Calypso Fitness Club

( 4.08 )

Opinie (82)

klub na wysokim poziomie

Klub położony w dogodnym komunikacyjnie miejscu. Duża różnorodność sprzętów, liczba wydaje się wystarczająca. Na siłowni wyraźnie oddzielone strefy cardio, ciężarów, maszyn. Sprzęty z reguły sprawne, jeżeli następuje awaria to dotyczy ona niewielkiej liczby maszyn, przez co ich niedostępność nie wpływa negatywnie na możliwość zrealizowania planu treningowego. Klub jest czynny 24/7, co niewątpliwie stanowi dużą dogodność dla klientów. Obsługa miła i pomocna. Szatnie czyste, dzięki dużej ilości miejsca osoby w niej przebywające nie przeszkadzają sobie wzajemnie. Jedynym w mojej ocenie mankamentem jest konieczność zawierania umów w przypadku zakupu abonamentów. Brakuje mi możliwości nabywania karnetów, przykładowo co miesiąc, bez konieczności zaciągania zobowiązań.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Jeszcze nie byłem, ale przejeżdżałem obok

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Obsługa przemiła i dostępna w każdym obszarze siłowni.

Odwiedzałeś ostatnio Calypso Fitness Club?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gymnasion

(4.00 )

Holmes Place Poland Sp z o.o.

(0.50 )

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Active

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem