajem. Dzieci, jeśli nie siedzą na kolanach, praktycznie nic nie widzą. Łazienki w opłakanym stanie, od dawna bez remontu. Panie szatniarki bardzo niemiłe i z wilka łaska podające odzież.

Odwiedzałeś ostatnio Miejski Teatr Miniatura?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Teatr Współczesny w Warszawie

(4.00 )

Teatr im.Jaracza w Łodzi

(3.88 )

Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem