Akademia Podlaska

( 5.00 )

Opinie (7)

Studiowałam na tej uczelni pięć lat i przez ten okres czasu

Studiowałam na tej uczelni pięć lat i przez ten okres czasu nie zaobserwowałam żadnych zmian jeśli chodzi o funkcjonowanie uczelni. Mimo tego iż płaciłam 1700 zł za semestr komfort studiowania w ogóle się nie polepszał. Zajęcia odbywały się w obskurnym budynku. Były tam małe, duszne sale, które ledwo mieściły grupę. Natomiast przerwy trzeba było spędzać na wąskim korytarzu w tłumie ponad 100 osób. Jedynymi budynkami, którymi AP mogłaby się pochwalić jest budynek Biblioteki Głównej oraz Pałac Ogińskich, będący siedzibą władz uczelni. Jeśli chodzi o kadrę to przed lata studiów miałam styczność z różnymi osobami. Większość wykładowców była w porządku, potrafili przekazać wiedzę i partnersko podchodzili do studentów. Mam jednak spore zastrzeżenia, do niektórych magistrów prowadzących ćwiczenia. Chyba z obawy, że niedługo osiągniemy ten sam stopień naukowy, najzwyczajniej w świecie się nad nami znęcali. Organizacja studiów była tragiczna. Zajęcia były rozbite na trzy dni od piątku do niedzieli. Mieliśmy zawsze dużo okienek między zajęciami. I w gruncie rzeczy jakby ktoś logicznie ułożył plan, zajęcia mogłyby odbywać się w ciągu dwóch dni. Poza tym w soboty kończyliśmy zazwyczaj wcześnie, natomiast w niedziele mieliśmy zajęcia do 20. Czeski film odbywał się również w dziekanacie. Pozytywne bądź negatywne rozpatrzenie sprawy w dziekanacie zależało od samopoczucia pracujących tam osób. Nigdy nie było wiadomo czy spotkamy się tam z życzliwym czy z burą np. za to, że za głośno pukamy. Dodam jeszcze, że budynki AP rozmieszczone są w wielu miejscach w Siedlcach i często zdarzało się, że musieliśmy się dostać w ciągu 10 min na drugi koniec miasta, bo ktoś tak inteligentnie ułożył mi plan.

Opis obserwacji zacznę od budynku biblioteki

Opis obserwacji zacznę od budynku biblioteki,gdyż (jeśli chodzi o instytut humanistyczny) jako jedyny spełnia wszelkie normy. Budynek jest nowoczesny, bardzo czysty zarówno w salach, korytarzach jak i toaletach. Jedynie kawiarenka wymaga prac porządkowych- na podłodze widoczne były okruchy. Pomieszczenia są dobrze oświetlone i klimatyzowane.Na korytarzach znajdują się krzesła, fotele, stoliki umożliwiające konwersację w szerszym gronie czy też po prostu odpoczynek. Na uwagę zasługują obrazy i prace studentów Akademii i nie tylko. W zdecydowany sposób wpływa to na estetykę miejsca. Również biblioteka zasługuje na najwyższe noty, poza panującą niemalże absolutną ciszą uwagę przykuwa postawa pracowników, którzy są bardzo pomocni, uprzejmi i kompetentni.Wygląd zewnętrzny personelu nie budził zastrzeżeń, schludny, estetyczny. Biblioteka posiada imponujący księgozbiór, ponadto jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Czas obsługi jest krótki, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości personel służy pomocą i radą. Na uwagę zasługuje również przestrzeń przed budynkiem, bardzo zadbana, czysta z dużym parkingiem.

Uważam iz akurat ten instytut akademi podlaskiej w

Uważam iz akurat ten instytut akademi podlaskiej w siedlcach nie moze za bardzo pochwalic sie wygladem budynku z zewnatrz. Postawilam jednak ocene pozytywna gdzyz zaskoczya mnie czytsosc instytutu. Podlogi sa swiecace, lazienki bardzo czyste, jak w malo ktrej szkole znajduje sie tam zawsze papiero toaletowy( to bardzo wazne). Pani portierka byla bardzo miła. zaprowadzila mnie do wykladowcy ktorego szukalam. Pomimo waskich korytarzy uwazam ze instytut tak organizuje prace aby nie bylo wielkiego scisku i tloku. Ogolnie milo sie tam czułam. Pani portierka byla zadbana i bardzo mila

Akademia Podlaska to uczelnia w której wszystko jest na

Akademia Podlaska to uczelnia w której wszystko jest na odwrót. Nigdy niewiadomo kiedy wykładowcy nie będzie, czasami czeka się po 3 godz. i okazuje się ze zajęć niema. Żeby uzyskać jakie kolwiek trzeba bardzo długo czekć i dużo załatwiż. Stan budynków na wydziale Humanistycznym jest poniżej normy, rozwalające się budynki.

Odwiedzałeś ostatnio Akademia Podlaska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie

(1.00 )

Europejskie Centrum Rozwoju Omega

(0.75 )

Akademia Podlaska

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem