Calypso Fitness Club

( 3.78 )

Calypso Fitness Club to lider na rynku klubów fitness w Polsce. Sieć posiada aktualnie 50 klubów w 23 miastach na terenie kraju. Marka śledzi trendy i nowości na światowym rynku fitness, aby być na bieżąco i móc wprowadzać je do swoich klubów. W cenie karnetu znajduje się opieka doświadczonych trenerów, wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego i nieograniczoną ilością pomiarów składu ciała. W klubach są dostępne także usługi dietetyków i treningi personalne. Taki zestaw usług pozwala na kompleksowe podejście do zdrowego stylu życia.

Opinie (222)

Super

Super. Jakość obsługi na wysokim poziomie, zespół młody, dobre podejście do klientaNa plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. pełen profesjonalizm, chęć do współpracy, zawsze zmotywowani i uśmiechnięciNa plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi. Na minus: oferta,cena,asortyment.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

OK

OK. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi. Na minus: zachowanie personelu.

Super

Super. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

OK

OK. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, wygląd miejsca obsługi. Na minus: organizacja i czas obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Obsługa znudzona

Obsługa znudzona, zainteresowana głównie rozmową ze współpracownikami i "stałymi klientami". Brak pomocy i porad dla reszty ćwiczących, nawet tych, którzy wykonywali ćwiczenia błędnie. Dość brudno.

Obsługa przy recepcji bardzo miła! Bywam tam często i za

Obsługa przy recepcji bardzo miła! Bywam tam często i za każdym razem jestem mile witana, zawsze mogę liczyć na pomoc ze strony pracowników. Szatnie są czyste i zadbane. Prysznice, lustra, podłogi - zawsze wszystko dokładnie umyte. Cały sprzęt jest sprawny i widać, że personel o niego dba i stara się, żeby klienci też to robili. Dostępne są papierowe ręczniki i płyn do przecierania maszyn po skorzystaniu z nich. Zajęcia fitness są prowadzone przez kompetentnych instruktorów. Zawsze można liczyć na dodatkowe wskazówki odnośnie ćwiczeń i indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Pracownicy nie zawsze uprzejmi

Pracownicy nie zawsze uprzejmi , czasami brak zwykłej uprzejmości i przeproszenia choćby za długi czas oczekiwania . Czystość i porządek nie jest na najwyższym poziomie. W łazienkach zazwyczaj nieprzyjemny zapach.

Siłownia Calypso znajduje się w idealnej lokalizacji

Siłownia Calypso znajduje się w idealnej lokalizacji, w zadbanym nowym budownictwie. Przestronnym darmowym (do 2 h) parkingiem. Recepcja klubu mała, ale zadbana. Obsługujący personel miły i uśmiechnięty. Ubrany w schludny sportowy strój i firmowa koszulkę. Szatnia damska przystosowana na dużą ilość klientów, co wcale nie gwarantuje przestronności. W szatni brak miejsca przed/po zajęciach fitness. Jedna toaleta pomimo że szatnia stworzona na ponad 150 osób. Często kolejka do niej. Siłownia, przestronna z duża ilością sprzętów do ćwiczeń aerobowych. Bogaty asortyment sprzętów do ćwiczeń siłowych. Niewielka przy tak dużej ilości strefa wolnych ciężarów. Sala fitness przestronna i zadbana. Personel na siłowni często skupiony na sobie, korzystające z telefonów. Prysznice niewielkie z mała półką na kosmetyki. Z włącznikiem wody czasowym, bez możliwości kontrolowania temperatury. temperatura wody lecącej z dyszy jest zależna od wyboru kabiny jak i ilości wykorzystywanych w tym samym monecie kabin prysznicowych. Często lecąca woda jest po prostu zimna. Strefa przy lustrach dość mała, jedynie 1 kontak na skorzystanie z własnej suszarki do włosów.

Choć personel się często zmienia

Choć personel się często zmienia, jakość obsługi stoi na wysokim poziomie. Lokal jest nowy i sprawia przyjemne wrażenie. Szatnie są czyste, choć nieco ciasne. Ceny są dosyć wysokie, ale zdecydowanie nie najwyższe w mieście. Jest sauna. Dodatkowe zajęcia są ciekawe i to one w sporej mierze przyciągają klientów. Cześć wyposażenia jest nie logicznie rozmieszczona - przykładowo - worek bokserski, choć jest, to znajduje się na sekcji cross-fit, zamiast na sali, na której odbywają się zajęcia boksu. Brakuje rękawic bokserskich ( nie ma w ogóle ). Ogólne wrażenie pozytywne.

Dnia dzisiejszego

Dnia dzisiejszego, tj. 6.02.2016 odwiedziłam siłownię Calypso, mieszczącą się w Galerii Przymorze, przy ulicy Obrońców Wybrzeża w Gdańsku. Panie znajdujące się na recepcji były miłe. Na początku zostałam powitana. Szatnia duża, czysta, komfortowa . Nie mam zastrzeżeń. Na samej sali treningowej również było czysto i przestronnie. Sprzęt dobrej jakości. Trenerzy byli dostępni dla klientów, pomagali w ćwiczeniach, rozpisywali treningi. Ogólnie, jestem bardzo zadowolona z usług tej siłowni.

Duży wybór sprzętu bardzo dobrej jakości co powoduje że nie

Duży wybór sprzętu bardzo dobrej jakości co powoduje że nie trzeba długo czekać na zwolnienie się jakiegoś stanowiska. Wielu profesjonalnych trenerów którzy zawsze chętnie służą radą.Bardzo życzliwa obsługa w recepcji, która pomoże z każdym problemem. Możliwość wyboru najrozmaitszych zajęć z doświadczonymi trenerami, którzy widać że się przykładają do swojej pracy.

Odwiedzałeś ostatnio Calypso Fitness Club?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gymnasion

(4.27 )

Holmes Place Poland Sp z o.o.

(2.83 )

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Active

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem